
Leuchten Direkt 14422-17 - LED Лампа със сензор LAVINIA LED/18W/230V IP44
История на цените
- 4.04.2026 г. - 78,18 € / 152,91 лв.
- 18.11.2024 г. - 78,18 € / 152,91 лв.
- 7.11.2024 г. - 41,36 € / 80,89 лв.
- 1.10.2024 г. - 83,29 € / 162,9 лв.
- 5.03.2024 г. - 87,38 € / 170,9 лв.
Получавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Описание на продукта
LED лампа със сензор LAVINIA. Идеална за бани, коридори и др.Времева настройка: 5 сек. / 1 мин. / 3 мин. / 10 мин. Обхват на сензора: до 10 м. Настройка за здрач: от 25 lx. IP44 - устойчива на водни пръски.
Спецификации
| Управление на осветлението | С ключ за осветление |
|---|---|
| Лека форма | Кръгъл |
| Брой светлини | Единичени |
| Тип | Лампа, Лампа, Лампа, Лампа, Лампа, Лампа, Лампа, Лампа, Лампа, Лампа, Лампа, Лампа |
| Място | Баня/Всекидневна стая, Баня/Всекидневна стая, Баня/Всекидневна стая, Баня/Всекидневна стая, Баня/Всекидневна стая, Баня/Всекидневна стая, Баня/Всекидневна стая, Баня/Всекидневна стая, Баня/Всекидневна стая, Баня/Всекидневна стая, Баня/Всекидневна стая, Баня/Всекидневна стая |
| Функция | LED технолигия/Със сензор, LED технолигия/Със сензор, LED технолигия/Със сензор, LED технолигия/Със сензор, LED технолигия/Със сензор, LED технолигия/Със сензор, LED технолигия/Със сензор, LED технолигия/Със сензор, LED технолигия/Със сензор, LED технолигия/Със сензор, LED технолигия/Със сензор, LED технолигия/Със сензор |
| Форма | Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл |
| Защита срещу проникване | IP44, IP44, IP44, IP44, IP44, IP44, IP44, IP44, IP44, IP44, IP44, IP44 |
| Цокъл | Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул |
| Максимална входяща мощност на източника | 18 W, 18 W, 18 W, 18 W, 18 W, 18 W, 18 W, 18 W, 18 W, 18 W, 18 W, 18 W |
| Брой крушки | 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1 |
| В опаковката са включени крушки | ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED) |
| Входяща мощност | 18 W, 18 W, 18 W, 18 W, 18 W, 18 W, 18 W, 18 W, 18 W, 18 W, 18 W, 18 W |
| Еквивалент на класическата крушка | 100 W, 100 W, 100 W, 100 W, 100 W, 100 W, 100 W, 100 W, 100 W, 100 W, 100 W, 100 W |
| Температура на светлината | 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K |
| Общ светлинен поток | 1200 lm, 1200 lm, 1200 lm, 1200 lm, 1200 lm, 1200 lm, 1200 lm, 1200 lm, 1200 lm, 1200 lm, 1200 lm, 1200 lm |
| Ъгъл на лъча | 120 °, 120 °, 120 °, 120 °, 120 °, 120 °, 120 °, 120 °, 120 °, 120 °, 120 °, 120 ° |
| Среден живот на ресурса | 25000 h, 25000 h, 25000 h, 25000 h, 25000 h, 25000 h, 25000 h, 25000 h, 25000 h, 25000 h, 25000 h, 25000 h |
| Брой цикли на превключване | 15000 ON/OFF, 15000 ON/OFF, 15000 ON/OFF, 15000 ON/OFF, 15000 ON/OFF, 15000 ON/OFF, 15000 ON/OFF, 15000 ON/OFF, 15000 ON/OFF, 15000 ON/OFF, 15000 ON/OFF, 15000 ON/OFF |
| Напрежение | 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V |
| Клас на защита срещу токов удар | 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2 |
| Гаранционен срок | 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца |
| Цвят на светлината | Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло |
| Максимална входяща мощност на лампата | 18 W, 18 W, 18 W, 18 W, 18 W, 18 W, 18 W, 18 W, 18 W, 18 W, 18 W, 18 W |
| Стил | Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други |
| Series | LAVINIA Leuchten Direkt, LAVINIA Leuchten Direkt, LAVINIA Leuchten Direkt, LAVINIA Leuchten Direkt, LAVINIA Leuchten Direkt, LAVINIA Leuchten Direkt, LAVINIA Leuchten Direkt, LAVINIA Leuchten Direkt, LAVINIA Leuchten Direkt, LAVINIA Leuchten Direkt, LAVINIA Leuchten Direkt, LAVINIA Leuchten Direkt |
| Производител | Leuchten Direkt |
Подобни продукти


Briloner 7141-414 - LED Плафон FIRE LED/21W/230V 4000K
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличност
Eglo 32442 - LED таванно осветително тяло FUEVA 1 LED/18W/230V
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличност
Eglo 99228 - LED таванно осветително тяло FUEVA 5 LED/10,5W/230V
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличност
EGLO 97324 - Димируемо LED таванно осветително тяло COMPETA-ST LED/16W/230V
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличност
LED Лампа за таван LED/6W/230V 6000K
LED лампи, 230V
В наличност
Eglo 99219 - LED таванно осветително тяло FUEVA 5 LED/16,5W/230V
Ключ за осветление, кръгъл, спалня и дневна
В наличност
Eglo 99229 - LED таванно осветително тяло FUEVA 5 LED/16,5W/230V
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличност
Leuchten Direkt 15230-16 - LED RGB Димируема лампа LUISA LED/42W/230V + ду.у
LED лампи, дистанционно управление, 230V
В наличностБезплатна доставка
Eglo 31623 - LED таванно осветително тяло MASERLO LED/16W/230V
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличност
Philips - LED регулируемо таванно осветление FLETA LED/10W/230V 2700K прозрачно
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличност
Rabalux 75010 - LED Плафониера LARCIA LED/18W/230V IP44 4000K сребрист
Модерни, LED лампи, ключ за осветление
В наличност
Eglo 96692 - Димируема LED таванна лампа CANICOSA LED/38,4W/230V
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличност
Wofi 11621 - LED Димируем плафон AKON LED/38W/230V 2700-5500K+д.у.
