
Argon 4347 - Аплик PONTE 1xE27/15W/230V сив/месинг
Ключ за осветление, 230V, спалня и дневна
В наличностБезплатна доставкаПолучавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Продукт директно от производителя Elstead, който имаме на склад на цена 173.14 и с гаранция от 3 години.
| Управление на осветлението | С ключ за осветление |
|---|---|
| Захранващо напрежение | 230V |
| Разположение на стенно осветление | В спалня и дневна, Над снимки |
| Място | Коридор/Всекидневна стая/Спалня, Коридор/Всекидневна стая/Спалня, Коридор/Всекидневна стая/Спалня, Коридор/Всекидневна стая/Спалня, Коридор/Всекидневна стая/Спалня, Коридор/Всекидневна стая/Спалня, Коридор/Всекидневна стая/Спалня, Коридор/Всекидневна стая/Спалня, Коридор/Всекидневна стая/Спалня, Коридор/Всекидневна стая/Спалня, Коридор/Всекидневна стая/Спалня, Коридор/Всекидневна стая/Спалня |
| Защита срещу проникване | IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20 |
| Цокъл | E14, E14, E14, E14, E14, E14, E14, E14, E14, E14, E14, E14 |
| Максимална входяща мощност на източника | 40 W, 40 W, 40 W, 40 W, 40 W, 40 W, 40 W, 40 W, 40 W, 40 W, 40 W, 40 W |
| Брой крушки | 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2 |
| В опаковката са включени крушки | НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ |
| Напрежение | 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V |
| Клас на защита срещу токов удар | 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1 |
| Гаранционен срок | 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца |
| Стил | Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други |
| Тип | Лампа за картина, Лампа за картина, Лампа за картина, Лампа за картина, Лампа за картина, Лампа за картина, Лампа за картина, Лампа за картина, Лампа за картина, Лампа за картина, Лампа за картина, Лампа за картина |
| Series | ALTON Elstead, PICTURE Elstead, CHAWTON Elstead, ALTON Elstead, PICTURE Elstead, CHAWTON Elstead, ALTON Elstead, PICTURE Elstead, CHAWTON Elstead, ALTON Elstead, PICTURE Elstead, CHAWTON Elstead, ALTON Elstead, PICTURE Elstead, CHAWTON Elstead, ALTON Elstead, PICTURE Elstead, CHAWTON Elstead, ALTON Elstead, PICTURE Elstead, CHAWTON Elstead, ALTON Elstead, PICTURE Elstead, CHAWTON Elstead, ALTON Elstead, PICTURE Elstead, CHAWTON Elstead, ALTON Elstead, PICTURE Elstead, CHAWTON Elstead, ALTON Elstead, PICTURE Elstead, CHAWTON Elstead, ALTON Elstead, PICTURE Elstead, CHAWTON Elstead |
| Производител | Elstead |

Ключ за осветление, 230V, спалня и дневна
В наличностБезплатна доставка
LED лампи, 230V
В наличност
Ключ за осветление, 230V, спалня и дневна
В наличностБезплатна доставка
Ключ за осветление, 230V, спалня и дневна
В наличностБезплатна доставка
Кристал, LED лампи, ключ за осветление
В наличност
Ключ за осветление, 230V, спалня и дневна
В наличност
LED лампи, 230V
В наличност
LED лампи, 230V
В наличност
230V
В наличност
Ретро, модерни, ключ за осветление
В наличностБезплатна доставка
Ключ за осветление, 230V, спалня и дневна
В наличностБезплатна доставка
Стъкло
В наличност
Ключ за осветление, 230V, спалня и дневна
В наличност
LED лампи, 230V
В наличностБезплатна доставка
Ключ за осветление, 230V, спалня и дневна
В наличност
Метал, LED лампи, ключ за осветление
В наличностБезплатна доставка
230V
В наличност
Рустик, ключ за осветление, 230V
В наличностБезплатна доставка
LED лампи, 230V
В наличност
Ключ за осветление, 230V, спалня и дневна
В наличност
Ключ за осветление, дърво, 230V
В наличност
Ключ за осветление, повърхностни светлини, спалня и дневна
В наличност
Ключ за осветление, спалня и дневна
В наличност
Метал, LED лампи
В наличност
230V
В наличностБезплатна доставка
Ключ за осветление, спалня и дневна
В наличност
230V
В наличностБезплатна доставка
Ключ за осветление, 230V, спалня и дневна
В наличностБезплатна доставка
LED лампи, 230V
В наличност
Ключ за осветление, 230V, спалня и дневна
В наличност
Метал, ключ за осветление, 230V
В наличност
Ключ за осветление, 230V, спалня и дневна
В наличност

⌀ 22 cм, неръждаема стомана, касероли
В наличност
Модерни, стенни огледала
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност


Модерни, мат, от орех
В наличностБезплатна доставка
Модерни, мат, от дъб
В наличност
GU10, LED
В наличност


Метал
В наличност
Стомана
В наличност
Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка

Малък
В наличност

Модерни, мат, от дъб
В наличност
Странично легло, регулируеми
В наличностБезплатна доставка