Препоръчва се
История на цените
- 2.05.2026 г. - 196,8 € / 384,91 лв.
- 3.06.2025 г. - 196,8 € / 384,91 лв.
- 19.07.2024 г. - 131,86 € / 257,9 лв.
- 11.04.2024 г. - 123,68 € / 241,9 лв.
- 5.03.2024 г. - 152,83 € / 298,91 лв.
Описание на продукта
Модерна таванна лампа с мощен вграден вентилатор. Светлината може да се регулира и да променя температурата на цветността от 3000K до 6000K. 6 скорости на вентилатора. Функция за обратно движение. Мощност на лампата: 38 W. Мощност на вентилатора: 17 W. Шум на вентилатора: от 52 до 74 dB (в зависимост от оборотите). Дистанционно управление е включено в комплекта. Ако лампата се управлява с настенен ключ, тя ще може да се регулира само стъпково.
Спецификации
| Цвят на светлината | Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло |
|---|---|
| Тип | Вентилатор за таван с лампа, Вентилатор за таван с лампа, Вентилатор за таван с лампа, Вентилатор за таван с лампа, Вентилатор за таван с лампа, Вентилатор за таван с лампа, Вентилатор за таван с лампа, Вентилатор за таван с лампа, Вентилатор за таван с лампа, Вентилатор за таван с лампа, Вентилатор за таван с лампа, Вентилатор за таван с лампа |
| Място | Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня |
| Функция | LED технолигия/Дистанционно управление/Димиране чрез дистанционно управление, LED технолигия/Дистанционно управление/Димиране чрез дистанционно управление, LED технолигия/Дистанционно управление/Димиране чрез дистанционно управление, LED технолигия/Дистанционно управление/Димиране чрез дистанционно управление, LED технолигия/Дистанционно управление/Димиране чрез дистанционно управление, LED технолигия/Дистанционно управление/Димиране чрез дистанционно управление, LED технолигия/Дистанционно управление/Димиране чрез дистанционно управление, LED технолигия/Дистанционно управление/Димиране чрез дистанционно управление, LED технолигия/Дистанционно управление/Димиране чрез дистанционно управление, LED технолигия/Дистанционно управление/Димиране чрез дистанционно управление, LED технолигия/Дистанционно управление/Димиране чрез дистанционно управление, LED технолигия/Дистанционно управление/Димиране чрез дистанционно управление |
| Форма | Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл |
| Защита срещу проникване | IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20 |
| Цокъл | Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул |
| Максимална входяща мощност на източника | 38 W, 38 W, 38 W, 38 W, 38 W, 38 W, 38 W, 38 W, 38 W, 38 W, 38 W, 38 W |
| Брой крушки | 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1 |
| В опаковката са включени крушки | ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED) |
| Входяща мощност | 38 W, 38 W, 38 W, 38 W, 38 W, 38 W, 38 W, 38 W, 38 W, 38 W, 38 W, 38 W |
| Еквивалент на класическата крушка | 325 W, 325 W, 325 W, 325 W, 325 W, 325 W, 325 W, 325 W, 325 W, 325 W, 325 W, 325 W |
| Температура на светлината | 3000-6000 K, 3000-6000 K, 3000-6000 K, 3000-6000 K, 3000-6000 K, 3000-6000 K, 3000-6000 K, 3000-6000 K, 3000-6000 K, 3000-6000 K, 3000-6000 K, 3000-6000 K |
| Общ светлинен поток | 4700 lm, 4700 lm, 4700 lm, 4700 lm, 4700 lm, 4700 lm, 4700 lm, 4700 lm, 4700 lm, 4700 lm, 4700 lm, 4700 lm |
| Индекс на цветопредаване (cri) | 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra |
| Напрежение | 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V |
| Клас на защита срещу токов удар | 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2 |
| Гаранционен срок | 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца |
| Максимална входяща мощност на лампата | 38 W, 38 W, 38 W, 38 W, 38 W, 38 W, 38 W, 38 W, 38 W, 38 W, 38 W, 38 W |
| Ниво на шум | 74, 74, 74, 74, 74, 74, 74, 74, 74, 74, 74, 74 |
| Стил | Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други |
| Series | AURA Brilagi, ARIA Milagro, RONDA Brilagi, ZONDA Milagro, AURA Brilagi, ARIA Milagro, RONDA Brilagi, ZONDA Milagro, AURA Brilagi, ARIA Milagro, RONDA Brilagi, ZONDA Milagro, AURA Brilagi, ARIA Milagro, RONDA Brilagi, ZONDA Milagro, AURA Brilagi, ARIA Milagro, RONDA Brilagi, ZONDA Milagro, AURA Brilagi, ARIA Milagro, RONDA Brilagi, ZONDA Milagro, AURA Brilagi, ARIA Milagro, RONDA Brilagi, ZONDA Milagro, AURA Brilagi, ARIA Milagro, RONDA Brilagi, ZONDA Milagro, AURA Brilagi, ARIA Milagro, RONDA Brilagi, ZONDA Milagro, AURA Brilagi, ARIA Milagro, RONDA Brilagi, ZONDA Milagro, AURA Brilagi, ARIA Milagro, RONDA Brilagi, ZONDA Milagro, AURA Brilagi, ARIA Milagro, RONDA Brilagi, ZONDA Milagro |
| Производител | Brilagi |
Отзиви
Отзиви на потребителите
продуктът се монтира лесно, има красив дизайн, бих го препоръчал и на другите, много добра LED светимост, вентилаторът има 6 скорости, може да се използва при горещо време, качеството е отлично, аз съм много доволен от продукта.
Най-добрите продукти от Lampite.bg

Екстериорен стълб с контакти SYDNEY 4Z SCHUKO 230V IP44
В наличност
Aigostar - LED RGBW регулируемо таванно осветление 24W 230V 3000-6500K бяло+DO
Студено бялa светлина
В наличност
Lamart - К-кт прибори от неръждаема стомана 24 бр.
Лъжици, вилици, комплект
В наличност
Tefal - Електрическа фурна 39 l OPTIMO 2000W черен
Многофункционален
В наличностБезплатна доставка
Модулна етажерка с отделения BOXIFY бяла
В наличностБезплатна доставка
Масичка за кафе NENANI 34x70 см сив/дъб вотан
Модерни, мат, от дъб
В наличностБезплатна доставка
Winner Group - Будилник с LCD дисплей и термометър 2xAAA черен
Радио будилник, модерни
В наличност
Декорация за стена 58x92 см Дървото на живота дърво/метал
Дърво, метал
В наличност
Rabalux 4120 - Солна лампа ROCK 1xE14/15W/230V
230V
В наличност
Обувница BOTARO бяла
С рафтове, шкафове, индустриални
В наличностБезплатна доставка
Solight 5B304 - Контакт за влажна среда IP54
В наличност
Електрически уловител на насекоми 2x20W/230V, 150 м² покритие
В наличност
Brilagi - соларен LED декоративен гирлянд BUBBLE, 50 LED/8 функции, 7 m, IP65, топла бяла светлина
В наличност
LED Крушка ECOLINE A60 E27/10W/230V 3000K - Brilagi
E27, LED
В наличност
Стояща закачалка 188x49 см венге
Дърво, от венге, стоящ
В наличностБезплатна доставка
К-кт 6x чаша за алкохол с дръжка прозрачен с мотив на букет номер 5
Комплекти
В наличност
Lionelo - Пътна кошара SVEN PLUS бежова
Детски сгъваеми легла
В наличностБезплатна доставка






























