
LED Плафониера с вентилатор OPAL LED/48W/230V + дистанционно управление
История на цените
- 2.05.2026 г. - 132,37 € / 258,89 лв.
- 3.01.2025 г. - 132,37 € / 258,89 лв.
- 4.09.2024 г. - 130,84 € / 255,9 лв.
- 10.04.2024 г. - 123,68 € / 241,9 лв.
- 5.03.2024 г. - 129,82 € / 253,91 лв.
Получавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Описание на продукта
Модерна LED таванна лампа с мощен вентилатор. Подходяща и за ниски помещения, където пространството е значително ограничено. Дистанционно управление в комплекта. Може да се управляват няколко лампи с едно дистанционно. С помощта на дистанционното можете плавно да изберете яркостта на лампата. Може да се променя и температурата на цветовете: 3000K до 6500K. Функция памет, таймер и режим на нощна светлина. Вентилаторът има 5 скорости и опционален обратен ход.Шум: 55 dB. Мощност на лампата: 48 W. Мощност на вентилатора: 18 W.
Спецификации
| Стил | Други |
|---|---|
| Ниво на шум | 55 |
| Цвят на светлината | Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло |
| Максимална входяща мощност на лампата | 48 W |
| Функция | Димиране чрез дистанционно управление/Дистанционно управление/LED технолигия |
| Гаранционен срок | 36 месеца |
| Цокъл | Вграден LED модул |
| Входяща мощност | 48 W |
| Среден живот на ресурса | 25000 h |
| Температура на светлината | 3000-6500 K |
| В опаковката са включени крушки | ДА (LED) |
| Брой крушки | 1 |
| Клас на защита срещу токов удар | 1 |
| Защита срещу проникване | IP20 |
| Общ светлинен поток | 3600 lm |
| Тип | Вентилатор за таван с лампа |
| Еквивалент на класическата крушка | 250 W |
| Напрежение | 230 V |
| Максимална входяща мощност на източника | 48 W |
| Брой цикли на превключване | 20000 |
| Форма | Кръгъл |
| Ъгъл на лъча | 120 ° |
| Място | Спалня/Всекидневна стая |
| Series | FAN Nedes, RONDA Brilagi |
| Производител | NEDES |
Подобни продукти


Разопакован: Вентилатор USB Rosberg R51760I4, 2.5W, 10 см, Настолен, Бял
За изпращане след 2 дни
Вентилатор за таван черен вкл. LED с дистанционно управление - Steer
В наличностБезплатна доставка
Вентилатор за таван месинг 55 см вкл. LED димируем с дистанционно управление - Mandy
В наличностБезплатна доставка
Вентилатор за таван бял с дървен принт 55 см вкл. LED димируем с дистанционно управление - Clima
В наличност
Вентилатор за таван черен 70 см с LED димируем с дистанционно управление - Maddy
В наличностБезплатна доставка
Вентилатор за таван дървесен принт със звезден ефект 60 см вкл. LED димируем с дистанционно управление - Climo
В наличност
Вентилатор за таван бял 48,5 см с LED димируем в Келвин с дистанционно управление - Clemo
В наличност
ZEVENTI - Стенен вентилатор FREEZE 50W/230V Ø 40 см бял + дистанционно управление
В наличностБезплатна доставка
Вентилатор за таван бял със звезден ефект 47 см вкл. LED димируем с дистанционно управление - Emily
В наличност
Вентилатор за таван черен с дървен принт 132 см вкл. LED димируем с дистанционно управление - Joly
В наличностБезплатна доставка
Вентилатор за таван черен с дърво 131,5 см вкл. LED димируем с дистанционно управление - Jerri
В наличностБезплатна доставка
Подов вентилатор Elite YFL-0313HR, 65W, 40.5 см, 3 скорости, 3 перки, Хромиран метал
За изпращане след 2 дни
Вентилатор за таван черен с дървен принт 132 см с дистанционно управление - Cool
В наличностБезплатна доставка
