
Brilagi - LED Плафониера MOLINA LED/24W/230V дъб Ø 29 см
LED лампи, ключ за осветление, дърво
В наличностПолучавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Продукт директно от производителя Sollux, който имаме на склад на цена 27.69 и с гаранция от 3 години.
| Управление на осветлението | С ключ за осветление |
|---|---|
| Захранващо напрежение | 230V |
| Лека форма | Кръгъл, Атипичен |
| Разположение на осветление на тавана | В спалня и дневна |
| Брой светлини | Единичени, Комплекти |
| Цвят | Черен |
| Дървен декор | Бук |
| Стил | Други |
| Гаранционен срок | 36 месеца |
| Цокъл | E27 |
| В опаковката са включени крушки | НЕ |
| Брой крушки | 1 |
| Клас на защита срещу токов удар | 1 |
| Защита срещу проникване | IP20 |
| Тип | Лампа |
| Напрежение | 230 V |
| Максимална входяща мощност на източника | 15 W |
| Форма | Кръгъл |
| Място | Спалня/Всекидневна стая |
| Series | GOTTO Sollux, GIZUR Sollux |
| Производител | Sollux |

LED лампи, ключ за осветление, дърво
В наличност
LED лампи, кръгъл
В наличност
Модерни, LED лампи, ключ за осветление
В наличност
Модерни, кръгъл
В наличност
Ретро
В наличност
Ориенталски
В наличност
LED лампи, скандинавски, кръгъл
В наличност
Индустриални
В наличност
Стъкло
В наличностБезплатна доставка
Стъкло, ретро
В наличност
LED лампи, ключ за осветление, дърво
В наличност
Модерни, LED лампи, дистанционно управление
В наличностБезплатна доставка
Модерни
В наличност
LED лампи, кръгъл
В наличност
LED лампи, дистанционно управление, дърво
В наличност
Ключ за осветление, дърво, 230V
В наличностБезплатна доставка
Стъкло, ретро
В наличност
Ориенталски
В наличност
Метал, модерни, в джапанди стил
В наличност
Модерни, индустриални
В наличност
Стъкло
В наличностБезплатна доставка
Стъкло
В наличност
Модерни, LED лампи, квадратен
В наличност

Стъкло, модерни, ретро
В наличност
В джапанди стил
В наличност
Модерни, LED лампи
В наличност

Ориенталски, в джапанди стил
В наличност
Стъкло, кухня
В наличност
Комплекти
В наличност
Люлеещи се, регулируем, висока
В наличностБезплатна доставка

Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка

Модерни, мат, от дъб
В наличностБезплатна доставка
С уред за парене на зеленчуци
В наличност

Студено бялa светлина
В наличност
Радио будилник, цифрови будилници
В наличност
С място за съхранение, скандинавски, плат
В наличностБезплатна доставка
Детски сгъваеми легла
В наличностБезплатна доставка
За момичета, спортни
В наличностБезплатна доставка
С вратички, модерни, мат
В наличностБезплатна доставка
Дърво, метал
В наличност
С рафтове, шкафове, индустриални
В наличностБезплатна доставка
