
38,8 €
75,89 лв.
Eglo 411339 - LED Коледна декорация GLOW SNOW 30xLED/0,064W/3/230V Ø 15 см
Електричество
В наличностПолучавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
LED коледна декорация под формата на топка. Цвят на светлината: топло бяло. Брой LED диоди: 50. Траф е включен в опаковката.
| Източник на светлина | Електричество |
|---|---|
| Напрежение | 230 V/3 V, 230 V/3 V, 230 V/3 V, 230 V/3 V, 230 V/3 V, 230 V/3 V, 230 V/3 V, 230 V/3 V, 230 V/3 V, 230 V/3 V, 230 V/3 V, 230 V/3 V |
| Цокъл | Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул |
| Входяща мощност | 3,2 W, 3,2 W, 3,2 W, 3,2 W, 3,2 W, 3,2 W, 3,2 W, 3,2 W, 3,2 W, 3,2 W, 3,2 W, 3,2 W |
| Среден живот на ресурса | 7000 h, 7000 h, 7000 h, 7000 h, 7000 h, 7000 h, 7000 h, 7000 h, 7000 h, 7000 h, 7000 h, 7000 h |
| Температура на светлината | 2700 K, 2700 K, 2700 K, 2700 K, 2700 K, 2700 K, 2700 K, 2700 K, 2700 K, 2700 K, 2700 K, 2700 K |
| Тип щепсел | C, C, C, C, C, C, C, C, C, C, C, C |
| В опаковката са включени крушки | ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED) |
| Брой крушки | 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1 |
| Клас на защита срещу токов удар | 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2 |
| Защита срещу проникване | IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20 |
| Тип | Коледни декорации, Коледни декорации, Коледни декорации, Коледни декорации, Коледни декорации, Коледни декорации, Коледни декорации, Коледни декорации, Коледни декорации, Коледни декорации, Коледни декорации, Коледни декорации |
| Функция | LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия |
| Максимална входяща мощност на източника | 3,2 W, 3,2 W, 3,2 W, 3,2 W, 3,2 W, 3,2 W, 3,2 W, 3,2 W, 3,2 W, 3,2 W, 3,2 W, 3,2 W |
| Форма | Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл |
| Цвят на светлината | Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло |
| Максимална входяща мощност на лампата | 3,2 W, 3,2 W, 3,2 W, 3,2 W, 3,2 W, 3,2 W, 3,2 W, 3,2 W, 3,2 W, 3,2 W, 3,2 W, 3,2 W |
| Гаранционен срок | 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца |
| Стил | Декоративен, Декоративен, Декоративен, Декоративен, Декоративен, Декоративен, Декоративен, Декоративен, Декоративен, Декоративен, Декоративен, Декоративен |
| Series | GLOW Eglo, GLOW Eglo, GLOW Eglo, GLOW Eglo, GLOW Eglo, GLOW Eglo, GLOW Eglo, GLOW Eglo, GLOW Eglo, GLOW Eglo, GLOW Eglo, GLOW Eglo |
| Производител | Eglo |

Електричество
В наличност
Електричество
В наличност
Електричество
В наличност
Електричество
В наличност
Батерии
В наличност
Електричество
В наличност
Батерии
В наличност
Батерии
В наличност

Електричество
В наличност





Батерии
В наличност
Електричество
В наличност
Електричество
В наличност

Външно коледно осветление
В наличност
Електричество
В наличност
Батерии
В наличност
Батерии
В наличност
Батерии
В наличност
Електричество
В наличност

Електричество
В наличност


Външно коледно осветление, електричество
В наличност
Батерии
В наличност

Модерни, стенни огледала
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност

Дърво, без колела, с маса
В наличност
Комплекти
В наличност
Малък
В наличност


Модерни, мат, от орех
В наличностБезплатна доставка
Модерни, мат, от дъб
В наличност
Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка
Странично легло, регулируеми
В наличностБезплатна доставка
Стомана
В наличност
GU10, LED
В наличност

Модерни, мат, от дъб
В наличност