Подов вентилатор Elite YFL-0317HR, 100W, 50.8 см, 3 скорости, 3 перки, Хромиран метал
За изпращане след 2 дни
Вентилатор за таван черен 130 см вкл. LED димируем с дистанционно управление - Vifte
В наличностБезплатна доставка
Вентилатор за таван черен със звезден ефект 60 см вкл. LED димируем с дистанционно управление - Climo
В наличност
Вентилатор за таван месинг с дървесен принт и ратан 105 см с издърпващ се превключвател - Mistral Majas
В наличностБезплатна доставка
Brilagi LED осветително тяло с вентилатор, 50W, 230V, 3000-6500K, черно+DO
В наличностБезплатна доставка
Вентилатор за таван черен 50 см вкл. LED димируем с дистанционно управление - Maddy
В наличностБезплатна доставка
Вентилатор за таван златен 46,5 см вкл. LED с дистанционно управление - Kees
В наличност
Вентилатор за таван черен 123 см вкл. LED димируем с дистанционно управление - Patty
В наличностБезплатна доставка
Таванен вентилатор черен с дистанционно управление - Fanattic
В наличност
Вентилатор за таван черен 86,7 см вкл. LED димируем с дистанционно управление - Yuki
В наличност
Вентилатор за таван сив със звезден ефект 47 см вкл. LED димируем с дистанционно управление - Emily
В наличност
Вентилатор за таван стомана 132 см с дистанционно управление - Cool
В наличностБезплатна доставка
Вентилатор за таван бронз 96 см с дистанционно управление - Rotar
В наличност
Умен вентилатор за таван черен със звезден ефект 60 см вкл. LED димируем с дистанционно управление - Climo
В наличност
Brilagi LED осветително тяло с вентилатор 30W 230V 3000-6500K черно/дъб + DO
В наличностБезплатна доставка
Месингов вентилатор за таван с дървесен принт и ратан 105 см с издърпващ се ключ - Mistral Lia
В наличностБезплатна доставка
Вентилатор за таван месинг с дърво 107,5 см с издърпващ ключ - Mistral Karel
В наличност
Умен вентилатор за таван черен с дървесен принт 132 см вкл. LED димируем с дистанционно управление - Cool
В наличностБезплатна доставкаНай-добрите продукти от Lampite.bg

Екстериорен стълб с контакти SYDNEY 4Z SCHUKO 230V IP44
В наличност
Aigostar - LED RGBW регулируемо таванно осветление 24W 230V 3000-6500K бяло+DO
Студено бялa светлина
В наличност
Lamart - К-кт прибори от неръждаема стомана 24 бр.
Лъжици, вилици, комплект
В наличност
Tefal - Електрическа фурна 39 l OPTIMO 2000W черен
Многофункционален
В наличностБезплатна доставка
Winner Group - Будилник с LCD дисплей и термометър 2xAAA черен
Радио будилник, модерни
В наличност
Масичка за кафе NENANI 34x70 см сив/дъб вотан
Модерни, мат, от дъб
В наличностБезплатна доставка
Модулна етажерка с отделения BOXIFY бяла
В наличностБезплатна доставка
Декорация за стена 58x92 см Дървото на живота дърво/метал
Дърво, метал
В наличност
Rabalux 4120 - Солна лампа ROCK 1xE14/15W/230V
230V
В наличност
Електрически уловител на насекоми 2x20W/230V, 150 м² покритие
В наличност
Brilagi - соларен LED декоративен гирлянд BUBBLE, 50 LED/8 функции, 7 m, IP65, топла бяла светлина
В наличност
Обувница BOTARO бяла
С рафтове, шкафове, индустриални
В наличностБезплатна доставка
Solight 5B304 - Контакт за влажна среда IP54
В наличност
LED Крушка ECOLINE A60 E27/10W/230V 3000K - Brilagi
E27, LED
В наличност
Стояща закачалка 188x49 см венге
Дърво, от венге, стоящ
В наличностБезплатна доставка
К-кт 6x чаша за алкохол с дръжка прозрачен с мотив на букет номер 5
Комплекти
В наличност
Lionelo - Пътна кошара SVEN PLUS бежова
Детски сгъваеми легла
В наличностБезплатна доставка