Модерни, LED лампи, дистанционно управление
В наличност
Таванна лампа PERI
Стъкло, метал, ключ за осветление
В наличност
Azzardo AZ2946 - LED таванно осветително тяло RING LED/18W/230V
LED лампи, 230V
В наличностБезплатна доставка
Лампа за таван ARENA 35 2xE27/60W/230V сива
Ключ за осветление, 230V, кръгъл
В наличност
Ecolite WHST78-BI - Лампа с PIR сензор VERA 2xE27/60W/230V
Ключ за осветление, 230V, кръгъл
В наличност
Briloner 7363-019 - LED Лампа CADRE LED/22W/230V Ø 42,5 cм
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличност
Лампа на таван PERI
Стъкло, метал, ключ за осветление
В наличност
Eglo 99218 - LED таванно осветително тяло FUEVA 5 LED/10,5W/230V
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличност
Briloner 3048-014 - LED Плафон RUNA LED/18W/230V сребрист
Модерни, LED лампи, ключ за осветление
В наличност
Rabalux 6329 - LED Плафониера BOSWELL LED/40W/230V
Метал, ключ за осветление, спалня и дневна
В наличностБезплатна доставка
Kanlux 29238 - Лампа за вграждане GOVIK GU10/10W бял
Ключ за осветление, кръгъл, спалня и дневна
В наличност
GLOBO 48401 - Лампа за таван OPAL 1xE27/40W
Ключ за осветление, кръгъл, спалня и дневна
В наличност
Eglo 96934 - LED таванен плафон REDUCTA LED/19W/230V
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличност
Eglo 99543 - LED таванно осветително тяло MASERLO LED/24W/230V
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличност
Eglo 99221 - LED таванно осветително тяло FUEVA 5 LED/20W/230V
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличност
Eglo 99232 - LED плафон FUEVA 5 LED/20W/230V
Ключ за осветление, кръгъл, спалня и дневна
В наличност
LED таванно осветително тяло с датчик за движение LENA LED/24W/230V Ø 37,3 cm бяло
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличност
LED таванно осветително тяло със сензор и аварийен модул MANA LED/12W/230V 4000K
Пластмаса, модерни, LED лампи
В наличност
Palnas 61003078 - LED Лампа за таван KAJI LED/20W/230V
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличностНай-добрите продукти от Lampite.bg

Atmosphera - Огледало AIDAN 68x50 см
Модерни, стенни огледала
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
Модулна етажерка с отделения BOXIFY бяла
В наличностБезплатна доставка
COSING - Детски стол за хранене 2 в 1 Viktoria бук/сив
Дърво, без колела, с маса
В наличност
К-кт 6x чаша за алкохол с дръжка прозрачен с мотив на букет номер 5
Комплекти
В наличност
Sencor - Оризоварка 300W/230V 0,6л черна
Малък
В наличност
Fieldmann - Градинска къщичка
В наличност
Philips - Свързващо устройство Hue BRIDGE PRO, черно
В наличностБезплатна доставка
Шкаф за пералня с място за съхранение 88,3x93,5 см бял/орех
Модерни, мат, от орех
В наличностБезплатна доставка
Етажерка TRIO 54x87 см кафяв/бял
Модерни, мат, от дъб
В наличност
Библиотека LIVARO бяла
Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка
Lionelo - Бебешко креватче 3 в 1 AURORA бежово
Странично легло, регулируеми
В наличностБезплатна доставка
Градинска камина COLORADO MESH 160 см
Стомана
В наличност
Brilagi - LED огледало за баня LECCO LED/25W/230V 50x80 cm IP44 CRI 90 димируемо + CCT
В наличностБезплатна доставка
LED Крушка ECOLINE GU10/8,5W/230V 4000K - Brilagi
GU10, LED
В наличност
Етажерка за книги TRIO 108x105 см кафяв
Модерни, мат, от дъб
В наличност
Настолен грил на дървени въглища 4xAA/USB, черен
В наличностБезплатна доставка
