
Аплик ГАРДА, черен/мед, 1xE27
Модерни
Получавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
LED малък аплик с вградено електронно активиращо се димиране с обикновен превключвател, разположен на захранващия кабел.Едно натискане на превключвателя осветява на 100% мощност.С две бърви натискания свети на 50% мощност.Три бързи натискания - 15% мощност.Дължина на захранващия кабел: 130 см.
| Препоръчителна вид крушка | LED крушки |
|---|---|
| Управление на осветлението | С ключ за осветление |
| Захранващо напрежение | 230V |
| Разположение на стенно осветление | В спалня и дневна |
| Стил | Други |
| Място | Всекидневна стая/Спалня/Коридор |
| Функция | LED технолигия/Постепенно димируем/ Превключвател на тялото на лампата |
| Защита срещу проникване | IP20 |
| Цокъл | Вграден LED модул |
| Максимална входяща мощност на източника | 4 W |
| Брой крушки | 1 |
| В опаковката са включени крушки | ДА (LED) |
| Входяща мощност | 4 W |
| Еквивалент на класическата крушка | 20 W |
| Температура на светлината | 3000 K |
| Метод на свързване | За контакт |
| Тип | Аплик |
| Общ светлинен поток | 280 lm |
| Индекс на цветопредаване (cri) | 80 Ra |
| Напрежение | 230 V |
| Клас на защита срещу токов удар | 2 |
| Гаранционен срок | 36 месеца |
| Цвят на светлината | Топло бяло |
| Максимална входяща мощност на лампата | 4 W |
| Тип щепсел | C |
| Series | WALL LAMP Brilagi |
| Производител | Brilagi |

Модерни


LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличност
Модерни
В наличност
Модерни, LED лампи
В наличност

Пластмаса, модерни, LED лампи
В наличност

Модерни

Ключ за осветление, спалня и дневна
В наличност
Модерни

Модерни
В наличност
Ключ за осветление, 230V, спалня и дневна
В наличност
230V
В наличност
LED лампи, ключ за осветление, дърво
В наличност

Модерни
В наличност
Ретро, LED лампи
В наличност
Модерни

Модерни
В наличност
Модерни

Индустриални
В наличност

LED лампи
В наличност
Рустик, LED лампи, Провинциални
В наличност
Модерни

Модерни, LED лампи
В наличностБезплатна доставка
LED лампи
В наличност
LED лампи
В наличност
Модерни
В наличност
Метал
В наличност
Стъкло, LED лампи
В наличност
Детски сгъваеми легла
В наличностБезплатна доставка
Комплекти
В наличност
Детски люлки
В наличност
Въртележки, от дърво
В наличност
Люлеещи се, регулируем, висока
В наличностБезплатна доставка

Радио будилник, цифрови будилници
В наличност
Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка
Модерни, мат, от дъб
В наличностБезплатна доставка

Студено бялa светлина
В наличност



Модерни, мат, комплекти
В наличностБезплатна доставка
С вратички, модерни, мат
В наличностБезплатна доставка
Ключ за осветление, 230V
В наличност