
Eglo 96093 - LED таванно осветително тяло PERTINI 4xLED/5W/230V
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличностПолучавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Продукт директно от производителя Leuchten Direkt, който имаме на склад на цена 49.17 и с гаранция от 3 години.
| Управление на осветлението | С ключ за осветление |
|---|---|
| Разположение на осветление на тавана | В спалня и дневна |
| Брой светлини | Единичени |
| Стил | Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други |
| Тип | Спот, Спот, Спот, Спот, Спот, Спот, Спот, Спот, Спот, Спот, Спот, Спот |
| Място | Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня |
| Функция | LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия |
| Защита срещу проникване | IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20 |
| Цокъл | Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул |
| Максимална входяща мощност на източника | 2,8 W/3,1 W, 2,8 W/3,1 W, 2,8 W/3,1 W, 2,8 W/3,1 W, 2,8 W/3,1 W, 2,8 W/3,1 W, 2,8 W/3,1 W, 2,8 W/3,1 W, 2,8 W/3,1 W, 2,8 W/3,1 W, 2,8 W/3,1 W, 2,8 W/3,1 W |
| Брой крушки | 4, 4, 4, 4, 4, 4, 4, 4, 4, 4, 4, 4 |
| В опаковката са включени крушки | ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED) |
| Входяща мощност | 2,8 W/3,1 W, 2,8 W/3,1 W, 2,8 W/3,1 W, 2,8 W/3,1 W, 2,8 W/3,1 W, 2,8 W/3,1 W, 2,8 W/3,1 W, 2,8 W/3,1 W, 2,8 W/3,1 W, 2,8 W/3,1 W, 2,8 W/3,1 W, 2,8 W/3,1 W |
| Еквивалент на класическата крушка | 15 W, 15 W, 15 W, 15 W, 15 W, 15 W, 15 W, 15 W, 15 W, 15 W, 15 W, 15 W |
| Температура на светлината | 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K |
| Общ светлинен поток | 1700 lm, 1700 lm, 1700 lm, 1700 lm, 1700 lm, 1700 lm, 1700 lm, 1700 lm, 1700 lm, 1700 lm, 1700 lm, 1700 lm |
| Среден живот на ресурса | 20000 h, 20000 h, 20000 h, 20000 h, 20000 h, 20000 h, 20000 h, 20000 h, 20000 h, 20000 h, 20000 h, 20000 h |
| Напрежение | 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V |
| Клас на защита срещу токов удар | 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1 |
| Гаранционен срок | 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца |
| Цвят на светлината | Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло |
| Максимална входяща мощност на лампата | 5,9 W, 5,9 W, 5,9 W, 5,9 W, 5,9 W, 5,9 W, 5,9 W, 5,9 W, 5,9 W, 5,9 W, 5,9 W, 5,9 W |
| Series | TIM Leuchten Direkt, TIM Leuchten Direkt, TIM Leuchten Direkt, TIM Leuchten Direkt, TIM Leuchten Direkt, TIM Leuchten Direkt, TIM Leuchten Direkt, TIM Leuchten Direkt, TIM Leuchten Direkt, TIM Leuchten Direkt, TIM Leuchten Direkt, TIM Leuchten Direkt |
| Производител | Leuchten Direkt |

LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличност
LED лампи, дистанционно управление, 230V
В наличност
Модерни, LED лампи, ключ за осветление
В наличностБезплатна доставка
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличност

Модерни, LED лампи, ключ за осветление
В наличност
LED лампи, 230V
В наличностБезплатна доставка
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличност
Ключ за осветление, 230V, спалня и дневна
В наличностБезплатна доставка
Модерни, LED лампи, ключ за осветление
В наличностБезплатна доставка
Ключ за осветление, 230V, кръгъл
В наличностБезплатна доставка
230V
В наличностБезплатна доставка
Метал, LED лампи
В наличност
LED лампи, дистанционно управление, 230V
В наличност
Стъкло, метал, LED лампи
В наличност
Модерни, LED лампи, дистанционно управление
В наличност
Модерни, индустриални
В наличност
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличност
Ключ за осветление, 230V, кръгъл
В наличностБезплатна доставка
Метал, LED лампи, ключ за осветление
В наличност
Ключ за осветление, спалня и дневна, единичен
В наличност
Ключ за осветление, 230V, атипичен
В наличност
Ключ за осветление, 230V, кръгъл
В наличностБезплатна доставка
Спалня и дневна
В наличност
Ключ за осветление, 230V, атипичен
В наличност
Модерни, LED лампи, дистанционно управление
В наличност
Ключ за осветление, 230V, спалня и дневна
В наличност
Пластмаса, LED лампи
В наличностБезплатна доставка
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличност
LED лампи

Ключ за осветление, 230V, спалня и дневна
В наличност
Модерни, LED лампи, ключ за осветление
В наличностБезплатна доставка
Комплекти
В наличност
Дърво, без колела, с маса
В наличност
Модерни, стенни огледала
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност

Малък
В наличност

Модерни, мат, от орех
В наличностБезплатна доставка
Модерни, мат, от дъб
В наличност
Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка
Странично легло, регулируеми
В наличностБезплатна доставка
Стомана
В наличност
Модерни, мат, от дъб
В наличност

GU10, LED
В наличност

Модерни, мат, от дъб
В наличност