
APLED - LED Лампа SQUARE WOODLINE LED/12W/230V 3000K 17x17 см дъб масивнo дървo
LED лампи, ключ за осветление, дърво
В наличностПолучавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Практично вградено осветително тяло с енергоспестяващ LED източник.Качествен драйвер LIFUD.Цветна температура: 4000K.Функция Flicker free - осветлението не дразни, не натоварва и не уморява очите ви.Осветителното тяло е произведено в Европа с минимален въглероден отпечатък.
| Дизайн | Рустик |
|---|---|
| Препоръчителна вид крушка | LED крушки |
| Управление на осветлението | С ключ за осветление |
| Основен материал на осветлението | Дърво |
| Захранващо напрежение | 230V |
| Лека форма | Квадратен |
| Разположение на осветление на тавана | В спалня и дневна |
| Брой светлини | Единичени |
| Тип | Лампа за вграждане, Лампа за вграждане, Лампа за вграждане, Лампа за вграждане, Лампа за вграждане, Лампа за вграждане, Лампа за вграждане, Лампа за вграждане, Лампа за вграждане, Лампа за вграждане, Лампа за вграждане, Лампа за вграждане |
| Място | Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня |
| Функция | LED технолигия/Без трептене, LED технолигия/Без трептене, LED технолигия/Без трептене, LED технолигия/Без трептене, LED технолигия/Без трептене, LED технолигия/Без трептене, LED технолигия/Без трептене, LED технолигия/Без трептене, LED технолигия/Без трептене, LED технолигия/Без трептене, LED технолигия/Без трептене, LED технолигия/Без трептене |
| Метод на монтаж | Вграден, Вграден, Вграден, Вграден, Вграден, Вграден, Вграден, Вграден, Вграден, Вграден, Вграден, Вграден |
| Форма | Квадратен, Квадратен, Квадратен, Квадратен, Квадратен, Квадратен, Квадратен, Квадратен, Квадратен, Квадратен, Квадратен, Квадратен |
| Монтажен отвор | 155x155 mm, 155x155 mm, 155x155 mm, 155x155 mm, 155x155 mm, 155x155 mm, 155x155 mm, 155x155 mm, 155x155 mm, 155x155 mm, 155x155 mm, 155x155 mm |
| Защита срещу проникване | IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20 |
| Цокъл | Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул |
| Максимална входяща мощност на източника | 12 W, 12 W, 12 W, 12 W, 12 W, 12 W, 12 W, 12 W, 12 W, 12 W, 12 W, 12 W |
| Брой крушки | 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1 |
| В опаковката са включени крушки | ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED) |
| Входяща мощност | 12 W, 12 W, 12 W, 12 W, 12 W, 12 W, 12 W, 12 W, 12 W, 12 W, 12 W, 12 W |
| Еквивалент на класическата крушка | 90 W, 90 W, 90 W, 90 W, 90 W, 90 W, 90 W, 90 W, 90 W, 90 W, 90 W, 90 W |
| Температура на светлината | 4000 K, 4000 K, 4000 K, 4000 K, 4000 K, 4000 K, 4000 K, 4000 K, 4000 K, 4000 K, 4000 K, 4000 K |
| Общ светлинен поток | 1281 lm, 1281 lm, 1281 lm, 1281 lm, 1281 lm, 1281 lm, 1281 lm, 1281 lm, 1281 lm, 1281 lm, 1281 lm, 1281 lm |
| Индекс на цветопредаване (cri) | 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra |
| Ъгъл на лъча | 105 °, 105 °, 105 °, 105 °, 105 °, 105 °, 105 °, 105 °, 105 °, 105 °, 105 °, 105 ° |
| Среден живот на ресурса | 50000 h, 50000 h, 50000 h, 50000 h, 50000 h, 50000 h, 50000 h, 50000 h, 50000 h, 50000 h, 50000 h, 50000 h |
| Напрежение | 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V |
| Клас на защита срещу токов удар | 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1 |
| Гаранционен срок | 60 месеца, 60 месеца, 60 месеца, 60 месеца, 60 месеца, 60 месеца, 60 месеца, 60 месеца, 60 месеца, 60 месеца, 60 месеца, 60 месеца |
| Цвят на светлината | Неутрално бяло, Неутрално бяло, Неутрално бяло, Неутрално бяло, Неутрално бяло, Неутрално бяло, Неутрално бяло, Неутрално бяло, Неутрално бяло, Неутрално бяло, Неутрално бяло, Неутрално бяло |
| Максимална входяща мощност на лампата | 12 W, 12 W, 12 W, 12 W, 12 W, 12 W, 12 W, 12 W, 12 W, 12 W, 12 W, 12 W |
| Количество в опаковката | 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1 |
| Дървен декор | Бор, Бор, Бор, Бор, Бор, Бор, Бор, Бор, Бор, Бор, Бор, Бор |
| Стил | Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други |
| Series | RONDO Apled, QUADRA Apled, SQUARE WOODLINE Apled, RONDO WOODLINE Apled, RONDO Apled, QUADRA Apled, SQUARE WOODLINE Apled, RONDO WOODLINE Apled, RONDO Apled, QUADRA Apled, SQUARE WOODLINE Apled, RONDO WOODLINE Apled, RONDO Apled, QUADRA Apled, SQUARE WOODLINE Apled, RONDO WOODLINE Apled, RONDO Apled, QUADRA Apled, SQUARE WOODLINE Apled, RONDO WOODLINE Apled, RONDO Apled, QUADRA Apled, SQUARE WOODLINE Apled, RONDO WOODLINE Apled, RONDO Apled, QUADRA Apled, SQUARE WOODLINE Apled, RONDO WOODLINE Apled, RONDO Apled, QUADRA Apled, SQUARE WOODLINE Apled, RONDO WOODLINE Apled, RONDO Apled, QUADRA Apled, SQUARE WOODLINE Apled, RONDO WOODLINE Apled, RONDO Apled, QUADRA Apled, SQUARE WOODLINE Apled, RONDO WOODLINE Apled, RONDO Apled, QUADRA Apled, SQUARE WOODLINE Apled, RONDO WOODLINE Apled, RONDO Apled, QUADRA Apled, SQUARE WOODLINE Apled, RONDO WOODLINE Apled |
| Производител | APLED |

