
Ledvance - LED Димируема лампа SMART+ MAGNET LED/26W/230V Wi-Fi
Дистанционно управление, спалня и дневна, единичен
В наличностНай-добра цена за последните 30 дни: 87,98 € / 172,07 лв.
Получавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
LED екстериорна лампа с възможност за регулиране на яркостта ицвета на светлината.Цвят на светлината: 3000K - 6500K. С RGB функция.Управлява се чрез приложението LEDVANCE SMART + WiFi, което можете да изтеглите безплатно на вашия смартфон или таблет.Приложението е съвместимо с iOS 9.0 или Android 4.4 и по-нови.Поддържа гласово управление - чрез Amazon Alexa или Google Home.Можете да откриете QR кода за изтегляне на приложението в галерията.
| Управление на осветлението | С ключ за осветление |
|---|---|
| Разположение на осветление на тавана | В спалня и дневна |
| Брой светлини | Единичени |
| Стил | Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други |
| Максимална входяща мощност на източника | 28 W, 28 W, 28 W, 28 W, 28 W, 28 W, 28 W, 28 W, 28 W, 28 W, 28 W, 28 W |
| Брой крушки | 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1 |
| В опаковката са включени крушки | ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED) |
| Входяща мощност | 28 W, 28 W, 28 W, 28 W, 28 W, 28 W, 28 W, 28 W, 28 W, 28 W, 28 W, 28 W |
| Еквивалент на класическата крушка | 165 W, 165 W, 165 W, 165 W, 165 W, 165 W, 165 W, 165 W, 165 W, 165 W, 165 W, 165 W |
| Температура на светлината | 3000-6500 K, 3000-6500 K, 3000-6500 K, 3000-6500 K, 3000-6500 K, 3000-6500 K, 3000-6500 K, 3000-6500 K, 3000-6500 K, 3000-6500 K, 3000-6500 K, 3000-6500 K |
| Общ светлинен поток | 2400 lm, 2400 lm, 2400 lm, 2400 lm, 2400 lm, 2400 lm, 2400 lm, 2400 lm, 2400 lm, 2400 lm, 2400 lm, 2400 lm |
| Индекс на цветопредаване (cri) | 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra |
| Ъгъл на лъча | 110 °, 110 °, 110 °, 110 °, 110 °, 110 °, 110 °, 110 °, 110 °, 110 °, 110 °, 110 ° |
| Брой цикли на превключване | 15000 ON/OFF, 15000 ON/OFF, 15000 ON/OFF, 15000 ON/OFF, 15000 ON/OFF, 15000 ON/OFF, 15000 ON/OFF, 15000 ON/OFF, 15000 ON/OFF, 15000 ON/OFF, 15000 ON/OFF, 15000 ON/OFF |
| Напрежение | 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V |
| Клас на защита срещу токов удар | 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1 |
| Гаранционен срок | 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца |
| Цвят на светлината | Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло |
| Максимална входяща мощност на лампата | 28 W, 28 W, 28 W, 28 W, 28 W, 28 W, 28 W, 28 W, 28 W, 28 W, 28 W, 28 W |
| Тип | Лампа, Лампа, Лампа, Лампа, Лампа, Лампа, Лампа, Лампа, Лампа, Лампа, Лампа, Лампа |
| Функция | RGB/LED технолигия/Смарт осветление, RGB/LED технолигия/Смарт осветление, RGB/LED технолигия/Смарт осветление, RGB/LED технолигия/Смарт осветление, RGB/LED технолигия/Смарт осветление, RGB/LED технолигия/Смарт осветление, RGB/LED технолигия/Смарт осветление, RGB/LED технолигия/Смарт осветление, RGB/LED технолигия/Смарт осветление, RGB/LED технолигия/Смарт осветление, RGB/LED технолигия/Смарт осветление, RGB/LED технолигия/Смарт осветление |
| Място | Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня |
| Форма | Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл |
| Защита срещу проникване | IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20 |
| Цокъл | Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул |
| Series | ORBIS Ledvance, DESIGN LUMINAIRES Ledvance, GIFTFREE CEILING Ledvance, SMART+ Ledvance, ORBIS Ledvance, DESIGN LUMINAIRES Ledvance, GIFTFREE CEILING Ledvance, SMART+ Ledvance, ORBIS Ledvance, DESIGN LUMINAIRES Ledvance, GIFTFREE CEILING Ledvance, SMART+ Ledvance, ORBIS Ledvance, DESIGN LUMINAIRES Ledvance, GIFTFREE CEILING Ledvance, SMART+ Ledvance, ORBIS Ledvance, DESIGN LUMINAIRES Ledvance, GIFTFREE CEILING Ledvance, SMART+ Ledvance, ORBIS Ledvance, DESIGN LUMINAIRES Ledvance, GIFTFREE CEILING Ledvance, SMART+ Ledvance, ORBIS Ledvance, DESIGN LUMINAIRES Ledvance, GIFTFREE CEILING Ledvance, SMART+ Ledvance, ORBIS Ledvance, DESIGN LUMINAIRES Ledvance, GIFTFREE CEILING Ledvance, SMART+ Ledvance, ORBIS Ledvance, DESIGN LUMINAIRES Ledvance, GIFTFREE CEILING Ledvance, SMART+ Ledvance, ORBIS Ledvance, DESIGN LUMINAIRES Ledvance, GIFTFREE CEILING Ledvance, SMART+ Ledvance, ORBIS Ledvance, DESIGN LUMINAIRES Ledvance, GIFTFREE CEILING Ledvance, SMART+ Ledvance, ORBIS Ledvance, DESIGN LUMINAIRES Ledvance, GIFTFREE CEILING Ledvance, SMART+ Ledvance |
| Производител | Ledvance |

