
Brilo - LED RGBW Димируем полилей за повърхностен монтаж FRAME 2xLED/17W/230V 2700-6500K + д.у.
Модерни, LED лампи, дистанционно управление
В наличностБезплатна доставкаПолучавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
LED димируемо таванно осветление. С помощта на дистанционното управление можете да настроите температурата на цвета на светлината от топло бяло до студено бяло. Благодарение на функцията RGB имате избор от 16 милиона цвята. Функцията за памет запазва последните настройки. Дистанционното управление е включено в комплекта.
| Препоръчителна вид крушка | LED крушки |
|---|---|
| Управление на осветлението | С дистанционно управление |
| Захранващо напрежение | 230V |
| Разположение на осветление на тавана | В спалня и дневна |
| Брой светлини | Комплекти |
| Цветова температура | Топло бяла светлина, Студено бялa светлина |
| Функция | Дистанционно управление/Димиране чрез дистанционно управление/LED технолигия, Дистанционно управление/Димиране чрез дистанционно управление/LED технолигия, Дистанционно управление/Димиране чрез дистанционно управление/LED технолигия, Дистанционно управление/Димиране чрез дистанционно управление/LED технолигия, Дистанционно управление/Димиране чрез дистанционно управление/LED технолигия, Дистанционно управление/Димиране чрез дистанционно управление/LED технолигия, Дистанционно управление/Димиране чрез дистанционно управление/LED технолигия, Дистанционно управление/Димиране чрез дистанционно управление/LED технолигия, Дистанционно управление/Димиране чрез дистанционно управление/LED технолигия, Дистанционно управление/Димиране чрез дистанционно управление/LED технолигия, Дистанционно управление/Димиране чрез дистанционно управление/LED технолигия, Дистанционно управление/Димиране чрез дистанционно управление/LED технолигия |
| Тип | Лампа, Лампа, Лампа, Лампа, Лампа, Лампа, Лампа, Лампа, Лампа, Лампа, Лампа, Лампа |
| Място | Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня |
| Форма | Квадратен, Квадратен, Квадратен, Квадратен, Квадратен, Квадратен, Квадратен, Квадратен, Квадратен, Квадратен, Квадратен, Квадратен |
| Защита срещу проникване | IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20 |
| Цокъл | Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул |
| Максимална входяща мощност на източника | 32 W, 32 W, 32 W, 32 W, 32 W, 32 W, 32 W, 32 W, 32 W, 32 W, 32 W, 32 W |
| Брой крушки | 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1 |
| В опаковката са включени крушки | ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED) |
| Входяща мощност | 32 W, 32 W, 32 W, 32 W, 32 W, 32 W, 32 W, 32 W, 32 W, 32 W, 32 W, 32 W |
| Еквивалент на класическата крушка | 100 W, 100 W, 100 W, 100 W, 100 W, 100 W, 100 W, 100 W, 100 W, 100 W, 100 W, 100 W |
| Температура на светлината | 2700-5000 K, 2700-5000 K, 2700-5000 K, 2700-5000 K, 2700-5000 K, 2700-5000 K, 2700-5000 K, 2700-5000 K, 2700-5000 K, 2700-5000 K, 2700-5000 K, 2700-5000 K |
| Общ светлинен поток | 1400 lm, 1400 lm, 1400 lm, 1400 lm, 1400 lm, 1400 lm, 1400 lm, 1400 lm, 1400 lm, 1400 lm, 1400 lm, 1400 lm |
| Напрежение | 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V |
| Клас на защита срещу токов удар | 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1 |
| Гаранционен срок | 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца |
| Цвят на светлината | Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло |
| Максимална входяща мощност на лампата | 32 W, 32 W, 32 W, 32 W, 32 W, 32 W, 32 W, 32 W, 32 W, 32 W, 32 W, 32 W |
| Стил | Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други |
| Series | GALACTICA Leuchten Direkt, GALACTICA Leuchten Direkt, GALACTICA Leuchten Direkt, GALACTICA Leuchten Direkt, GALACTICA Leuchten Direkt, GALACTICA Leuchten Direkt, GALACTICA Leuchten Direkt, GALACTICA Leuchten Direkt, GALACTICA Leuchten Direkt, GALACTICA Leuchten Direkt, GALACTICA Leuchten Direkt, GALACTICA Leuchten Direkt |
| Производител | Leuchten Direkt |

Модерни, LED лампи, дистанционно управление
В наличностБезплатна доставка
LED лампи, дистанционно управление, 230V
В наличност
LED лампи, дистанционно управление, 230V
В наличност
LED лампи, дистанционно управление, 230V
В наличност
LED лампи, дистанционно управление, 230V
В наличност
LED лампи, 230V
В наличност
Спалня и дневна, топло бяла светлина, студено бялa светлина
В наличностБезплатна доставка
Спалня и дневна, топло бяла светлина, студено бялa светлина
В наличностБезплатна доставка
Дистанционно управление, спалня и дневна
В наличностБезплатна доставка
Кръгъл, спалня и дневна
В наличност
Модерни, LED лампи, дистанционно управление
В наличност
230V
В наличност
230V
В наличност
LED лампи, 230V, кръгъл
В наличностБезплатна доставка
LED лампи, дистанционно управление, 230V
В наличностБезплатна доставка
Метал, LED лампи, ключ за осветление
В наличност
Кръгъл, спалня и дневна
В наличностБезплатна доставка
LED лампи, 230V, кръгъл
В наличност
LED лампи, 230V, кръгъл
В наличностБезплатна доставка
Спалня и дневна, топло бяла светлина, студено бялa светлина
В наличностБезплатна доставка
LED лампи, дистанционно управление, 230V
В наличност
LED лампи, 230V
В наличностБезплатна доставка
LED лампи, дистанционно управление, 230V
В наличност
LED лампи, дистанционно управление, 230V
В наличност
LED лампи, ключ за осветление, дърво
В наличностБезплатна доставка
Дистанционно управление, спалня и дневна, единичен
В наличностБезплатна доставка
Стъкло, модерни, дистанционно управление
В наличностБезплатна доставка
Ключ за осветление, 230V, кръгъл
В наличност
Модерни, LED лампи, дистанционно управление
В наличност
LED лампи, дистанционно управление, 230V
В наличност
Спалня и дневна
В наличност
Спалня и дневна
В наличност
Малък
В наличност
Дърво, без колела, с маса
В наличност
Комплекти
В наличност

Модерни, стенни огледала
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност

Модерни, мат, от орех
В наличностБезплатна доставка
Модерни, мат, от дъб
В наличност
Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка
Стомана
В наличност
Странично легло, регулируеми
В наличностБезплатна доставка
GU10, LED
В наличност

Модерни, мат, от дъб
В наличност

