
Топла LED крушка с димируема жичка E27, 4 W Soft Glow - Star Trading
E27, LED, затъмняващи се
В наличностПолучавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
LED крушка с атрактивен и изключителен дизайн.Благодарение на огледалния слой тя отразява светлината назад и следователно няма отблясъци.Подходяща за употреба близо до телевизора (не отразява светлината върху екрана).Идеална за осветителни тела без абажури.
| Тип контакт | E27 |
|---|---|
| Тип крушка | LED |
| Тип | Крушка със сферична капачка |
| Функция | LED технолигия |
| Форма | Глобус |
| Цокъл | E27 |
| Входяща мощност | 8 W |
| Еквивалент на класическата крушка | 65 W |
| Температура на светлината | 4200 K |
| Общ светлинен поток | 900 lm |
| Ъгъл на лъча | 360 ° |
| Среден живот на ресурса | 20000 h |
| Количество в опаковката | 1 |
| Напрежение | 230 V |
| Гаранционен срок | 24 месеца |
| Цвят на светлината | Неутрално бяло |
| Series | BULB WITH CANOPY |
| Производител | Baterie Centrum |

E27, LED, затъмняващи се
В наличност
GU10, LED, затъмняващи се
В наличностБезплатна доставка
GU10, LED, затъмняващи се
В наличност
GU10, LED, затъмняващи се
В наличност
E27, LED, затъмняващи се
В наличност
G4, LED
В наличност
GU10, LED, затъмняващи се
В наличност
GU10, LED, затъмняващи се
В наличност
E14, LED, затъмняващи се
В наличност
E27, LED
В наличност
GU10, LED, затъмняващи се
В наличност
GU10, LED, затъмняващи се
В наличност
GU10, LED, затъмняващи се
В наличност
GU5,3, MR16
В наличност
LED, MR16
В наличност
GU10, LED, затъмняващи се
В наличност
GU10, LED, затъмняващи се
В наличност
GU10, LED
В наличност
GU10, LED, затъмняващи се
В наличностБезплатна доставка
GU10, LED
В наличност
GU10, LED, затъмняващи се
В наличност
E27, LED
В наличност
GU10, LED, затъмняващи се
В наличност
GU10, LED, затъмняващи се
В наличност
GU10, LED, затъмняващи се
В наличност
GU10, LED, затъмняващи се
В наличност
GU10, LED, затъмняващи се
В наличност
E14, LED
В наличност
E14, LED, затъмняващи се
В наличност
E27, LED, ECOlogic
В наличност
GU10, LED, цветен
В наличност
GU10, LED, затъмняващи се
В наличност
Комплекти
В наличност
Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка

Детски люлки
В наличност
Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка

Люлеещи се, регулируем, висока
В наличностБезплатна доставка

Модерни, мат, от дъб
В наличностБезплатна доставка

С пейка, модерни, шкафове
В наличност
Детски сгъваеми легла, с колела
В наличностБезплатна доставка
С уред за парене на зеленчуци
В наличност
Студено бялa светлина
В наличност
⌀ 70 cм, с рамка, модерни
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
Модерни, мат, комплекти
В наличностБезплатна доставка

Детски сгъваеми легла
В наличностБезплатна доставка