
Детска лампа MONA KIDS 5xE27/15W/230V
Детски полилеи
В наличностБезплатна доставкаПолучавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Модерно LED регулируемо таванно осветително тяло. Подходящо за осветление на дневната и спалнята. Лесно управление чрез дистанционно управление (включено в комплекта). Осветителното тяло предлага плавно регулиране на яркостта и промяна на цвета на светлината RGB + W (2700 - 6500 K). Функция за запаметяване и нощна светлина. Дъговият ефект създава уникална атмосфера. Вграден енергоспестяващ LED източник е част от осветителното тяло.
| Нощни лампи | Да |
|---|---|
| Видове детско осветление | Детски полилеи |
| Цвят | Розов |
| Защита срещу проникване | IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20 |
| Функция | Димиране чрез дистанционно управление/LED технолигия/Дистанционно управление, Димиране чрез дистанционно управление/LED технолигия/Дистанционно управление, Димиране чрез дистанционно управление/LED технолигия/Дистанционно управление, Димиране чрез дистанционно управление/LED технолигия/Дистанционно управление, Димиране чрез дистанционно управление/LED технолигия/Дистанционно управление, Димиране чрез дистанционно управление/LED технолигия/Дистанционно управление, Димиране чрез дистанционно управление/LED технолигия/Дистанционно управление, Димиране чрез дистанционно управление/LED технолигия/Дистанционно управление, Димиране чрез дистанционно управление/LED технолигия/Дистанционно управление, Димиране чрез дистанционно управление/LED технолигия/Дистанционно управление, Димиране чрез дистанционно управление/LED технолигия/Дистанционно управление, Димиране чрез дистанционно управление/LED технолигия/Дистанционно управление |
| Цокъл | Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул |
| В опаковката са включени крушки | ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED) |
| Входяща мощност | 18 W, 18 W, 18 W, 18 W, 18 W, 18 W, 18 W, 18 W, 18 W, 18 W, 18 W, 18 W |
| Максимална входяща мощност на източника | 18 W, 18 W, 18 W, 18 W, 18 W, 18 W, 18 W, 18 W, 18 W, 18 W, 18 W, 18 W |
| Брой крушки | 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1 |
| Максимална входяща мощност на лампата | 18 W, 18 W, 18 W, 18 W, 18 W, 18 W, 18 W, 18 W, 18 W, 18 W, 18 W, 18 W |
| Напрежение | 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V |
| Клас на защита срещу токов удар | 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1 |
| Форма | Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл |
| Еквивалент на класическата крушка | 50 W, 50 W, 50 W, 50 W, 50 W, 50 W, 50 W, 50 W, 50 W, 50 W, 50 W, 50 W |
| Температура на светлината | 2700-6500 K, 2700-6500 K, 2700-6500 K, 2700-6500 K, 2700-6500 K, 2700-6500 K, 2700-6500 K, 2700-6500 K, 2700-6500 K, 2700-6500 K, 2700-6500 K, 2700-6500 K |
| Общ светлинен поток | 710 lm, 710 lm, 710 lm, 710 lm, 710 lm, 710 lm, 710 lm, 710 lm, 710 lm, 710 lm, 710 lm, 710 lm |
| Цвят на светлината | Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло |
| Място | Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая |
| Стил | Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други |
| Тип | Лампа, Лампа, Лампа, Лампа, Лампа, Лампа, Лампа, Лампа, Лампа, Лампа, Лампа, Лампа |
| Гаранционен срок | 60 месеца, 60 месеца, 60 месеца, 60 месеца, 60 месеца, 60 месеца, 60 месеца, 60 месеца, 60 месеца, 60 месеца, 60 месеца, 60 месеца |
| Series | BURRO Globo, SULLY Globo, BURRO Globo, SULLY Globo, BURRO Globo, SULLY Globo, BURRO Globo, SULLY Globo, BURRO Globo, SULLY Globo, BURRO Globo, SULLY Globo, BURRO Globo, SULLY Globo, BURRO Globo, SULLY Globo, BURRO Globo, SULLY Globo, BURRO Globo, SULLY Globo, BURRO Globo, SULLY Globo, BURRO Globo, SULLY Globo |
| Производител | Globo |

Детски полилеи
В наличностБезплатна доставка
Нощни лампи
В наличност
Детски настолни лампи
В наличност
Детски полилеи
В наличност

Нощни лампи
В наличност
Нощни лампи
В наличност
Детско стенно осветление
В наличност
Детски настолни лампи
В наличност
Нощни лампи
Безплатна доставка
Детски полилеи
В наличност
Детско стенно осветление
В наличност
Детски настолни лампи
В наличност
Детски настолни лампи
В наличност

Нощни лампи, детски настолни лампи
В наличност
Нощни лампи, детски настолни лампи
В наличност
Нощни лампи
В наличност
Детски настолни лампи
В наличност
Детски полилеи
В наличност
Детски настолни лампи
В наличност
Детски настолни лампи
В наличност
Детски полилеи
В наличност
Детски настолни лампи
В наличност
Детски настолни лампи
В наличност
Детски настолни лампи
В наличност
Детски полилеи
В наличност
Детски настолни лампи
В наличност
Детски настолни лампи
В наличност
Детски настолни лампи
В наличност
Детски полилеи
В наличност
Детски настолни лампи
В наличност
Модерни, стенни огледала
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност

Дърво, без колела, с маса
В наличност
Комплекти
В наличност
Малък
В наличност


Модерни, мат, от орех
В наличностБезплатна доставка
Модерни, мат, от дъб
В наличност
Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка
Странично легло, регулируеми
В наличностБезплатна доставка
Стомана
В наличност
GU10, LED
В наличност

Модерни, мат, от дъб
В наличност
