
Плафон DIAZ 3xGX53/12W/230V черен
Ключ за осветление, 230V, спалня и дневна
В наличностПолучавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Модерна LED лампа, подходяща за всекидневната. Може да се регулира температурата на светлината. Благодарение на функцията за запаметяване, можете да запазите настройките си за следващото включване на светлината. Дистанционно управление в комплекта.
| Управление на осветлението | С дистанционно управление |
|---|---|
| Разположение на осветление на тавана | В спалня и дневна |
| Тип | Лампа, Лампа, Лампа, Лампа, Лампа, Лампа, Лампа, Лампа, Лампа, Лампа, Лампа, Лампа |
| Място | Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня |
| Функция | Димиране чрез дистанционно управление/Дистанционно управление/LED технолигия, Димиране чрез дистанционно управление/Дистанционно управление/LED технолигия, Димиране чрез дистанционно управление/Дистанционно управление/LED технолигия, Димиране чрез дистанционно управление/Дистанционно управление/LED технолигия, Димиране чрез дистанционно управление/Дистанционно управление/LED технолигия, Димиране чрез дистанционно управление/Дистанционно управление/LED технолигия, Димиране чрез дистанционно управление/Дистанционно управление/LED технолигия, Димиране чрез дистанционно управление/Дистанционно управление/LED технолигия, Димиране чрез дистанционно управление/Дистанционно управление/LED технолигия, Димиране чрез дистанционно управление/Дистанционно управление/LED технолигия, Димиране чрез дистанционно управление/Дистанционно управление/LED технолигия, Димиране чрез дистанционно управление/Дистанционно управление/LED технолигия |
| Форма | Квадратен, Квадратен, Квадратен, Квадратен, Квадратен, Квадратен, Квадратен, Квадратен, Квадратен, Квадратен, Квадратен, Квадратен |
| Защита срещу проникване | IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20 |
| Цокъл | Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул |
| Максимална входяща мощност на източника | 40 W, 40 W, 40 W, 40 W, 40 W, 40 W, 40 W, 40 W, 40 W, 40 W, 40 W, 40 W |
| Брой крушки | 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1 |
| В опаковката са включени крушки | ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED) |
| Входяща мощност | 40 W, 40 W, 40 W, 40 W, 40 W, 40 W, 40 W, 40 W, 40 W, 40 W, 40 W, 40 W |
| Еквивалент на класическата крушка | 210 W, 210 W, 210 W, 210 W, 210 W, 210 W, 210 W, 210 W, 210 W, 210 W, 210 W, 210 W |
| Температура на светлината | 2700-5000 K, 2700-5000 K, 2700-5000 K, 2700-5000 K, 2700-5000 K, 2700-5000 K, 2700-5000 K, 2700-5000 K, 2700-5000 K, 2700-5000 K, 2700-5000 K, 2700-5000 K |
| Общ светлинен поток | 3050 lm, 3050 lm, 3050 lm, 3050 lm, 3050 lm, 3050 lm, 3050 lm, 3050 lm, 3050 lm, 3050 lm, 3050 lm, 3050 lm |
| Ъгъл на лъча | 120 °, 120 °, 120 °, 120 °, 120 °, 120 °, 120 °, 120 °, 120 °, 120 °, 120 °, 120 ° |
| Среден живот на ресурса | 25000 h, 25000 h, 25000 h, 25000 h, 25000 h, 25000 h, 25000 h, 25000 h, 25000 h, 25000 h, 25000 h, 25000 h |
| Напрежение | 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V |
| Клас на защита срещу токов удар | 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1 |
| Гаранционен срок | 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца |
| Цвят на светлината | Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло |
| Максимална входяща мощност на лампата | 40 W, 40 W, 40 W, 40 W, 40 W, 40 W, 40 W, 40 W, 40 W, 40 W, 40 W, 40 W |
| Стил | Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други |
| Series | CANVAS Leuchten Direkt, CANVAS Leuchten Direkt, CANVAS Leuchten Direkt, CANVAS Leuchten Direkt, CANVAS Leuchten Direkt, CANVAS Leuchten Direkt, CANVAS Leuchten Direkt, CANVAS Leuchten Direkt, CANVAS Leuchten Direkt, CANVAS Leuchten Direkt, CANVAS Leuchten Direkt, CANVAS Leuchten Direkt |
| Производител | Leuchten Direkt |

Ключ за осветление, 230V, спалня и дневна
В наличност
Модерни
В наличност
Модерни, LED лампи, ключ за осветление
В наличностБезплатна доставка
Ключ за осветление, 230V, спалня и дневна
В наличностБезплатна доставка
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличност
Метал, LED лампи, ключ за осветление
В наличност
Спалня и дневна
В наличност
Метал, LED лампи, ключ за осветление
В наличност
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличност
230V
В наличност
LED лампи, 230V
В наличностБезплатна доставка
Модерни, LED лампи, дистанционно управление
В наличностБезплатна доставка
Ключ за осветление, спалня и дневна, комплекти
В наличност
LED лампи, дистанционно управление, 230V
В наличност
LED лампи, дистанционно управление, 230V
В наличност

LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличност
Пластмаса, ключ за осветление, 230V
В наличностБезплатна доставка
Модерни, LED лампи, ключ за осветление
В наличностБезплатна доставка
Модерни
В наличност
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличностБезплатна доставка
Стъкло, модерни, LED лампи
В наличност
Модерни, LED лампи, ключ за осветление
В наличност
230V
В наличност
230V
В наличност
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличност
Модерни, LED лампи, ключ за осветление
В наличност
LED лампи, 230V
В наличност
Ключ за осветление, 230V, кръгъл
В наличностБезплатна доставка
Стъкло, LED лампи, ключ за осветление
В наличност
Ключ за осветление, 230V, спалня и дневна
В наличностБезплатна доставка
Спалня и дневна
В наличност
Комплекти
В наличност
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличност
Дърво, без колела, с маса
В наличност

Модерни, стенни огледала
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
Малък
В наличност

Модерни, мат, от орех
В наличностБезплатна доставка
Модерни, мат, от дъб
В наличност
Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка
Странично легло, регулируеми
В наличностБезплатна доставка
Стомана
В наличност

GU10, LED
В наличност

Модерни, мат, от дъб
В наличност