
Markslöjd 705777 - LED Екстериорна Коледна декорация TANGLE 2,4W/230V Ø 60 см IP44
История на цените
- 4.04.2026 г. - 119,59 € / 233,9 лв.
- 1.05.2025 г. - 119,59 € / 233,9 лв.
- 19.12.2024 г. - 78,18 € / 152,91 лв.
- 12.12.2024 г. - 82,27 € / 160,91 лв.
- 28.11.2024 г. - 86,87 € / 169,9 лв.
- 8.11.2024 г. - 90,96 € / 177,9 лв.
- 18.10.2024 г. - 103,23 € / 201,9 лв.
- 17.09.2024 г. - 119,59 € / 233,9 лв.
- 5.03.2024 г. - 74,09 € / 144,91 лв.
Получавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Описание на продукта
Външна коледна LED декорация. Диаметър на звездата: 60 см. Функция таймер. Дължина на кабела с ключ: 3 м.
Спецификации
| Видове коледно осветление | Външно коледно осветление |
|---|---|
| Източник на светлина | Електричество |
| Функция | LED технолигия/Превключвател върху кабела, LED технолигия/Превключвател върху кабела, LED технолигия/Превключвател върху кабела, LED технолигия/Превключвател върху кабела, LED технолигия/Превключвател върху кабела, LED технолигия/Превключвател върху кабела, LED технолигия/Превключвател върху кабела, LED технолигия/Превключвател върху кабела, LED технолигия/Превключвател върху кабела, LED технолигия/Превключвател върху кабела, LED технолигия/Превключвател върху кабела, LED технолигия/Превключвател върху кабела |
| Стил | Декоративен, Декоративен, Декоративен, Декоративен, Декоративен, Декоративен, Декоративен, Декоративен, Декоративен, Декоративен, Декоративен, Декоративен |
| Тип | Осветление на прозорци/Коледни декорации, Осветление на прозорци/Коледни декорации, Осветление на прозорци/Коледни декорации, Осветление на прозорци/Коледни декорации, Осветление на прозорци/Коледни декорации, Осветление на прозорци/Коледни декорации, Осветление на прозорци/Коледни декорации, Осветление на прозорци/Коледни декорации, Осветление на прозорци/Коледни декорации, Осветление на прозорци/Коледни декорации, Осветление на прозорци/Коледни декорации, Осветление на прозорци/Коледни декорации |
| Тип щепсел | C, C, C, C, C, C, C, C, C, C, C, C |
| Защита срещу проникване | IP44, IP44, IP44, IP44, IP44, IP44, IP44, IP44, IP44, IP44, IP44, IP44 |
| Цокъл | Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул |
| Максимална входяща мощност на източника | 2,4 W, 2,4 W, 2,4 W, 2,4 W, 2,4 W, 2,4 W, 2,4 W, 2,4 W, 2,4 W, 2,4 W, 2,4 W, 2,4 W |
| Брой крушки | 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1 |
| В опаковката са включени крушки | ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED) |
| Входяща мощност | 2,4 W, 2,4 W, 2,4 W, 2,4 W, 2,4 W, 2,4 W, 2,4 W, 2,4 W, 2,4 W, 2,4 W, 2,4 W, 2,4 W |
| Температура на светлината | 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K |
| Напрежение | 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V |
| Клас на защита срещу токов удар | 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2 |
| Гаранционен срок | 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца |
| Цвят на светлината | Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло |
| Максимална входяща мощност на лампата | 2,4 W, 2,4 W, 2,4 W, 2,4 W, 2,4 W, 2,4 W, 2,4 W, 2,4 W, 2,4 W, 2,4 W, 2,4 W, 2,4 W |
| Series | STAR Markslöjd, TANGLE Markslöjd, STAR Markslöjd, TANGLE Markslöjd, STAR Markslöjd, TANGLE Markslöjd, STAR Markslöjd, TANGLE Markslöjd, STAR Markslöjd, TANGLE Markslöjd, STAR Markslöjd, TANGLE Markslöjd, STAR Markslöjd, TANGLE Markslöjd, STAR Markslöjd, TANGLE Markslöjd, STAR Markslöjd, TANGLE Markslöjd, STAR Markslöjd, TANGLE Markslöjd, STAR Markslöjd, TANGLE Markslöjd, STAR Markslöjd, TANGLE Markslöjd |
| Производител | Markslöjd |
Подобни продукти


Retlux - LED Коледна декорация LED/3xAA/топло бял звезда
Батерии
В наличност
Коледна подова лампа Елен с шейна 176 см вкл. LED с таймер IP44 - Sori
В наличностБезплатна доставка
Eglo 410272 - Коледна декорация FROZEN 1xE14/25W/230V
Електричество
