
Комплект от 4 модерни таванни спота тъмен бронз, въртящи се и накланящи се - Rondoo Up
Модерни, бронз
В наличностПолучавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Модерна точкова лампа.Лампата е изработена от метал с вид на дърво.Подходяща за инсталиране в закрити пространства на таван или стена.Крушките не са включени в опаковката.Гаранционен срок: 3 години.
| Дизайн | Модерен |
|---|---|
| Захранващо напрежение | 230V |
| Разположение на осветлението | Повърхностни светлини |
| Подвижни | Да |
| Материал на лампи и аплици | Метал, Дърво |
| Цвят | Черен |
| Тип | Спот |
| Място | Всекидневна стая/Спалня |
| Защита срещу проникване | IP20 |
| Цокъл | E27 |
| Максимална входяща мощност на източника | 60 W |
| Брой крушки | 2 |
| В опаковката са включени крушки | НЕ |
| Напрежение | 230 V |
| Клас на защита срещу токов удар | 1 |
| Гаранционен срок | 36 месеца |
| Стил | Други |
| Series | PRISKA Globo |
| Производител | Globo |

Модерни, бронз
В наличност
LED лампи
В наличност
Модерни, LED лампи
В наличност
Модерни
В наличност
Модерни
В наличност
Модерни, дърво
В наличност
Модерни, за вграждане, 230V
В наличностМодерни
В наличностМодерни
В наличностБезплатна доставка
Стъкло
В наличност

Модерни
В наличностБезплатна доставка
Модерни
В наличност
Модерни
В наличност
LED лампи, индустриални
В наличност
Модерни, скандинавски
В наличност
Бронз
В наличност
LED лампи, скандинавски
В наличностБезплатна доставкаМодерни
В наличностБезплатна доставка
Модерни
В наличностМодерни
В наличност
Индустриални, дърво
В наличностМодерни
В наличност
Модерни
В наличност
LED лампи
В наличност
Модерни, LED лампи
В наличност
Модерни, бронз
В наличност
LED лампи, индустриални, 230V
В наличност
Индустриални, дърво
В наличност
Комплекти
В наличност
Модерни, мат, от дъб
В наличностБезплатна доставка

Светлинни вериги, външно коледно осветление, батерии
В наличност
Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка


Многофункционален
В наличностБезплатна доставка




Малък
В наличност
Гланц, овален, модерни
В наличностБезплатна доставка
Повивалник, висящи
В наличност
Диаметър
В наличност
