
169 €
330,54 лв.
Получавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Продукт директно от производителя Polux, който имаме на склад на цена 21.90 и с гаранция от 3 години.
| Видове външно осветление | Стоящи светлини |
|---|---|
| Захранващо напрежение | 230V |
| Основен материал за външно осветление | Метал |
| Цвят | Сив |
| Цокъл | E27 |
| Индекс на цветопредаване (cri) | 80 |
| Среден живот на ресурса | 15000 h |
| Цвят на светлината | Неутрално бяло |
| Функция | LED технолигия |
| Форма | Кръгъл |
| Стил | Други |
| Тип | Екстериорна лампа |
| Входяща мощност | 7 W |
| Място | Градина и пътеки |
| Защита срещу проникване | IP44 |
| Тип крушка | G45 |
| Максимална входяща мощност на източника | 20 W |
| Брой крушки | 1 |
| В опаковката са включени крушки | ДА (LED) |
| Еквивалент на класическата крушка | 40 W |
| Температура на светлината | 4000 K |
| Общ светлинен поток | 560 lm |
| Напрежение | 230 V |
| Клас на защита срещу токов удар | 1 |
| Гаранционен срок | 36 месеца |
| Максимална входяща мощност на лампата | 7 W |
| Series | UTRECHT Philips Massive, HELSINKI Eglo, LIVIA Polux |
| Производител | Polux |



12V
В наличност

Стоящи светлини, метал, диаметър
В наличност

Пластмаса
В наличност

Наземни светлини, 230V, метал
В наличност

Пластмаса
В наличностБезплатна доставка
Стоящи светлини, 230V, метал
В наличност


230V
В наличност
Пластмаса
В наличност
230V
В наличност


Със сензор за движение
В наличностБезплатна доставка
Мед
В наличностБезплатна доставка
Със сензор за движение, 230V, метал
В наличност


Пластмаса
В наличностБезплатна доставка

Стоящи светлини, 230V, метал
В наличност

Наземни светлини, метал, пластмаса
В наличност



Комплекти
В наличност


Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка
Светлинни вериги, външно коледно осветление, батерии
В наличност



Многофункционален
В наличностБезплатна доставка
Модерни, метал, плат
В наличностБезплатна доставка

Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка
Модерни, мат, от дъб
В наличностБезплатна доставка
Модерни, от дъб
В наличностБезплатна доставка


Тенджери, неръждаема стомана, комплекти
В наличностБезплатна доставка