В наличност
LED гирлянд 50xLED/3xAA 5m многоцветен
Батерии
В наличност
Комплект от 3 коледни прожектора бял елен с LED и таймер IP44 - Shika
В наличност
Markslöjd 704418 - Коледна украса SOLVALLA 1xE14 / 25W / 230V сребро 100см
В наличност
Retlux - LED декоративен гирлянд с вендузи 10xLED/2xAA 1,8m студено бяла
Батерии
В наличност
Eglo 411378 - Коледна декорация CLIPP
Електричество
В наличност
Коледна подова лампа Елен с шейна 116 см вкл. LED с таймер IP44 - Sori
В наличност
Eglo 410725 - Коледна декорация LACE звезда
В наличност
Markslöjd 704416 - Коледна украса SOLVALLA 1xE14 / 25W / 230V сребро 45см
Електричество
В наличност
LED Коледна декорация 15xLED/2xAA
Електричество, ECOlogic
В наличност
Markslöjd 704417 - Коледна украса SOLVALLA 1xE14 / 25W / 230V 75 cm
Електричество
В наличност
Solight 1V297 - LED коледен венец 10xLED/2xAA, топла бяла светлина
Батерии
В наличност
Коледни външни светлини 4,5м с LED 16-светилки - Bianca
В наличност
Eglo 410032 - LED Коледна декорация FLAMME LED/0,03W/2xAA
Батерии
В наличност
Eglo 411413 - LED Коледна декорация GRANDY 15xLED/0,06W/3xAA
В наличност
Коледна подова лампа бяло дърво 120 см вкл. LED с таймер IP44 - Ki
В наличностБезплатна доставка
Markslöjd 704900 - Коледна украса CLARA 1xE14 / 6W / 230V 75 см бяла
Електричество
В наличност
LED външна гирлянда 54xLED/8 функции 6,7x0,7m IP44 топла бяла
Светлинни вериги, външно коледно осветление, електричество
В наличност
Markslöjd 704420 - Коледна украса SOLVALLA 1xE14 / 25W / 230V злато 75см
Електричество
В наличност
Solight 1V296 - LED коледна декорация 9xLED/2xAA, топла бяла светлина, звънче
Батерии
В наличност
Markslöjd 705897 - LED коледна декорация BLANK LED/0,2W/3xAA Ø 45 см бяла
В наличност
Markslöjd 705870 - LED Екстериорна Коледна декорация ZELDA LED/2,7W/3xAA IP44
Външно коледно осветление, батерии
В наличност
Markslöjd 705751 - LED Коледна декорация GLEAM LED/0,6W/3xAA златист
Батерии
В наличност
Коледна подова лампа бяло дърво 180 см вкл. LED с таймер IP44 - Ki
В наличностБезплатна доставка
Markslöjd 706213- Коледна украса. SPERANZA 1xE14/6W/230V Ø 45 см бор/крем.
Електричество
В наличност
LED външен гирлянд 160xLED/7m IP44
Светлинни вериги, външно коледно осветление, електричество
В наличност
Markslöjd 8102 - Коледна украса SATURNUS 1xE14 / 25W / 230V 45 cm
Електричество
В наличност
Eglo 410796 -LED Външна коледна декорация ANTARCTICA 24xLED/0,066W/24/230V IP44
В наличност
Solight 1v219 - LED коледна украса LED/2xAA
Батерии
В наличностНай-добрите продукти от Lampite.bg

Модулна етажерка с отделения BOXIFY бяла
В наличностБезплатна доставка
Atmosphera - Огледало AIDAN 68x50 см
Модерни, стенни огледала
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
К-кт 6x чаша за алкохол с дръжка прозрачен с мотив на букет номер 5
Комплекти
В наличност
COSING - Детски стол за хранене 2 в 1 Viktoria бук/сив
Дърво, без колела, с маса
В наличност
Sencor - Оризоварка 300W/230V 0,6л черна
Малък
В наличност
Fieldmann - Градинска къщичка
В наличност
Philips - Свързващо устройство Hue BRIDGE PRO, черно
В наличностБезплатна доставка
Шкаф за пералня с място за съхранение 88,3x93,5 см бял/орех
Модерни, мат, от орех
В наличностБезплатна доставка
Етажерка TRIO 54x87 см кафяв/бял
Модерни, мат, от дъб
В наличност
Библиотека LIVARO бяла
Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка
Lionelo - Бебешко креватче 3 в 1 AURORA бежово
Странично легло, регулируеми
В наличностБезплатна доставка
Градинска камина COLORADO MESH 160 см
Стомана
В наличност
LED Крушка ECOLINE GU10/8,5W/230V 4000K - Brilagi
GU10, LED
В наличност
Brilagi - LED огледало за баня LECCO LED/25W/230V 50x80 cm IP44 CRI 90 димируемо + CCT
В наличностБезплатна доставка
Етажерка за книги TRIO 108x105 см кафяв
Модерни, мат, от дъб
В наличност
Настолен грил на дървени въглища 4xAA/USB, черен
В наличностБезплатна доставка
