Продукти, които може да харесате
Ledvance - LED Плафониера ORBIS BERLIN LED/36W/230V сребрист
История на цените
- 30.04.2026 г. - 39,32 € / 76,9 лв.
- 20.09.2024 г. - 39,32 € / 76,9 лв.
- 5.03.2024 г. - 49,54 € / 96,89 лв.
Описание на продукта
Продукт директно от производителя Ledvance, който имаме на склад на цена 39.21 и с гаранция от 3 години.
Спецификации
| Препоръчителна вид крушка | LED крушки |
|---|---|
| Управление на осветлението | С ключ за осветление |
| Захранващо напрежение | 230V |
| Лека форма | Кръгъл, Атипичен |
| Разположение на осветление на тавана | В спалня и дневна |
| Брой светлини | Единичени, Комплекти |
| Стил | Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други |
| Гаранционен срок | 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца |
| Цокъл | Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул |
| Входяща мощност | 36 W, 36 W, 36 W, 36 W, 36 W, 36 W, 36 W, 36 W, 36 W, 36 W, 36 W, 36 W |
| Среден живот на ресурса | 50000 h, 50000 h, 50000 h, 50000 h, 50000 h, 50000 h, 50000 h, 50000 h, 50000 h, 50000 h, 50000 h, 50000 h |
| Температура на светлината | 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K |
| В опаковката са включени крушки | ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED) |
| Брой крушки | 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1 |
| Клас на защита срещу токов удар | 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1 |
| Защита срещу проникване | IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20 |
| Общ светлинен поток | 4700 lm, 4700 lm, 4700 lm, 4700 lm, 4700 lm, 4700 lm, 4700 lm, 4700 lm, 4700 lm, 4700 lm, 4700 lm, 4700 lm |
| Тип | Лампа, Лампа, Лампа, Лампа, Лампа, Лампа, Лампа, Лампа, Лампа, Лампа, Лампа, Лампа |
| Функция | LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия |
| Еквивалент на класическата крушка | 325 W, 325 W, 325 W, 325 W, 325 W, 325 W, 325 W, 325 W, 325 W, 325 W, 325 W, 325 W |
| Напрежение | 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V |
| Максимална входяща мощност на източника | 36 W, 36 W, 36 W, 36 W, 36 W, 36 W, 36 W, 36 W, 36 W, 36 W, 36 W, 36 W |
| Брой цикли на превключване | 25000, 25000, 25000, 25000, 25000, 25000, 25000, 25000, 25000, 25000, 25000, 25000 |
| Форма | Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл |
| Ъгъл на лъча | 120 °, 120 °, 120 °, 120 °, 120 °, 120 °, 120 °, 120 °, 120 °, 120 °, 120 °, 120 ° |
| Индекс на цветопредаване (cri) | 80, 80, 80, 80, 80, 80, 80, 80, 80, 80, 80, 80 |
| Място | Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая |
| Цвят на светлината | Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло |
| Максимална входяща мощност на лампата | 36 W, 36 W, 36 W, 36 W, 36 W, 36 W, 36 W, 36 W, 36 W, 36 W, 36 W, 36 W |
| Series | ORBIS CEILING Ledvance, ORBIS CEILING Ledvance, ORBIS CEILING Ledvance, ORBIS CEILING Ledvance, ORBIS CEILING Ledvance, ORBIS CEILING Ledvance, ORBIS CEILING Ledvance, ORBIS CEILING Ledvance, ORBIS CEILING Ledvance, ORBIS CEILING Ledvance, ORBIS CEILING Ledvance, ORBIS CEILING Ledvance |
| Производител | Ledvance |
Препоръчва се

Таванна лампа черна вкл. LED 3-степенно димиране 2700-4000K с DIP превключвател - Keane
Метал, модерни, LED лампи
В наличност
Модерна таванна лампа черна с бяла 50см 3-светлина - Drum Duo
Стъкло, модерни
В наличност
Таванна лампа в стил Арт Деко черна с опушено стъкло - Busa
Стъкло
В наличност
Модерна таванна лампа бронз кръгла - Facil
Модерни, кръгъл
В наличност
Таванна лампа в стил арт деко бронзова с кехлибарено стъкло 12-светлина - Bianca
Стъкло
В наличностБезплатна доставка
Дизайнерски таванна лампа бежова - Bida
Модерни, скандинавски, кръгъл
В наличност
