
LED соларна улична лампа със сензор LED/15W/7,4V 6000K IP65 5400 mAh
Е слънчева
В наличностПолучавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
LED соларна улична лампа, идеална за осветление на градини, пътеки, тротоари и др. 2 режима на осветление - 100% батерия, под 30% батерия. Цвят на светлината: дневнобяла. Вградена батерия: 7,4V литиева батерия, 10 800 mAh. Време на светене: 2 - 36 часа. Време за зареждане: 6-7 часа. Ъгъл на детекция: 120°. Обхват на сензора: 3-8 м. Механичен превключвател на корпуса ВКЛ/ИЗКЛ. За монтаж на стълб с диаметър 60 мм.
| Соларно | Да |
|---|---|
| Стил | Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други |
| Тип | LED Прожектор/Соларна лампа/Улично осветление, LED Прожектор/Соларна лампа/Улично осветление, LED Прожектор/Соларна лампа/Улично осветление, LED Прожектор/Соларна лампа/Улично осветление, LED Прожектор/Соларна лампа/Улично осветление, LED Прожектор/Соларна лампа/Улично осветление, LED Прожектор/Соларна лампа/Улично осветление, LED Прожектор/Соларна лампа/Улично осветление, LED Прожектор/Соларна лампа/Улично осветление, LED Прожектор/Соларна лампа/Улично осветление, LED Прожектор/Соларна лампа/Улично осветление, LED Прожектор/Соларна лампа/Улично осветление |
| Функция | LED технолигия/Соларна технология/ Превключвател на тялото на лампата, LED технолигия/Соларна технология/ Превключвател на тялото на лампата, LED технолигия/Соларна технология/ Превключвател на тялото на лампата, LED технолигия/Соларна технология/ Превключвател на тялото на лампата, LED технолигия/Соларна технология/ Превключвател на тялото на лампата, LED технолигия/Соларна технология/ Превключвател на тялото на лампата, LED технолигия/Соларна технология/ Превключвател на тялото на лампата, LED технолигия/Соларна технология/ Превключвател на тялото на лампата, LED технолигия/Соларна технология/ Превключвател на тялото на лампата, LED технолигия/Соларна технология/ Превключвател на тялото на лампата, LED технолигия/Соларна технология/ Превключвател на тялото на лампата, LED технолигия/Соларна технология/ Превключвател на тялото на лампата |
| Защита срещу проникване | IP65, IP65, IP65, IP65, IP65, IP65, IP65, IP65, IP65, IP65, IP65, IP65 |
| Цокъл | Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул |
| Максимална входяща мощност на източника | 15 W, 15 W, 15 W, 15 W, 15 W, 15 W, 15 W, 15 W, 15 W, 15 W, 15 W, 15 W |
| Брой крушки | 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1 |
| В опаковката са включени крушки | ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED) |
| Входяща мощност | 15 W, 15 W, 15 W, 15 W, 15 W, 15 W, 15 W, 15 W, 15 W, 15 W, 15 W, 15 W |
| Еквивалент на класическата крушка | 110 W, 110 W, 110 W, 110 W, 110 W, 110 W, 110 W, 110 W, 110 W, 110 W, 110 W, 110 W |
| Температура на светлината | 4000 K, 4000 K, 4000 K, 4000 K, 4000 K, 4000 K, 4000 K, 4000 K, 4000 K, 4000 K, 4000 K, 4000 K |
| Общ светлинен поток | 1600 lm, 1600 lm, 1600 lm, 1600 lm, 1600 lm, 1600 lm, 1600 lm, 1600 lm, 1600 lm, 1600 lm, 1600 lm, 1600 lm |
| Ъгъл на лъча | 140 °, 140 °, 140 °, 140 °, 140 °, 140 °, 140 °, 140 °, 140 °, 140 °, 140 °, 140 ° |
| Капацитет | 10800 mAh, 10800 mAh, 10800 mAh, 10800 mAh, 10800 mAh, 10800 mAh, 10800 mAh, 10800 mAh, 10800 mAh, 10800 mAh, 10800 mAh, 10800 mAh |
| Жавот на батерията | 36 h, 36 h, 36 h, 36 h, 36 h, 36 h, 36 h, 36 h, 36 h, 36 h, 36 h, 36 h |
| Напрежение | 7,4 V, 7,4 V, 7,4 V, 7,4 V, 7,4 V, 7,4 V, 7,4 V, 7,4 V, 7,4 V, 7,4 V, 7,4 V, 7,4 V |
| Клас на защита срещу токов удар | 3, 3, 3, 3, 3, 3, 3, 3, 3, 3, 3, 3 |
| Гаранционен срок | 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца |
| Цвят на светлината | Неутрално бяло, Неутрално бяло, Неутрално бяло, Неутрално бяло, Неутрално бяло, Неутрално бяло, Неутрално бяло, Неутрално бяло, Неутрално бяло, Неутрално бяло, Неутрално бяло, Неутрално бяло |
| Максимална входяща мощност на лампата | 15 W, 15 W, 15 W, 15 W, 15 W, 15 W, 15 W, 15 W, 15 W, 15 W, 15 W, 15 W |
| Място | Градина и пътеки, Градина и пътеки, Градина и пътеки, Градина и пътеки, Градина и пътеки, Градина и пътеки, Градина и пътеки, Градина и пътеки, Градина и пътеки, Градина и пътеки, Градина и пътеки, Градина и пътеки |
| Series | SOLAR Illumax, SOLAR STREETLIGHT, SOLAR Illumax, SOLAR STREETLIGHT, SOLAR Illumax, SOLAR STREETLIGHT, SOLAR Illumax, SOLAR STREETLIGHT, SOLAR Illumax, SOLAR STREETLIGHT, SOLAR Illumax, SOLAR STREETLIGHT, SOLAR Illumax, SOLAR STREETLIGHT, SOLAR Illumax, SOLAR STREETLIGHT, SOLAR Illumax, SOLAR STREETLIGHT, SOLAR Illumax, SOLAR STREETLIGHT, SOLAR Illumax, SOLAR STREETLIGHT, SOLAR Illumax, SOLAR STREETLIGHT |
| Производител | V-Tac |

