
Лампа за таван ASPIS 2xE27/100W/230V бяла/оранжева
Ключ за осветление, 230V, атипичен
В наличностПолучавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Продукт директно от производителя Helam, който имаме на склад на цена 73.97 и с гаранция от 3 години.
| Препоръчителна вид крушка | LED крушки |
|---|---|
| Управление на осветлението | С ключ за осветление |
| Захранващо напрежение | 230V |
| Разположение на осветление на тавана | В спалня и дневна |
| Брой светлини | Комплекти |
| Видове окачване | Повърхностен монтаж, Повърхностен монтаж, Повърхностен монтаж, Повърхностен монтаж, Повърхностен монтаж, Повърхностен монтаж, Повърхностен монтаж, Повърхностен монтаж, Повърхностен монтаж, Повърхностен монтаж, Повърхностен монтаж, Повърхностен монтаж |
| Защита срещу проникване | IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20 |
| Цокъл | E27, E27, E27, E27, E27, E27, E27, E27, E27, E27, E27, E27 |
| Максимална входяща мощност на източника | 20 W, 20 W, 20 W, 20 W, 20 W, 20 W, 20 W, 20 W, 20 W, 20 W, 20 W, 20 W |
| Брой крушки | 4, 4, 4, 4, 4, 4, 4, 4, 4, 4, 4, 4 |
| В опаковката са включени крушки | ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED) |
| Тип | Полилей за повърхностен монтаж, Полилей за повърхностен монтаж, Полилей за повърхностен монтаж, Полилей за повърхностен монтаж, Полилей за повърхностен монтаж, Полилей за повърхностен монтаж, Полилей за повърхностен монтаж, Полилей за повърхностен монтаж, Полилей за повърхностен монтаж, Полилей за повърхностен монтаж, Полилей за повърхностен монтаж, Полилей за повърхностен монтаж |
| Място | Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня |
| Стил | Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други |
| Напрежение | 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V |
| Функция | LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия |
| Клас на защита срещу токов удар | 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1 |
| Гаранционен срок | 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца |
| Входяща мощност | 8 W, 8 W, 8 W, 8 W, 8 W, 8 W, 8 W, 8 W, 8 W, 8 W, 8 W, 8 W |
| Еквивалент на класическата крушка | 55 W, 55 W, 55 W, 55 W, 55 W, 55 W, 55 W, 55 W, 55 W, 55 W, 55 W, 55 W |
| Температура на светлината | 2200 K, 2200 K, 2200 K, 2200 K, 2200 K, 2200 K, 2200 K, 2200 K, 2200 K, 2200 K, 2200 K, 2200 K |
| Общ светлинен поток | 3040 lm, 3040 lm, 3040 lm, 3040 lm, 3040 lm, 3040 lm, 3040 lm, 3040 lm, 3040 lm, 3040 lm, 3040 lm, 3040 lm |
| Среден живот на ресурса | 20000 h, 20000 h, 20000 h, 20000 h, 20000 h, 20000 h, 20000 h, 20000 h, 20000 h, 20000 h, 20000 h, 20000 h |
| Цвят на светлината | Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло |
| Максимална входяща мощност на лампата | 32 W, 32 W, 32 W, 32 W, 32 W, 32 W, 32 W, 32 W, 32 W, 32 W, 32 W, 32 W |
| Series | FARETTO Briloner, OXFORD Helam, CAMBRIDGE Helam, FLOWER Asir, FARETTO Briloner, OXFORD Helam, CAMBRIDGE Helam, FLOWER Asir, FARETTO Briloner, OXFORD Helam, CAMBRIDGE Helam, FLOWER Asir, FARETTO Briloner, OXFORD Helam, CAMBRIDGE Helam, FLOWER Asir, FARETTO Briloner, OXFORD Helam, CAMBRIDGE Helam, FLOWER Asir, FARETTO Briloner, OXFORD Helam, CAMBRIDGE Helam, FLOWER Asir, FARETTO Briloner, OXFORD Helam, CAMBRIDGE Helam, FLOWER Asir, FARETTO Briloner, OXFORD Helam, CAMBRIDGE Helam, FLOWER Asir, FARETTO Briloner, OXFORD Helam, CAMBRIDGE Helam, FLOWER Asir, FARETTO Briloner, OXFORD Helam, CAMBRIDGE Helam, FLOWER Asir, FARETTO Briloner, OXFORD Helam, CAMBRIDGE Helam, FLOWER Asir, FARETTO Briloner, OXFORD Helam, CAMBRIDGE Helam, FLOWER Asir |
| Производител | Helam |

Ключ за осветление, 230V, атипичен
В наличност
Модерни, LED лампи, 230V
В наличностБезплатна доставка
Ключ за осветление, 230V, атипичен
В наличност
Ключ за осветление, 230V, кръгъл
В наличностБезплатна доставка
Ключ за осветление, 230V, спалня и дневна
В наличност
Ключ за осветление, 230V, кръгъл
В наличностБезплатна доставка
Ключ за осветление, кръгъл, спалня и дневна
В наличностБезплатна доставка
Ключ за осветление, 230V, спалня и дневна
В наличност
Метал, ключ за осветление, 230V
В наличностБезплатна доставка
Ключ за осветление, спалня и дневна, единичен
В наличност
Ключ за осветление, 230V, атипичен
В наличност
Метал, ключ за осветление, 230V
В наличностБезплатна доставка
Стъкло, модерни, LED лампи
В наличност
230V
В наличност
Ключ за осветление, 230V, кръгъл
В наличност
LED лампи, 230V
В наличностБезплатна доставка

Ключ за осветление, 230V, кръгъл
В наличностБезплатна доставка

Ключ за осветление, 230V, кръгъл
В наличностБезплатна доставка
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличност
Модерни

Ключ за осветление, 230V, кръгъл
В наличностБезплатна доставка
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличност
Метал, ключ за осветление, 230V
В наличност
Ключ за осветление, 230V, кръгъл
В наличностБезплатна доставка
Ключ за осветление, 230V, кръгъл
В наличностБезплатна доставка
230V
В наличност
230V
В наличност
Ключ за осветление, 230V, кръгъл
В наличностБезплатна доставка

Стъкло
В наличност
Комплекти
В наличност
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличност
Дърво, без колела, с маса
В наличност

Модерни, стенни огледала
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
Малък
В наличност

Модерни, мат, от орех
В наличностБезплатна доставка
Модерни, мат, от дъб
В наличност
Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка
Странично легло, регулируеми
В наличностБезплатна доставка
Стомана
В наличност

GU10, LED
В наличност

Модерни, мат, от дъб
В наличност