
Rabalux 71046 - Димируемо таванно осветително тяло DETTORA LED/18W/230V с дистанционно управление
Метал, пластмаса, модерни
В наличностПолучавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
LED таванно осветително тяло с ефект на звездно небе.С функция RGB.Плавно затъмняване, регулируем цвят на светлината.Цвят на светлината: 3000-6400K.Управление с дистанционно управление, което е включено в комплекта.
| Препоръчителна вид крушка | LED крушки |
|---|---|
| Управление на осветлението | С дистанционно управление |
| Захранващо напрежение | 230V |
| Лека форма | Кръгъл |
| Разположение на осветление на тавана | В спалня и дневна |
| Брой светлини | Комплекти |
| Тип | Лампа, Лампа, Лампа, Лампа, Лампа, Лампа, Лампа, Лампа, Лампа, Лампа, Лампа, Лампа |
| Място | Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня |
| Функция | LED технолигия/Дистанционно управление/RGB, LED технолигия/Дистанционно управление/RGB, LED технолигия/Дистанционно управление/RGB, LED технолигия/Дистанционно управление/RGB, LED технолигия/Дистанционно управление/RGB, LED технолигия/Дистанционно управление/RGB, LED технолигия/Дистанционно управление/RGB, LED технолигия/Дистанционно управление/RGB, LED технолигия/Дистанционно управление/RGB, LED технолигия/Дистанционно управление/RGB, LED технолигия/Дистанционно управление/RGB, LED технолигия/Дистанционно управление/RGB |
| Форма | Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл |
| Еквивалент на класическата крушка | 124 W, 124 W, 124 W, 124 W, 124 W, 124 W, 124 W, 124 W, 124 W, 124 W, 124 W, 124 W |
| Температура на светлината | 3000-6400 K, 3000-6400 K, 3000-6400 K, 3000-6400 K, 3000-6400 K, 3000-6400 K, 3000-6400 K, 3000-6400 K, 3000-6400 K, 3000-6400 K, 3000-6400 K, 3000-6400 K |
| Общ светлинен поток | 1800 lm, 1800 lm, 1800 lm, 1800 lm, 1800 lm, 1800 lm, 1800 lm, 1800 lm, 1800 lm, 1800 lm, 1800 lm, 1800 lm |
| Ъгъл на лъча | 120 °, 120 °, 120 °, 120 °, 120 °, 120 °, 120 °, 120 °, 120 °, 120 °, 120 °, 120 ° |
| Среден живот на ресурса | 20000 h, 20000 h, 20000 h, 20000 h, 20000 h, 20000 h, 20000 h, 20000 h, 20000 h, 20000 h, 20000 h, 20000 h |
| Напрежение | 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V |
| Клас на защита срещу токов удар | 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1 |
| Гаранционен срок | 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца |
| Цвят на светлината | Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло |
| Защита срещу проникване | IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20 |
| Цокъл | Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул |
| Максимална входяща мощност на източника | 42 W, 42 W, 42 W, 42 W, 42 W, 42 W, 42 W, 42 W, 42 W, 42 W, 42 W, 42 W |
| Брой крушки | 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1 |
| В опаковката са включени крушки | ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED) |
| Входяща мощност | 42 W, 42 W, 42 W, 42 W, 42 W, 42 W, 42 W, 42 W, 42 W, 42 W, 42 W, 42 W |
| Максимална входяща мощност на лампата | 42 W, 42 W, 42 W, 42 W, 42 W, 42 W, 42 W, 42 W, 42 W, 42 W, 42 W, 42 W |
| Стил | Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други |
| Series | LUISA Leuchten Direkt, LUISA Leuchten Direkt, LUISA Leuchten Direkt, LUISA Leuchten Direkt, LUISA Leuchten Direkt, LUISA Leuchten Direkt, LUISA Leuchten Direkt, LUISA Leuchten Direkt, LUISA Leuchten Direkt, LUISA Leuchten Direkt, LUISA Leuchten Direkt, LUISA Leuchten Direkt |
| Производител | Leuchten Direkt |

Метал, пластмаса, модерни
В наличност
Ключ за осветление, 230V, кръгъл
В наличност
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличност
Модерни, LED лампи, дистанционно управление
В наличност
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличност
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличност

Ключ за осветление, 230V, кръгъл
В наличност

LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличност
Пластмаса, модерни, LED лампи
В наличност
Метал, пластмаса, LED лампи
В наличност
Ключ за осветление, кръгъл, единичен
В наличност
Модерни, LED лампи, дистанционно управление
В наличност
Модерни, LED лампи, ключ за осветление
В наличност
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличност
Пластмаса, модерни, LED лампи
В наличност
Стъкло, метал, ключ за осветление
В наличност
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличност
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличност
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличност
Дистанционно управление, 230V
В наличност
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличностБезплатна доставка
Ключ за осветление, кръгъл, спалня и дневна
В наличност
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличност
Пластмаса, LED лампи, ключ за осветление
В наличност

LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличност
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличност
LED лампи, 230V
В наличност
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличност
LED лампи, 230V
В наличност
Малък
В наличност
Дърво, без колела, с маса
В наличност

Комплекти
В наличност
Модерни, стенни огледала
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност

Модерни, мат, от орех
В наличностБезплатна доставка
Модерни, мат, от дъб
В наличност
Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка
Стомана
В наличност
Странично легло, регулируеми
В наличностБезплатна доставка
GU10, LED
В наличност

Модерни, мат, от дъб
В наличност

