
Rabalux 7397 - Екстериорен аплик SOLIN 1xG9/42W/230V IP54 бял
Стенни лампи, 230V
В наличностПолучавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Нощната лампа с сензор за движение предлага практично решение за детската стая, където с меката си светлина улеснява заспиването. Осигурява безопасност и на децата, които се събуждат през нощта, защото се страхуват от тъмното. Излъчва топла бяла светлина (3000K), която е най-подходяща за релаксация.Сензорът засича движение на разстояние от 3-7 метра под ъгъл 120°.Яркостта на светлината се адаптира към околните условия.Съдържа батерия с капацитет 300 mAh.Светлината се зарежда чрез USB кабел (25 см), включен в комплекта.
| Стил | Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други |
|---|---|
| Тип | Лампа за ориентация, Лампа за ориентация, Лампа за ориентация, Лампа за ориентация, Лампа за ориентация, Лампа за ориентация, Лампа за ориентация, Лампа за ориентация, Лампа за ориентация, Лампа за ориентация, Лампа за ориентация, Лампа за ориентация |
| Място | Детска стая/Коридор/Спалня, Детска стая/Коридор/Спалня, Детска стая/Коридор/Спалня, Детска стая/Коридор/Спалня, Детска стая/Коридор/Спалня, Детска стая/Коридор/Спалня, Детска стая/Коридор/Спалня, Детска стая/Коридор/Спалня, Детска стая/Коридор/Спалня, Детска стая/Коридор/Спалня, Детска стая/Коридор/Спалня, Детска стая/Коридор/Спалня |
| Функция | LED технолигия/Акумулаторен, LED технолигия/Акумулаторен, LED технолигия/Акумулаторен, LED технолигия/Акумулаторен, LED технолигия/Акумулаторен, LED технолигия/Акумулаторен, LED технолигия/Акумулаторен, LED технолигия/Акумулаторен, LED технолигия/Акумулаторен, LED технолигия/Акумулаторен, LED технолигия/Акумулаторен, LED технолигия/Акумулаторен |
| Форма | Квадратен, Квадратен, Квадратен, Квадратен, Квадратен, Квадратен, Квадратен, Квадратен, Квадратен, Квадратен, Квадратен, Квадратен |
| Защита срещу проникване | IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20 |
| Цокъл | Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул |
| Максимална входяща мощност на източника | 0,15 W, 0,15 W, 0,15 W, 0,15 W, 0,15 W, 0,15 W, 0,15 W, 0,15 W, 0,15 W, 0,15 W, 0,15 W, 0,15 W |
| Брой крушки | 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1 |
| В опаковката са включени крушки | ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED) |
| Входяща мощност | 0,15 W, 0,15 W, 0,15 W, 0,15 W, 0,15 W, 0,15 W, 0,15 W, 0,15 W, 0,15 W, 0,15 W, 0,15 W, 0,15 W |
| Еквивалент на класическата крушка | 5 W, 5 W, 5 W, 5 W, 5 W, 5 W, 5 W, 5 W, 5 W, 5 W, 5 W, 5 W |
| Температура на светлината | 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K |
| Общ светлинен поток | 5 lm, 5 lm, 5 lm, 5 lm, 5 lm, 5 lm, 5 lm, 5 lm, 5 lm, 5 lm, 5 lm, 5 lm |
| Среден живот на ресурса | 25000 h, 25000 h, 25000 h, 25000 h, 25000 h, 25000 h, 25000 h, 25000 h, 25000 h, 25000 h, 25000 h, 25000 h |
| Капацитет | 300 mAh, 300 mAh, 300 mAh, 300 mAh, 300 mAh, 300 mAh, 300 mAh, 300 mAh, 300 mAh, 300 mAh, 300 mAh, 300 mAh |
| Напрежение | 3,7 V, 3,7 V, 3,7 V, 3,7 V, 3,7 V, 3,7 V, 3,7 V, 3,7 V, 3,7 V, 3,7 V, 3,7 V, 3,7 V |
| Клас на защита срещу токов удар | 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2 |
| Гаранционен срок | 60 месеца, 60 месеца, 60 месеца, 60 месеца, 60 месеца, 60 месеца, 60 месеца, 60 месеца, 60 месеца, 60 месеца, 60 месеца, 60 месеца |
| Цвят на светлината | Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло |
| Максимална входяща мощност на лампата | 0,15 W, 0,15 W, 0,15 W, 0,15 W, 0,15 W, 0,15 W, 0,15 W, 0,15 W, 0,15 W, 0,15 W, 0,15 W, 0,15 W |
| Метод на свързване | С батерии, С батерии, С батерии, С батерии, С батерии, С батерии, С батерии, С батерии, С батерии, С батерии, С батерии, С батерии |
| Series | CIRO Rabalux, DEMBO Rabalux, PUMPKIN Rabalux, MILO Rabalux, CIRO Rabalux, DEMBO Rabalux, PUMPKIN Rabalux, MILO Rabalux, CIRO Rabalux, DEMBO Rabalux, PUMPKIN Rabalux, MILO Rabalux, CIRO Rabalux, DEMBO Rabalux, PUMPKIN Rabalux, MILO Rabalux, CIRO Rabalux, DEMBO Rabalux, PUMPKIN Rabalux, MILO Rabalux, CIRO Rabalux, DEMBO Rabalux, PUMPKIN Rabalux, MILO Rabalux, CIRO Rabalux, DEMBO Rabalux, PUMPKIN Rabalux, MILO Rabalux, CIRO Rabalux, DEMBO Rabalux, PUMPKIN Rabalux, MILO Rabalux, CIRO Rabalux, DEMBO Rabalux, PUMPKIN Rabalux, MILO Rabalux, CIRO Rabalux, DEMBO Rabalux, PUMPKIN Rabalux, MILO Rabalux, CIRO Rabalux, DEMBO Rabalux, PUMPKIN Rabalux, MILO Rabalux, CIRO Rabalux, DEMBO Rabalux, PUMPKIN Rabalux, MILO Rabalux |
| Производител | Rabalux |

Стенни лампи, 230V
В наличност
230V, дърво
В наличност
12V
В наличност
Стенни лампи, метал
В наличност
230V, дърво
В наличност
230V
В наличност
Със сензор за движение, хром, 230V
В наличност
230V
В наличност
Стенни лампи
В наличност
Стенни лампи, 230V
В наличност
Със сензор за движение, стенни лампи, 230V
В наличност
Стенни лампи, 230V
В наличност
230V
В наличност
Стенни лампи, 230V
В наличност
Стенни лампи, 230V
В наличност
Стенни лампи
В наличност
230V
В наличност
Стенни лампи, 230V
В наличност
Със сензор за движение, стенни лампи, е слънчева
В наличност
Със сензор за движение, стенни лампи, е слънчева
В наличност
230V
В наличност



12V, дърво
В наличност
Стенни лампи, хром, 230V
В наличност
Стенни лампи
В наличност
230V
В наличност
Таванни светлини
В наличност
Със сензор за движение, стенни лампи, е слънчева
В наличност
230V
В наличност

LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличност
Комплекти
В наличност

Модерни, стенни огледала
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
Дърво, без колела, с маса
В наличност
Малък
В наличност

Модерни, мат, от орех
В наличностБезплатна доставка
Модерни, мат, от дъб
В наличност
Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка
Странично легло, регулируеми
В наличностБезплатна доставка
Стомана
В наличност
GU10, LED
В наличност


Модерни, мат, от дъб
В наличност