В комплектa не е включен захранващ адаптер, което ми липсва при настолна лампа. При мобилен телефон бих го разбрал.
История на цените
- 11.05.2026 г. - 74,09 € / 144,91 лв.
- 30.03.2025 г. - 74,09 € / 144,91 лв.
- 5.03.2024 г. - 64,88 € / 126,89 лв.
Получавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Описание на продукта
Настолна лампа с лупа. 3 избираеми цвята светлина: студена бяла (6000K) – дневна бяла (4200K) – топла бяла (3000K). Димируема - 10 степени на интензивност на светлината. Лупата увеличава 5x.Диаметър на лупата: 10,5 см. Лампа за поставяне на маса или закрепване с клипс. Смяна на температурата на цветовете и димиране с превключвател на кабела. Захранване чрез USB кабел (включен в комплекта). Дължина на кабела: 2,5 м. Адаптерът не е включен в комплекта.
Спецификации
| Препоръчителна вид крушка | LED крушки |
|---|---|
| Управление на осветлението | С ключ за осветление |
| С димер | Да |
| Тип | Настолна лампа/Оптика |
| Място | Офис/Спалня |
| Функция | LED технолигия/Димируем, с димер/Превключвател върху кабела |
| Защита срещу проникване | IP20 |
| Цокъл | Вграден LED модул |
| Максимална входяща мощност на източника | 12 W |
| Брой крушки | 1 |
| В опаковката са включени крушки | ДА (LED) |
| Входяща мощност | 12 W |
| Еквивалент на класическата крушка | 85 W |
| Температура на светлината | 3000 K/4200 K/6000 K |
| Общ светлинен поток | 1200 lm |
| Индекс на цветопредаване (cri) | 85 Ra |
| Напрежение | 5 V |
| Клас на защита срещу токов удар | 3 |
| Гаранционен срок | 36 месеца |
| Цвят на светлината | Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло |
| Максимална входяща мощност на лампата | 12 W |
| Тип щепсел | C |
| Стил | Други |
| Метод на свързване | USB |
| Series | TABLE LAMPS Immax, MAGNIFYING GLASS Nedis |
| Производител | Brilagi |
Отзиви
Отзиви на потребителите
Подобни продукти

Brilagi - LED Димируема настолна лампа USB конектор LED/12W/230V черна
Модерни, LED лампи, ключ за осветление
В наличност
Настолна лампа АСТРО, черен, 1xE27

Дизайнерска настолна лампа черна с LED димируема с 3-степенен превключвател - Rolla
Модерни, LED лампи, с димер
В наличност
Настолна лампа Vendo-Black
В наличност
Модерна настолна лампа черна с димно стъкло - Атина
Модерни, стъкло, с димер
В наличност
Ретро настолна лампа черна със злато - Magnax Mini
Ретро
В наличност
Ретро настолна лампа черна стомана 45 см - Pauly
Ретро, модерни, индустриални
В наличност
Ретро настолна лампа черна със зелено стъкло - Denise
Ретро, на бюрото, стъкло
В наличност
Дизайнерска настолна лампа черна керамика 17 см без абажур - Alisia
В наличност
Настолна лампа Office - Black
Модерни
В наличност
Настолна лампа atmosphera Sily, 43 cm - Син
В наличност
Maca Лампа Elmark Max
Модерни
В наличност
работен плот Полилей F&H Kian-Черен
В наличност
Настолна лампа atmosphera Ebor Tripod, 68 cm - Бронз
Метал, дърво
В наличност
Лампа за четене Espiral
В наличност
Настолна лампа ФИНО, графит, 2xE27
Стъкло

Rabalux 4357 - Лампа с щипка CLIP 1xE14/40W/230V черна
С щипка
В наличност
Настолна лампа РИО, черен/мед, 1xE27

Офис Бюро лампа със скоба- black
На бюрото
В наличност
Brilagi -LED Димируема лампа с щипка ORBELA LED/8W/5V 3000/4000/5000K черна
С щипка, LED лампи
В наличност
Настолна лампа atmosphera Runo Tripod, 58 cm - Черен
В наличност
Лампа за четене Elmark Lilly
Модерни
В наличност
бюро лампа LED Futur-Mauro
Модерни, LED лампи
В наличност
Класическа настолна лампа черна с черен абажур 32 см - Simplo
С димер
В наличност
Модерна настолна лампа черна - Facil
Модерни, с димер
В наличност
Лампа за четене Hedge-Brown
В наличност
Комплект от 2 настолни лампи златисти с бежово RGBW презареждаеми - Elise
Модерни
В наличностБезплатна доставка
Лампа за четене Viokef King
LED лампи
В наличност
Ретро настолна лампа черна с оранжево стъкло - Denise
Ретро, модерни, стъкло
В наличност
Настолна лампа atmosphera Omia, 34 cm
Модерни, индустриални
В наличност
Настолна лампа 1xE14/25W/230V черна
Ключ за осветление
В наличност
Коледна настолна лампа златиста с LED - Facil
LED лампи, на бюрото
В наличностНай-добрите продукти от Lampite.bg

К-кт 6x чаша за алкохол с дръжка прозрачен с мотив на букет номер 5
Комплекти
В наличност
Lionelo - Пътна кошара SVEN PLUS бежова
Детски сгъваеми легла
В наличностБезплатна доставка
2Kids Toys - Детска текстилна люлка сив/бук
Детски люлки
В наличност
Chicco - Музикална въртележка за креватче 3в1 NEXT2DREAMS 3xAA сив
Въртележки, от дърво
В наличност
Люлеещо кресло RESTLY бежово
Люлеещи се, регулируем, висока
В наличностБезплатна доставка
Библиотека LIVARO бяла
Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка
Solight CA09B - Цифров часовник с будилник 5V/3xAAA
Радио будилник, цифрови будилници
В наличност
Brilagi - LED електрически уловител на насекоми UV 2xLED/5W/230V 70 m2
В наличност
Масичка за кафе NENANI 34x70 см сив/дъб вотан
Модерни, мат, от дъб
В наличностБезплатна доставка
Модулна етажерка с отделения BOXIFY бяла
В наличностБезплатна доставка
Aigostar - LED RGBW регулируемо таванно осветление 24W 230V 3000-6500K бяло+DO
Студено бялa светлина
В наличност
Екстериорен стълб с контакти SYDNEY 4Z SCHUKO 230V IP44
В наличност
Solight 5B308 - Двоен контакт за влажна среда IP54
В наличност
Комод LUE зелен/черен
С вратички, модерни, мат
В наличностБезплатна доставка
Комплект от 3 стенни рафта SHELFY в кафяво/черно
Модерни, мат, комплекти
В наличностБезплатна доставка
Brilagi - Подова лампа ARIANA 1xE27/100W/230V + 1xE14/25W бяла
Ключ за осветление, 230V
В наличност
Solight 5B304 - Контакт за влажна среда IP54
В наличност
Rabalux 4120 - Солна лампа ROCK 1xE14/15W/230V
230V
В наличност