
Eglo - LED регулируемо таванно осветление LED/80W/230V с дистанционно
LED лампи, 230V
В наличностБезплатна доставкаПолучавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Светлината поема в нова посока - EGLO connectНастройва се с мобилен телефон/таблет или дистанционно управление. Bluetooth с ниска консумация на енергия. Безплатно приложение AwoX Home CONTROL (съвместимо с Android и iOS). Настройваема температура на хроматичност: 2700K топло бяло - 6500K студено бяло.Функция RGB - избор от 16 милиона цвята. Плавно затъмняване на осветителното тяло (0-100%). Съвместимо с: Google Assistant, Amazon Alexa, Zigbee. Възможност за настройка на време за включване и изключване на осветителното тяло. Осветителните тела могат да се управляват с дистанционно и мобилен телефон едновременно. Дистанционно управление не е включено в комплекта, но може да бъде закупено отделно.
| Препоръчителна вид крушка | LED крушки |
|---|---|
| Управление на осветлението | С дистанционно управление |
| Захранващо напрежение | 230V |
| Разположение на осветление на тавана | В спалня и дневна |
| Брой светлини | Единичени |
| Цветова температура | Топло бяла светлина, Студено бялa светлина |
| Форма | Правоъгълен, Правоъгълен, Правоъгълен, Правоъгълен, Правоъгълен, Правоъгълен, Правоъгълен, Правоъгълен, Правоъгълен, Правоъгълен, Правоъгълен, Правоъгълен |
| Функция | ZigBee/Bluetooth/Смарт осветление, ZigBee/Bluetooth/Смарт осветление, ZigBee/Bluetooth/Смарт осветление, ZigBee/Bluetooth/Смарт осветление, ZigBee/Bluetooth/Смарт осветление, ZigBee/Bluetooth/Смарт осветление, ZigBee/Bluetooth/Смарт осветление, ZigBee/Bluetooth/Смарт осветление, ZigBee/Bluetooth/Смарт осветление, ZigBee/Bluetooth/Смарт осветление, ZigBee/Bluetooth/Смарт осветление, ZigBee/Bluetooth/Смарт осветление |
| Защита срещу проникване | IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20 |
| Цокъл | Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул |
| Максимална входяща мощност на източника | 20,4 W, 20,4 W, 20,4 W, 20,4 W, 20,4 W, 20,4 W, 20,4 W, 20,4 W, 20,4 W, 20,4 W, 20,4 W, 20,4 W |
| Брой крушки | 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1 |
| В опаковката са включени крушки | ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED) |
| Входяща мощност | 20,4 W, 20,4 W, 20,4 W, 20,4 W, 20,4 W, 20,4 W, 20,4 W, 20,4 W, 20,4 W, 20,4 W, 20,4 W, 20,4 W |
| Еквивалент на класическата крушка | 215 W, 215 W, 215 W, 215 W, 215 W, 215 W, 215 W, 215 W, 215 W, 215 W, 215 W, 215 W |
| Температура на светлината | 2700-6500 K, 2700-6500 K, 2700-6500 K, 2700-6500 K, 2700-6500 K, 2700-6500 K, 2700-6500 K, 2700-6500 K, 2700-6500 K, 2700-6500 K, 2700-6500 K, 2700-6500 K |
| Напрежение | 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V |
| Клас на защита срещу токов удар | 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1 |
| Цвят на светлината | Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло |
| Максимална входяща мощност на лампата | 20,4 W, 20,4 W, 20,4 W, 20,4 W, 20,4 W, 20,4 W, 20,4 W, 20,4 W, 20,4 W, 20,4 W, 20,4 W, 20,4 W |
| Стил | Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други |
| Гаранционен срок | 60 месеца, 60 месеца, 60 месеца, 60 месеца, 60 месеца, 60 месеца, 60 месеца, 60 месеца, 60 месеца, 60 месеца, 60 месеца, 60 месеца |
| Тип | Лампа, Лампа, Лампа, Лампа, Лампа, Лампа, Лампа, Лампа, Лампа, Лампа, Лампа, Лампа |
| Място | Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня |
| Общ светлинен поток | 3100 lm, 3100 lm, 3100 lm, 3100 lm, 3100 lm, 3100 lm, 3100 lm, 3100 lm, 3100 lm, 3100 lm, 3100 lm, 3100 lm |
| Series | SALITERAS Eglo, SALITERAS Eglo, SALITERAS Eglo, SALITERAS Eglo, SALITERAS Eglo, SALITERAS Eglo, SALITERAS Eglo, SALITERAS Eglo, SALITERAS Eglo, SALITERAS Eglo, SALITERAS Eglo, SALITERAS Eglo |
| Производител | Eglo |

LED лампи, 230V
В наличностБезплатна доставка
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличност
LED лампи, 230V
В наличност
Спалня и дневна, топло бяла светлина, студено бялa светлина
В наличностБезплатна доставка
Модерни, LED лампи, дистанционно управление
В наличностБезплатна доставка
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличност
Ключ за осветление, кръгъл, спалня и дневна
В наличност
LED лампи, 230V
В наличност
LED лампи, 230V
В наличност

Стъкло, 230V
В наличност
Ключ за осветление, 230V, спалня и дневна
В наличност
Ключ за осветление, 230V, спалня и дневна
В наличност
LED лампи, 230V
В наличност
Модерни, LED лампи, 230V
В наличност
Ключ за осветление, 230V, кръгъл
В наличност
Модерни, LED лампи, ключ за осветление
В наличност
LED лампи, 230V
В наличност
LED лампи, 230V
В наличност
Модерни, LED лампи, дистанционно управление
В наличност
Модерни
В наличностБезплатна доставка
Ключ за осветление, 230V, кръгъл
В наличност
Ключ за осветление, 230V, спалня и дневна
В наличностБезплатна доставка
LED лампи, 230V
В наличност
LED лампи, 230V
В наличност
LED лампи, 230V
В наличност
LED лампи, комплекти
В наличност
LED лампи, 230V
В наличност
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличностБезплатна доставка
Модерни, LED лампи, 230V
В наличност
Метал


Малък
В наличност

Модерни, стенни огледала
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
Комплекти
В наличност
Дърво, без колела, с маса
В наличност


Модерни, мат, от орех
В наличностБезплатна доставка
Модерни, мат, от дъб
В наличност
Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка
Стомана
В наличност
GU10, LED
В наличност
Странично легло, регулируеми
В наличностБезплатна доставка

Модерни, мат, от дъб
В наличност
