
Trio - LED димируемо таванно осветително тяло FRANKLIN 3xLED/8,5W/230V Ø 35 cm хром
Модерни, LED лампи, 230V
В наличностПолучавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Продукт директно от производителя Redo, който имаме на склад на цена 206.20 и с гаранция от 3 години.
| Препоръчителна вид крушка | LED крушки |
|---|---|
| Управление на осветлението | С ключ за осветление |
| Захранващо напрежение | 230V |
| Разположение на осветление на тавана | В спалня и дневна |
| Брой светлини | Единичени, Комплекти |
| Тип | Лампа, Лампа, Лампа, Лампа, Лампа, Лампа, Лампа, Лампа, Лампа, Лампа, Лампа, Лампа |
| Място | Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая |
| Функция | LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия |
| Форма | Квадратен, Квадратен, Квадратен, Квадратен, Квадратен, Квадратен, Квадратен, Квадратен, Квадратен, Квадратен, Квадратен, Квадратен |
| Защита срещу проникване | IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20 |
| Цокъл | Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул |
| Максимална входяща мощност на източника | 48 W, 48 W, 48 W, 48 W, 48 W, 48 W, 48 W, 48 W, 48 W, 48 W, 48 W, 48 W |
| Брой крушки | 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1 |
| В опаковката са включени крушки | ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED) |
| Входяща мощност | 48 W, 48 W, 48 W, 48 W, 48 W, 48 W, 48 W, 48 W, 48 W, 48 W, 48 W, 48 W |
| Еквивалент на класическата крушка | 165 W, 165 W, 165 W, 165 W, 165 W, 165 W, 165 W, 165 W, 165 W, 165 W, 165 W, 165 W |
| Температура на светлината | 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K |
| Индекс на цветопредаване (cri) | 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra |
| Напрежение | 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V |
| Клас на защита срещу токов удар | 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1 |
| Гаранционен срок | 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца |
| Цвят на светлината | Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло |
| Максимална входяща мощност на лампата | 48 W, 48 W, 48 W, 48 W, 48 W, 48 W, 48 W, 48 W, 48 W, 48 W, 48 W, 48 W |
| Общ светлинен поток | 2350 lm, 2350 lm, 2350 lm, 2350 lm, 2350 lm, 2350 lm, 2350 lm, 2350 lm, 2350 lm, 2350 lm, 2350 lm, 2350 lm |
| Стил | Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други |
| Series | PIXEL Redo, COMBI Redo, PIXEL Redo, COMBI Redo, PIXEL Redo, COMBI Redo, PIXEL Redo, COMBI Redo, PIXEL Redo, COMBI Redo, PIXEL Redo, COMBI Redo, PIXEL Redo, COMBI Redo, PIXEL Redo, COMBI Redo, PIXEL Redo, COMBI Redo, PIXEL Redo, COMBI Redo, PIXEL Redo, COMBI Redo, PIXEL Redo, COMBI Redo |
| Производител | REDO |

Модерни, LED лампи, 230V
В наличност
Ключ за осветление, 230V, кръгъл
В наличност
Ключ за осветление, 230V, атипичен
В наличност
LED лампи, 230V
В наличност

Ключ за осветление, 230V, спалня и дневна
В наличност
Индустриални
В наличност
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличностБезплатна доставка
Стъкло, модерни
В наличност
Ключ за осветление, 230V, спалня и дневна
В наличностБезплатна доставка
230V
В наличност
Стъкло
В наличност
Модерни, LED лампи, ключ за осветление
В наличност
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличност

Метал, LED лампи, ключ за осветление
В наличност
Ключ за осветление, 230V, спалня и дневна
В наличност
Ключ за осветление, дърво, 230V
В наличностБезплатна доставка
Модерни, LED лампи, ключ за осветление
В наличност
Модерни, LED лампи, ключ за осветление
В наличност
Ключ за осветление, 230V, кръгъл
В наличност
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличност
Метал, ключ за осветление, кръгъл
В наличност
LED лампи, 230V
В наличностБезплатна доставка
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличност
Модерни, LED лампи, ключ за осветление
В наличност
Ключ за осветление, 230V, кръгъл
В наличностБезплатна доставка
Индустриални
В наличност
Модерни, индустриални
В наличност
Ключ за осветление, 230V, спалня и дневна
В наличностБезплатна доставка
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличност
Ключ за осветление, 230V, спалня и дневна
В наличностБезплатна доставка
Модерни, стенни огледала
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност

Дърво, без колела, с маса
В наличност
Комплекти
В наличност
Малък
В наличност


Модерни, мат, от орех
В наличностБезплатна доставка
Модерни, мат, от дъб
В наличност
Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка
Странично легло, регулируеми
В наличностБезплатна доставка
Стомана
В наличност
GU10, LED
В наличност

Модерни, мат, от дъб
В наличност
