
Ledvance - LED RGB+TW Димируем екстериорен лента FLEX 3 м LED/12,5W/230V Wi-Fi
230V
В наличностПолучавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Декоративната верига с лампички е подходяща, за да направи атмосферата в градината или перголата ви по-приятна. 10 LED крушки с топла бяла светлина.Цвят на дифузера на крушката: многоцветен. Обща дължина: 8 м. Дължина на осветената част: 5 м. Могат да се свържат до 5 вериги.
| Вид декоративни лампи | Стена, Струнни светлини |
|---|---|
| Тип | Екстериорни лампички, Екстериорни лампички, Екстериорни лампички, Екстериорни лампички, Екстериорни лампички, Екстериорни лампички, Екстериорни лампички, Екстериорни лампички, Екстериорни лампички, Екстериорни лампички, Екстериорни лампички, Екстериорни лампички |
| Стил | Декоративен, Декоративен, Декоративен, Декоративен, Декоративен, Декоративен, Декоративен, Декоративен, Декоративен, Декоративен, Декоративен, Декоративен |
| Място | Градина и пътеки/Пергола, Градина и пътеки/Пергола, Градина и пътеки/Пергола, Градина и пътеки/Пергола, Градина и пътеки/Пергола, Градина и пътеки/Пергола, Градина и пътеки/Пергола, Градина и пътеки/Пергола, Градина и пътеки/Пергола, Градина и пътеки/Пергола, Градина и пътеки/Пергола, Градина и пътеки/Пергола |
| Функция | LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия |
| Защита срещу проникване | IP44, IP44, IP44, IP44, IP44, IP44, IP44, IP44, IP44, IP44, IP44, IP44 |
| Степен на механична устойчивост | IK06, IK06, IK06, IK06, IK06, IK06, IK06, IK06, IK06, IK06, IK06, IK06 |
| Цокъл | Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул |
| Максимална входяща мощност на източника | 6 W, 6 W, 6 W, 6 W, 6 W, 6 W, 6 W, 6 W, 6 W, 6 W, 6 W, 6 W |
| Брой крушки | 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1 |
| В опаковката са включени крушки | ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED) |
| Входяща мощност | 6 W, 6 W, 6 W, 6 W, 6 W, 6 W, 6 W, 6 W, 6 W, 6 W, 6 W, 6 W |
| Температура на светлината | 2700 K, 2700 K, 2700 K, 2700 K, 2700 K, 2700 K, 2700 K, 2700 K, 2700 K, 2700 K, 2700 K, 2700 K |
| Индекс на цветопредаване (cri) | 60 Ra, 60 Ra, 60 Ra, 60 Ra, 60 Ra, 60 Ra, 60 Ra, 60 Ra, 60 Ra, 60 Ra, 60 Ra, 60 Ra |
| Ъгъл на лъча | 270 °, 270 °, 270 °, 270 °, 270 °, 270 °, 270 °, 270 °, 270 °, 270 °, 270 °, 270 ° |
| Среден живот на ресурса | 15000 h, 15000 h, 15000 h, 15000 h, 15000 h, 15000 h, 15000 h, 15000 h, 15000 h, 15000 h, 15000 h, 15000 h |
| Напрежение | 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V |
| Клас на защита срещу токов удар | 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2 |
| Гаранционен срок | 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца |
| Цвят на светлината | Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло |
| Максимална входяща мощност на лампата | 6 W, 6 W, 6 W, 6 W, 6 W, 6 W, 6 W, 6 W, 6 W, 6 W, 6 W, 6 W |
| Series | CHAIN Aigostar, CHAIN Aigostar, CHAIN Aigostar, CHAIN Aigostar, CHAIN Aigostar, CHAIN Aigostar, CHAIN Aigostar, CHAIN Aigostar, CHAIN Aigostar, CHAIN Aigostar, CHAIN Aigostar, CHAIN Aigostar |
| Производител | Aigostar B.V. |

230V
В наличност

230V, стоящи
В наличностБезплатна доставка
LED ленти, 230V, светлини с RGB
В наличностБезплатна доставка
LED ленти, 12V, светлини с RGB
В наличност
Соларен източник, стоящи
В наличност
LED ленти, в електрически контакт, 12V
В наличност
Дърво
В наличност
LED ленти, 230V, светлини с RGB
В наличност
LED ленти
В наличност


230V, стоящи
В наличност
LED ленти, 230V, светлини с RGB
В наличност
LED ленти, 230V, светлини с RGB
В наличност
LED ленти, 12V, 230V
В наличност
Дърво
В наличност


LED ленти, 230V, светлини с RGB
В наличност

Стоящи
В наличностБезплатна доставка
LED ленти, дърво, 230V
В наличност
LED ленти, дърво, 230V
В наличност
Дърво
В наличност

В електрически контакт, стена, светлини с RGB
В наличностБезплатна доставка
Дърво
В наличност
LED ленти, в електрически контакт, светлини с RGB
В наличностБезплатна доставка
LED ленти, 230V, светлини с RGB
В наличност
LED ленти, светлини с RGB
В наличност
В електрически контакт, 230V, стена
В наличност
Модерни, стенни огледала
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност

Дърво, без колела, с маса
В наличност
Комплекти
В наличност
Малък
В наличност


Модерни, мат, от орех
В наличностБезплатна доставка
Модерни, мат, от дъб
В наличност
Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка
Странично легло, регулируеми
В наличностБезплатна доставка
Стомана
В наличност
GU10, LED
В наличност

Модерни, мат, от дъб
В наличност
