
LED Димируема крушка C35 E14/4,9W/230V 2700-6500K CRI 90 Wi-Fi - WiZ
E14, LED, затъмняващи се
В наличностПолучавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Интелигентна димируема крушка. Променяйте яркостта и цвета на светлината. Температура на светлината: 2000-5000К. Управлява се чрез приложението WiZ, което можете да изтеглите безплатно на своя смартфон или таблет. WiZ работи със съществуващия ви Wi-Fi рутер, не е необходим допълнителен портал за връзка. Мониторинг на енергията - приложението WiZ записва потреблението на енергия на вашето осветление. Управлявайте светлините си отвсякъде с помощта на смартфона си. Персонализирайте сцените си с предварително зададени динамични режими на осветление. Поддръжка на гласово управление Google Assistant, Alexa или Siri.
| Затъмняващи се | Да |
|---|---|
| Тип контакт | E14 |
| Тип крушка | LED |
| Тип | Филамент крушка/LED крушка |
| Стил | Винтаж |
| Функция | LED технолигия/Димируем/Смарт осветление |
| Форма | Свещ |
| Цокъл | E14 |
| Входяща мощност | 4,9 W |
| Еквивалент на класическата крушка | 25 W |
| Температура на светлината | 2000-5000 K |
| Общ светлинен поток | 370 lm |
| Индекс на цветопредаване (cri) | 90 Ra |
| Среден живот на ресурса | 15000 h |
| Брой цикли на превключване | 20000 ON/OFF |
| Количество в опаковката | 1 |
| Напрежение | 230 V |
| Гаранционен срок | 24 месеца |
| Цвят на светлината | Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло |
| Series | BULB WiZ |
| Производител | WiZ |

E14, LED, затъмняващи се
В наличност
GU10, LED, затъмняващи се
В наличност
GU10, LED
В наличност
GU10, LED, цветен
В наличност
GU10, LED, затъмняващи се
В наличност
GU10, LED, затъмняващи се
В наличностБезплатна доставка
GU10, LED, затъмняващи се
В наличностБезплатна доставка
GU10, LED, затъмняващи се
В наличност
LED, енергоспестяващи крушки
В наличност
GU10, LED, затъмняващи се
В наличност
GU10, LED, затъмняващи се
В наличност
GU10, LED, затъмняващи се
В наличност
E27, LED, затъмняващи се
В наличност
GU10, LED, затъмняващи се
В наличност
GU10, LED
В наличност
GU10, LED
В наличност
E27, LED, затъмняващи се
В наличност
GU10, LED, затъмняващи се
В наличност
GU10, LED
В наличност
E27, LED, затъмняващи се
В наличностБезплатна доставка
GU10, LED, затъмняващи се
В наличност
GU10, LED, затъмняващи се
В наличност
GU10, LED
В наличност
E27, рефлекторни крушки
В наличност
LED, енергоспестяващи крушки
В наличност
GU10, LED, затъмняващи се
В наличност
E27, LED, затъмняващи се
В наличност
E27, рефлекторни крушки
В наличност
E27, LED, затъмняващи се
В наличност
LED, енергоспестяващи крушки
В наличност
GU10, LED, затъмняващи се
В наличностБезплатна доставка
GU10, LED, затъмняващи се
В наличностБезплатна доставка
Комплекти
В наличност
Люлеещи се, регулируем, висока
В наличностБезплатна доставка

Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка

С уред за парене на зеленчуци
В наличност
Модерни, мат, от дъб
В наличностБезплатна доставка

Студено бялa светлина
В наличност
Радио будилник, цифрови будилници
В наличност
С място за съхранение, скандинавски, плат
В наличностБезплатна доставка
За момичета, спортни
В наличностБезплатна доставка
С вратички, модерни, мат
В наличностБезплатна доставка
Детски сгъваеми легла
В наличностБезплатна доставка
Дърво, метал
В наличност
С рафтове, шкафове, индустриални
В наличностБезплатна доставка