Индустриален плафон тъмно бронз 6 лампи - Сидни
Индустриални
В наличност
Класически плафон златен със стъкло - Медуза
Стъкло
В наличност
Таванна лампа бяла 40 см с LED - Drum LED
LED лампи, кръгъл
В наличност
Таванно осветление в стил Арт Деко, месинг с кехлибарено стъкло - Busa
Стъкло, модерни, ретро
В наличност
Таванна лампа бяла 30 см с LED - Drum LED
LED лампи, кръгъл
В наличност
Таванна лампа в стил арт деко черна с кехлибарено стъкло - Bizle
Стъкло
В наличност
Ръстичен таванен аплик бял 50 см - Drum Jute
Кръгъл
В наличност
Плафонен полилей LAVA 3xG9/8W/230V бронзов/опушено бежово
230V
В наличностБезплатна доставка
Плафон ANTONIO 3xE14/40W/230V дъб, приспособен към таван
Ключ за осветление, дърво, 230V
В наличностБезплатна доставка
Модерна таванна лампа бяла 25 см IP44 - Walden
Модерни
В наличност
Таванна лампа в стил арт деко черна с опушено стъкло - Karel
Стъкло
В наличност
Модерна таванна лампа месинг с кехлибарено стъкло 6 светлини - Ryan
Стъкло, модерни
В наличност
Модерна таванна лампа черна 60 см вкл. LED с 3-степенно димиране - Morning
Модерни, LED лампи
В наличност
Таванна лампа черна с орехово дърво, включваща LED 3-степенно димиране 2-светлини - Kane
Модерни, LED лампи, дърво
В наличностБезплатна доставка
Дизайнерска таванна лампа черна с кехлибарено стъкло 4-светлина - Uvas
Стъкло
В наличност
Ориенталски таванен аплик ратан 30 см - Tromma
Ориенталски
В наличност
Japandi плафон бял 3 светлини - Multi Bida
Модерни, кръгъл, в джапанди стил
В наличност
Модерна таванна лампа черна 2-лампи регулируема правоъгълна - Jeana
Модерни, индустриални
В наличност
Brilagi - LED димируемо осветително тяло VIRELA LED/86W/230V 3000-6000K Ø 50 cm + дистанционно управление
LED лампи, дистанционно управление, 230V
В наличностБезплатна доставка
Индустриален таванен аплик черен IP44 2-светлина - Charlois
Пластмаса, индустриални
В наличност
Модерна таванна лампа черна с бяла 25 см IP44 - Walden
Модерни
В наличност
Таванна лампа в стил Арт Деко златиста със стъкло - Ayesha
Стъкло
В наличност
Дизайнерски плафон черен с кехлибарено стъкло 6-светлина - Uvas
Стъкло
В наличностБезплатна доставка
Brilagi - LED Плафониера MOLINA LED/24W/230V дъб Ø 29 см
LED лампи, ключ за осветление, дърво
В наличностНай-добрите продукти от Lampite.bg

Lionelo - Пътна кошара SVEN PLUS бежова
Детски сгъваеми легла
В наличностБезплатна доставка
Дигитален седмичен таймер превключвател 16A/230V
В наличност
Aigostar - LED RGBW регулируемо таванно осветление 24W 230V 3000-6500K бяло+DO
Студено бялa светлина
В наличност
Люлеещо кресло RESTLY бежово
Люлеещи се, регулируем, висока
В наличностБезплатна доставка
Масичка за кафе NENANI 34x70 см сив/дъб вотан
Модерни, мат, от дъб
В наличностБезплатна доставка
Sencor - Оризоварка 300W/230V 0,6л черна
Малък
В наличност
Декорация за стена 58x92 см Дървото на живота дърво/метал
Дърво, метал
В наличност
Rabalux 4120 - Солна лампа ROCK 1xE14/15W/230V
230V
В наличност
Модулна етажерка с отделения BOXIFY бяла
В наличностБезплатна доставка
Стояща закачалка 188x49 см венге
Дърво, от венге, стоящ
В наличностБезплатна доставка
Библиотека NAVARO кафява/черна
Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка
Sencor - Уред за приготвяне на ориз 1000W/230V 2,8 л неръждаема стомана
Среден
В наличност
Solight 5B320 - Екстериорен контакт за подово вграждане IP55
В наличност
Solight 5B304 - Контакт за влажна среда IP54
В наличност
Шкаф за обувки VOREN кафяв/черен
С пейка, модерни, шкафове
В наличност
Tefal - Готварска печка за ориз CLASSIC 500W/230V 3 l черен
С уред за парене на зеленчуци
В наличност
Brilagi - соларен LED декоративен гирлянд BUBBLE, 50 LED/8 функции, 7 m, IP65, топла бяла светлина
В наличност












