
Brilagi - Аплик MEGAPOLIS 1xE14/60W/230V златист
Ключ за осветление, 230V, спалня и дневна
В наличностПолучавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Модерен LED стенен осветител.Подходящ за баня.LED крушка и LED захранване са включени в комплекта.
| Входяща мощност | 3 W/1 W, 3 W/1 W, 3 W/1 W, 3 W/1 W, 3 W/1 W, 3 W/1 W, 3 W/1 W, 3 W/1 W, 3 W/1 W, 3 W/1 W, 3 W/1 W, 3 W/1 W |
|---|---|
| Еквивалент на класическата крушка | 28 W, 28 W, 28 W, 28 W, 28 W, 28 W, 28 W, 28 W, 28 W, 28 W, 28 W, 28 W |
| Температура на светлината | 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K |
| Общ светлинен поток | 320 lm, 320 lm, 320 lm, 320 lm, 320 lm, 320 lm, 320 lm, 320 lm, 320 lm, 320 lm, 320 lm, 320 lm |
| Напрежение | 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V |
| Клас на защита срещу токов удар | 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1 |
| Гаранционен срок | 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца |
| Цвят на светлината | Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло |
| Максимална входяща мощност на лампата | 4 W, 4 W, 4 W, 4 W, 4 W, 4 W, 4 W, 4 W, 4 W, 4 W, 4 W, 4 W |
| Стил | Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други |
| Защита срещу проникване | IP44, IP44, IP44, IP44, IP44, IP44, IP44, IP44, IP44, IP44, IP44, IP44 |
| Цокъл | G9/Вграден LED модул, G9/Вграден LED модул, G9/Вграден LED модул, G9/Вграден LED модул, G9/Вграден LED модул, G9/Вграден LED модул, G9/Вграден LED модул, G9/Вграден LED модул, G9/Вграден LED модул, G9/Вграден LED модул, G9/Вграден LED модул, G9/Вграден LED модул |
| Максимална входяща мощност на източника | 3 W/1 W, 3 W/1 W, 3 W/1 W, 3 W/1 W, 3 W/1 W, 3 W/1 W, 3 W/1 W, 3 W/1 W, 3 W/1 W, 3 W/1 W, 3 W/1 W, 3 W/1 W |
| Брой крушки | 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2 |
| В опаковката са включени крушки | ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED) |
| Тип | Аплик, Аплик, Аплик, Аплик, Аплик, Аплик, Аплик, Аплик, Аплик, Аплик, Аплик, Аплик |
| Място | Баня, Баня, Баня, Баня, Баня, Баня, Баня, Баня, Баня, Баня, Баня, Баня |
| Функция | LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия |
| Series | FALMOUTH Elstead, FALMOUTH Elstead, FALMOUTH Elstead, FALMOUTH Elstead, FALMOUTH Elstead, FALMOUTH Elstead, FALMOUTH Elstead, FALMOUTH Elstead, FALMOUTH Elstead, FALMOUTH Elstead, FALMOUTH Elstead, FALMOUTH Elstead |
| Производител | Elstead |

Ключ за осветление, 230V, спалня и дневна
В наличност
Ключ за осветление, 230V, спалня и дневна
В наличност
Модерни
В наличност
Рустик, ключ за осветление, 230V
В наличност
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличност
Рустик, ключ за осветление, 230V
В наличностБезплатна доставка
Ключ за осветление, 230V, спалня и дневна
В наличност
Ключ за осветление, 230V, спалня и дневна
В наличностБезплатна доставка
Ключ за осветление, 230V, спалня и дневна
В наличностБезплатна доставка

Ключ за осветление, 230V, спалня и дневна
В наличност
Рустик, ключ за осветление, 230V
В наличност
Ключ за осветление, дърво, 230V
В наличност
Ключ за осветление, 230V, спалня и дневна
В наличност

Стъкло, ключ за осветление, 230V
В наличностБезплатна доставка
Метал, LED лампи, ключ за осветление
В наличност
Метал, ключ за осветление, 230V
В наличност
Рустик, ключ за осветление, 230V
В наличност
Рустик, ключ за осветление, 230V
В наличност
Ретро, рустик, Провинциални
В наличност
Ключ за осветление, 230V, спалня и дневна
В наличност
230V
В наличност
230V
В наличностБезплатна доставка
Ключ за осветление, 230V, спалня и дневна
В наличност
Провинциални, ключ за осветление, 230V
В наличностБезплатна доставка
Ключ за осветление, 230V, спалня и дневна
В наличност
230V
В наличностБезплатна доставка
Ключ за осветление, 230V
В наличност
230V
В наличност
Ключ за осветление, 230V, спалня и дневна
В наличност
Метал, ключ за осветление, дърво
В наличност
Модерни, стенни огледала
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност

Дърво, без колела, с маса
В наличност
Комплекти
В наличност
Малък
В наличност


Модерни, мат, от орех
В наличностБезплатна доставка
Модерни, мат, от дъб
В наличност
Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка
Странично легло, регулируеми
В наличностБезплатна доставка
Стомана
В наличност

GU10, LED
В наличност
Модерни, мат, от дъб
В наличност