Е слънчева
В наличност
Стенни лампи, 230V
В наличностБезплатна доставка
230V
В наличност
Стенни лампи, 230V
В наличност
Таванни светлини, 230V
В наличност
Стенни лампи, 230V
В наличност
Стенни лампи, 230V
В наличност
Таванни светлини, 230V
В наличност
Стенни лампи, 230V
В наличностБезплатна доставка
230V
В наличност
Стенни лампи, 230V
В наличност
Стенни лампи, 230V
В наличност
Стенни лампи, 230V
В наличност
Стенни лампи, 230V
В наличност
Стенни лампи, 230V
В наличност
Със сензор за движение
В наличност
Стенни лампи, 230V
В наличност
Стенни лампи, 230V
В наличност
Таванни светлини, 230V
В наличност
Стенни лампи, 230V
В наличност
230V
В наличност
230V
В наличност
Стенни лампи, 230V
В наличност
Стенни лампи, 230V
В наличност
12V
В наличност
230V
В наличност
Таванни светлини, 230V
В наличност
Стенни лампи, е слънчева
В наличност
230V
В наличност
230V
В наличност
Стенни лампи, метал, е слънчева
В наличност
Наземни светлини, метал, е слънчева
В наличност
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличност
Комплекти
В наличност
Модерни, стенни огледала
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност

Дърво, без колела, с маса
В наличност
Малък
В наличност
Квадратен
В наличност

Модерни, мат, от орех
В наличностБезплатна доставка
Модерни, мат, от дъб
В наличност
Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка
Странично легло, регулируеми
В наличностБезплатна доставка
Стомана
В наличност
GU10, LED
В наличност


Модерни, мат, от дъб
В наличност