
Rabalux 2287 - LED плафон ROB LED/32W/230V квадратен
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличностПолучавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Осветителното тяло може да се регулира чрез дистанционно управление (включено).Дифузорът на осветителното тяло създава уникален ефект на звездно небе.Функция нощно осветление.
| Стил | Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други |
|---|---|
| Максимална входяща мощност на лампата | 48 W, 48 W, 48 W, 48 W, 48 W, 48 W, 48 W, 48 W, 48 W, 48 W, 48 W, 48 W |
| Тип | Лампа, Лампа, Лампа, Лампа, Лампа, Лампа, Лампа, Лампа, Лампа, Лампа, Лампа, Лампа |
| Място | Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая |
| Функция | LED технолигия/Дистанционно управление/Димиране чрез дистанционно управление, LED технолигия/Дистанционно управление/Димиране чрез дистанционно управление, LED технолигия/Дистанционно управление/Димиране чрез дистанционно управление, LED технолигия/Дистанционно управление/Димиране чрез дистанционно управление, LED технолигия/Дистанционно управление/Димиране чрез дистанционно управление, LED технолигия/Дистанционно управление/Димиране чрез дистанционно управление, LED технолигия/Дистанционно управление/Димиране чрез дистанционно управление, LED технолигия/Дистанционно управление/Димиране чрез дистанционно управление, LED технолигия/Дистанционно управление/Димиране чрез дистанционно управление, LED технолигия/Дистанционно управление/Димиране чрез дистанционно управление, LED технолигия/Дистанционно управление/Димиране чрез дистанционно управление, LED технолигия/Дистанционно управление/Димиране чрез дистанционно управление |
| Форма | Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл |
| Брой крушки | 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1 |
| Цокъл | Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул |
| Напрежение | 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V |
| Температура на светлината | 3000-6400 K, 3000-6400 K, 3000-6400 K, 3000-6400 K, 3000-6400 K, 3000-6400 K, 3000-6400 K, 3000-6400 K, 3000-6400 K, 3000-6400 K, 3000-6400 K, 3000-6400 K |
| Защита срещу проникване | IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20 |
| Общ светлинен поток | 4500 lm, 4500 lm, 4500 lm, 4500 lm, 4500 lm, 4500 lm, 4500 lm, 4500 lm, 4500 lm, 4500 lm, 4500 lm, 4500 lm |
| Максимална входяща мощност на източника | 48 W, 48 W, 48 W, 48 W, 48 W, 48 W, 48 W, 48 W, 48 W, 48 W, 48 W, 48 W |
| В опаковката са включени крушки | ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED) |
| Входяща мощност | 48 W, 48 W, 48 W, 48 W, 48 W, 48 W, 48 W, 48 W, 48 W, 48 W, 48 W, 48 W |
| Еквивалент на класическата крушка | 310 W, 310 W, 310 W, 310 W, 310 W, 310 W, 310 W, 310 W, 310 W, 310 W, 310 W, 310 W |
| Индекс на цветопредаване (cri) | 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra |
| Клас на защита срещу токов удар | 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1 |
| Гаранционен срок | 60 месеца, 60 месеца, 60 месеца, 60 месеца, 60 месеца, 60 месеца, 60 месеца, 60 месеца, 60 месеца, 60 месеца, 60 месеца, 60 месеца |
| Цвят на светлината | Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло |
| Series | CANDIDA Globo, CANDIDA Globo, CANDIDA Globo, CANDIDA Globo, CANDIDA Globo, CANDIDA Globo, CANDIDA Globo, CANDIDA Globo, CANDIDA Globo, CANDIDA Globo, CANDIDA Globo, CANDIDA Globo |
| Производител | Globo |

LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличност
Кръгъл, спалня и дневна, топло бяла светлина
В наличностБезплатна доставка
LED лампи, дистанционно управление, 230V
В наличност
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличностБезплатна доставка
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличност
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличностБезплатна доставка

Метал, ключ за осветление, 230V
В наличност
Модерни, LED лампи, 230V
В наличностБезплатна доставка
Модерни, LED лампи, ключ за осветление
В наличност
Модерни, LED лампи, дистанционно управление
В наличност
LED лампи, дистанционно управление, 230V
В наличност
LED лампи, дистанционно управление, 230V
В наличност
LED лампи, дистанционно управление, 230V
В наличност
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличност
LED лампи, дистанционно управление, 230V
В наличност
LED лампи, 230V
В наличност
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличност
Модерни, LED лампи, 230V
В наличност
Метал, LED лампи, ключ за осветление
В наличност
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличност
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличностБезплатна доставка
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличност
Ключ за осветление, 230V, кръгъл
В наличност

LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличност
Пластмаса, LED лампи, ключ за осветление
В наличност
Дистанционно управление, 230V
В наличност
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличност
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличност
Метал, пластмаса, LED лампи
В наличност
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличност

Модерни, стенни огледала
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
Комплекти
В наличност
Малък
В наличност


Модерни, мат, от орех
В наличностБезплатна доставка
Дърво, без колела, с маса
В наличност
Модерни, мат, от дъб
В наличност
Стомана
В наличност
Странично легло, регулируеми
В наличностБезплатна доставка
Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка
GU10, LED
В наличност


Модерни, мат, от дъб
В наличност