Дистанционно управление, спалня и дневна, единичен
В наличност
Дистанционно управление, кръгъл, спалня и дневна
В наличност
Дистанционно управление, кръгъл, спалня и дневна
В наличност
Спалня и дневна
В наличностБезплатна доставка
LED лампи, дистанционно управление, 230V
В наличност
LED лампи, дистанционно управление, 230V
В наличност
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличност
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличност
Метал, LED лампи
В наличност
Ключ за осветление, 230V, атипичен
В наличност
LED лампи, дистанционно управление, 230V
В наличност
LED лампи, дистанционно управление, 230V
В наличност
LED лампи, дистанционно управление, 230V
В наличност
LED лампи, дистанционно управление, 230V
В наличност
LED лампи, 230V
В наличностБезплатна доставка
LED лампи, дистанционно управление, 230V
В наличност
LED лампи, дистанционно управление, 230V
В наличност
Дистанционно управление, спалня и дневна, единичен
В наличност
Модерни, LED лампи, ключ за осветление
В наличност
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличност
Модерни, LED лампи, дистанционно управление
В наличност
LED лампи, 230V, спалня и дневна
В наличност
LED лампи, дистанционно управление, 230V
В наличност
Модерни, ключ за осветление, 230V
В наличност
LED лампи, дистанционно управление, 230V
В наличност
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличност
Метал, LED лампи, дистанционно управление
В наличностБезплатна доставка
LED лампи, дистанционно управление, 230V
В наличностБезплатна доставка
Ключ за осветление, 230V, спалня и дневна
В наличностБезплатна доставка
Дистанционно управление, спалня и дневна, единичен
В наличност
Модерни, LED лампи, ключ за осветление
В наличностБезплатна доставка
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличност
Комплекти
В наличност
Дърво, без колела, с маса
В наличност

Модерни, стенни огледала
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
Малък
В наличност

Модерни, мат, от орех
В наличностБезплатна доставка
Модерни, мат, от дъб
В наличност
Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка
Странично легло, регулируеми
В наличностБезплатна доставка
Стомана
В наличност
Модерни, мат, от дъб
В наличност

GU10, LED
В наличност


Модерни, мат, от дъб
В наличност