
Briloner - LED Димируем плафон FRAMES LED/24,5W/230V
Модерни, LED лампи, ключ за осветление
В наличностПолучавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Димируема стъпка по стъпка с помощта на стенен превключвател.Функция памет.Може да се върти по няколко начина.
| Препоръчителна вид крушка | LED крушки |
|---|---|
| Управление на осветлението | С ключ за осветление |
| Захранващо напрежение | 230V |
| Лека форма | Кръгъл, Атипичен |
| Разположение на осветление на тавана | В спалня и дневна |
| Брой светлини | Единичени |
| Цвят | Сив |
| Стил | Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други |
| Форма | Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл |
| Защита срещу проникване | IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20 |
| Цокъл | Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул |
| Максимална входяща мощност на източника | 30 W, 30 W, 30 W, 30 W, 30 W, 30 W, 30 W, 30 W, 30 W, 30 W, 30 W, 30 W |
| Брой крушки | 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1 |
| В опаковката са включени крушки | ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED) |
| Входяща мощност | 30 W, 30 W, 30 W, 30 W, 30 W, 30 W, 30 W, 30 W, 30 W, 30 W, 30 W, 30 W |
| Еквивалент на класическата крушка | 165 W, 165 W, 165 W, 165 W, 165 W, 165 W, 165 W, 165 W, 165 W, 165 W, 165 W, 165 W |
| Температура на светлината | 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K |
| Общ светлинен поток | 2400 lm, 2400 lm, 2400 lm, 2400 lm, 2400 lm, 2400 lm, 2400 lm, 2400 lm, 2400 lm, 2400 lm, 2400 lm, 2400 lm |
| Индекс на цветопредаване (cri) | 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra |
| Среден живот на ресурса | 20000 h, 20000 h, 20000 h, 20000 h, 20000 h, 20000 h, 20000 h, 20000 h, 20000 h, 20000 h, 20000 h, 20000 h |
| Напрежение | 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V |
| Клас на защита срещу токов удар | 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2 |
| Гаранционен срок | 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца |
| Цвят на светлината | Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло |
| Максимална входяща мощност на лампата | 30 W, 30 W, 30 W, 30 W, 30 W, 30 W, 30 W, 30 W, 30 W, 30 W, 30 W, 30 W |
| Тип | Лампа, Лампа, Лампа, Лампа, Лампа, Лампа, Лампа, Лампа, Лампа, Лампа, Лампа, Лампа |
| Място | Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня |
| Функция | Постепенно димируем/LED технолигия, Постепенно димируем/LED технолигия, Постепенно димируем/LED технолигия, Постепенно димируем/LED технолигия, Постепенно димируем/LED технолигия, Постепенно димируем/LED технолигия, Постепенно димируем/LED технолигия, Постепенно димируем/LED технолигия, Постепенно димируем/LED технолигия, Постепенно димируем/LED технолигия, Постепенно димируем/LED технолигия, Постепенно димируем/LED технолигия |
| Series | FRAMES Briloner, FRAMES Briloner, FRAMES Briloner, FRAMES Briloner, FRAMES Briloner, FRAMES Briloner, FRAMES Briloner, FRAMES Briloner, FRAMES Briloner, FRAMES Briloner, FRAMES Briloner, FRAMES Briloner |
| Производител | Briloner |

Модерни, LED лампи, ключ за осветление
В наличност
Стъкло, модерни, дърво
В наличност
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличностБезплатна доставка
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличност
Модерни, LED лампи, 230V
В наличност
Стъкло, модерни
В наличност
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличност
Квадратен
В наличностБезплатна доставка
Модерни, LED лампи, ключ за осветление
В наличностБезплатна доставка
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличност
Модерни, LED лампи, ключ за осветление
В наличностБезплатна доставка

LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличност
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличностБезплатна доставка
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличност
Модерни, LED лампи, ключ за осветление
В наличност
Модерни, LED лампи, ключ за осветление
В наличностБезплатна доставка
LED лампи, ключ за осветление, дърво
В наличностБезплатна доставка
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличност
Стъкло
В наличност
LED лампи, 230V
В наличност
LED лампи, дистанционно управление, 230V
В наличност
Стъкло, индустриални
В наличност
LED лампи, 230V
В наличностБезплатна доставка
Модерни, LED лампи, ключ за осветление
В наличност
Ключ за осветление, 230V, спалня и дневна
В наличност
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличност
Ключ за осветление, 230V, спалня и дневна
В наличностБезплатна доставка
230V
В наличност
Модерни, LED лампи, ключ за осветление
В наличностБезплатна доставка
230V
В наличност
Стъкло, модерни, ключ за осветление
В наличностБезплатна доставка

Модерни, стенни огледала
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
Комплекти
В наличност
Малък
В наличност

Дърво, без колела, с маса
В наличност
Модерни, мат, от орех
В наличностБезплатна доставка

Модерни, мат, от дъб
В наличност
Стомана
В наличност
Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка
Странично легло, регулируеми
В наличностБезплатна доставка
GU10, LED
В наличност


Модерни, мат, от дъб
В наличност
