
Globo 36637W - LED Соларна лампа SOLAR LED/0,6W/3V 3000K IP44 бял
LED лампи
В наличностПолучавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
LED настолна лампа с модерен дизайн.Сензорно управление на яркостта.Лампата предлага възможност за безжично зареждане на мобилни телефони с тази функция.Подходяща за осветление на офиси, работни стаи и др.
| Дизайн | Модерен |
|---|---|
| Препоръчителна вид крушка | LED крушки |
| Управление на осветлението | С ключ за осветление |
| С димер | Да |
| Стил | Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други |
| Тип | Настолна лампа, Настолна лампа, Настолна лампа, Настолна лампа, Настолна лампа, Настолна лампа, Настолна лампа, Настолна лампа, Настолна лампа, Настолна лампа, Настолна лампа, Настолна лампа |
| Защита срещу проникване | IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20 |
| Цокъл | Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул |
| Максимална входяща мощност на източника | 7 W, 7 W, 7 W, 7 W, 7 W, 7 W, 7 W, 7 W, 7 W, 7 W, 7 W, 7 W |
| Брой крушки | 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1 |
| В опаковката са включени крушки | ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED) |
| Входяща мощност | 7 W, 7 W, 7 W, 7 W, 7 W, 7 W, 7 W, 7 W, 7 W, 7 W, 7 W, 7 W |
| Еквивалент на класическата крушка | 24 W, 24 W, 24 W, 24 W, 24 W, 24 W, 24 W, 24 W, 24 W, 24 W, 24 W, 24 W |
| Температура на светлината | 3000-6500 K, 3000-6500 K, 3000-6500 K, 3000-6500 K, 3000-6500 K, 3000-6500 K, 3000-6500 K, 3000-6500 K, 3000-6500 K, 3000-6500 K, 3000-6500 K, 3000-6500 K |
| Общ светлинен поток | 350 lm, 350 lm, 350 lm, 350 lm, 350 lm, 350 lm, 350 lm, 350 lm, 350 lm, 350 lm, 350 lm, 350 lm |
| Среден живот на ресурса | 30000 h, 30000 h, 30000 h, 30000 h, 30000 h, 30000 h, 30000 h, 30000 h, 30000 h, 30000 h, 30000 h, 30000 h |
| Брой цикли на превключване | 20000 ON/OFF, 20000 ON/OFF, 20000 ON/OFF, 20000 ON/OFF, 20000 ON/OFF, 20000 ON/OFF, 20000 ON/OFF, 20000 ON/OFF, 20000 ON/OFF, 20000 ON/OFF, 20000 ON/OFF, 20000 ON/OFF |
| Напрежение | 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V |
| Клас на защита срещу токов удар | 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2 |
| Гаранционен срок | 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца |
| Цвят на светлината | Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло |
| Максимална входяща мощност на лампата | 7 W, 7 W, 7 W, 7 W, 7 W, 7 W, 7 W, 7 W, 7 W, 7 W, 7 W, 7 W |
| Място | Всекидневна стая/Спалня/Офис, Всекидневна стая/Спалня/Офис, Всекидневна стая/Спалня/Офис, Всекидневна стая/Спалня/Офис, Всекидневна стая/Спалня/Офис, Всекидневна стая/Спалня/Офис, Всекидневна стая/Спалня/Офис, Всекидневна стая/Спалня/Офис, Всекидневна стая/Спалня/Офис, Всекидневна стая/Спалня/Офис, Всекидневна стая/Спалня/Офис, Всекидневна стая/Спалня/Офис |
| Функция | LED технолигия/Сензорно управление/Безжично зареждане, LED технолигия/Сензорно управление/Безжично зареждане, LED технолигия/Сензорно управление/Безжично зареждане, LED технолигия/Сензорно управление/Безжично зареждане, LED технолигия/Сензорно управление/Безжично зареждане, LED технолигия/Сензорно управление/Безжично зареждане, LED технолигия/Сензорно управление/Безжично зареждане, LED технолигия/Сензорно управление/Безжично зареждане, LED технолигия/Сензорно управление/Безжично зареждане, LED технолигия/Сензорно управление/Безжично зареждане, LED технолигия/Сензорно управление/Безжично зареждане, LED технолигия/Сензорно управление/Безжично зареждане |
| Метод на свързване | За контакт, За контакт, За контакт, За контакт, За контакт, За контакт, За контакт, За контакт, За контакт, За контакт, За контакт, За контакт |
| Тип щепсел | C, C, C, C, C, C, C, C, C, C, C, C |
| Series | CHARGER LAMP, OCTAVIA Nedes, LAMP Nedes, CHARGER LAMP, OCTAVIA Nedes, LAMP Nedes, CHARGER LAMP, OCTAVIA Nedes, LAMP Nedes, CHARGER LAMP, OCTAVIA Nedes, LAMP Nedes, CHARGER LAMP, OCTAVIA Nedes, LAMP Nedes, CHARGER LAMP, OCTAVIA Nedes, LAMP Nedes, CHARGER LAMP, OCTAVIA Nedes, LAMP Nedes, CHARGER LAMP, OCTAVIA Nedes, LAMP Nedes, CHARGER LAMP, OCTAVIA Nedes, LAMP Nedes, CHARGER LAMP, OCTAVIA Nedes, LAMP Nedes, CHARGER LAMP, OCTAVIA Nedes, LAMP Nedes, CHARGER LAMP, OCTAVIA Nedes, LAMP Nedes |
| Производител | NEDES |

LED лампи
В наличност
LED лампи
В наличност
LED лампи
В наличност
Модерни, LED лампи
В наличност
LED лампи, ключ за осветление
В наличност
Модерни, LED лампи, ключ за осветление
В наличност
LED лампи, ключ за осветление, с димер
В наличност
Модерни, LED лампи, ключ за осветление
В наличност
Модерни, LED лампи, с димер
В наличност
LED лампи, ключ за осветление, с димер
В наличност
Модерни, LED лампи, топло бяла светлина
В наличност
С щипка, LED лампи
В наличност
Модерни, LED лампи
В наличност
Модерни, LED лампи, топло бяла светлина
В наличност
LED лампи, ключ за осветление, с димер
В наличност

Ключ за осветление
В наличност
Ключ за осветление
В наличност
LED лампи, ключ за осветление
В наличност
LED лампи, ключ за осветление, с димер
В наличност
LED лампи, ключ за осветление, на нощното шкафче
В наличност

Модерни, LED лампи
В наличност
Ретро, ключ за осветление
В наличност
LED лампи, ключ за осветление
В наличност
LED лампи, ключ за осветление, с димер
В наличност
Стъкло
В наличност

LED лампи, ключ за осветление, с димер
В наличност
LED лампи
В наличност
LED лампи, ключ за осветление, с димер
В наличност
LED лампи, ключ за осветление, с димер
В наличност


Модерни, стенни огледала
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
Стомана
В наличност
Странично легло, регулируеми
В наличностБезплатна доставка

⌀ 22 cм, касероли, неръждаема стомана
В наличност
GU10, LED
В наличност

Модерни, мат, от орех
В наличностБезплатна доставка
Студено бялa светлина
В наличност
230V
В наличност
Детски люлки
В наличност

Малък
В наличност


Пластмаса, модерни
В наличностБезплатна доставка