LED лампи, ключ за осветление, дърво
В наличност
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличност
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличност
Рустик, LED лампи, ключ за осветление
В наличностБезплатна доставка
LED лампи, ключ за осветление, дърво
В наличност
Рустик, LED лампи, ключ за осветление
В наличност
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличност
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличност
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличност
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличностБезплатна доставка
LED лампи, ключ за осветление, дърво
В наличност
LED лампи, ключ за осветление, дърво
В наличностБезплатна доставка
Рустик, LED лампи, ключ за осветление
В наличност
LED лампи, 230V
В наличност
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличност
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличност
Дистанционно управление, квадратен, спалня и дневна
В наличностБезплатна доставка
Ключ за осветление, спалня и дневна, единичен
В наличност

LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличност
Модерни, LED лампи, ключ за осветление
В наличност
LED лампи, дистанционно управление, 230V
В наличност
Метал, модерни
В наличност
Модерни, LED лампи, дистанционно управление
В наличностБезплатна доставка
Ключ за осветление, 230V, кръгъл
В наличност
Метал, модерни, LED лампи
В наличност
Модерни, индустриални
В наличност
Дистанционно управление, спалня и дневна, единичен
В наличност
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличност
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличност
LED лампи, дистанционно управление, 230V
В наличност
Стъкло
В наличност
Комплекти
В наличност
Дърво, без колела, с маса
В наличност
Модерни, стенни огледала
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност

Малък
В наличност

Модерни, мат, от орех
В наличностБезплатна доставка
Модерни, мат, от дъб
В наличност
Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка
Странично легло, регулируеми
В наличностБезплатна доставка
Стомана
В наличност
Модерни, мат, от дъб
В наличност

GU10, LED
В наличност

Модерни, мат, от дъб
В наличност