Продукти, които може да харесате
Leuchten Direkt 12200-16 - LED Лампа FLAT LED/17W/230V
История на цените
- 30.04.2026 г. - 70 € / 136,91 лв.
- 30.03.2025 г. - 70 € / 136,91 лв.
- 7.03.2025 г. - 35,23 € / 68,9 лв.
- 22.10.2024 г. - 37,27 € / 72,89 лв.
- 7.03.2024 г. - 47,5 € / 92,9 лв.
- 5.03.2024 г. - 52,61 € / 102,9 лв.
Описание на продукта
Таванна лампа с прост дизайн.С помощта на стенен ключ можете да превключвате между 3 типа осветление: 1. основно осветление и подсветка, 2. основно осветление, 3. подсветка.Перфектно се вписва в хола, спалнята, кухнята или кабинета.
Спецификации
| Препоръчителна вид крушка | LED крушки |
|---|---|
| Управление на осветлението | С ключ за осветление |
| Захранващо напрежение | 230V |
| Разположение на осветление на тавана | В кухня |
| Брой светлини | Единичени |
| Тип | Лампа, Лампа, Лампа, Лампа, Лампа, Лампа, Лампа, Лампа, Лампа, Лампа, Лампа, Лампа |
| Място | Офис/Всекидневна стая/Спалня, Офис/Всекидневна стая/Спалня, Офис/Всекидневна стая/Спалня, Офис/Всекидневна стая/Спалня, Офис/Всекидневна стая/Спалня, Офис/Всекидневна стая/Спалня, Офис/Всекидневна стая/Спалня, Офис/Всекидневна стая/Спалня, Офис/Всекидневна стая/Спалня, Офис/Всекидневна стая/Спалня, Офис/Всекидневна стая/Спалня, Офис/Всекидневна стая/Спалня |
| Функция | LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия |
| Форма | Квадратен, Квадратен, Квадратен, Квадратен, Квадратен, Квадратен, Квадратен, Квадратен, Квадратен, Квадратен, Квадратен, Квадратен |
| Стил | Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други |
| Защита срещу проникване | IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20 |
| Цокъл | Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул |
| Максимална входяща мощност на източника | 17 W, 17 W, 17 W, 17 W, 17 W, 17 W, 17 W, 17 W, 17 W, 17 W, 17 W, 17 W |
| Брой крушки | 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1 |
| В опаковката са включени крушки | ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED) |
| Входяща мощност | 17 W, 17 W, 17 W, 17 W, 17 W, 17 W, 17 W, 17 W, 17 W, 17 W, 17 W, 17 W |
| Еквивалент на класическата крушка | 85 W, 85 W, 85 W, 85 W, 85 W, 85 W, 85 W, 85 W, 85 W, 85 W, 85 W, 85 W |
| Температура на светлината | 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K |
| Общ светлинен поток | 1200 lm, 1200 lm, 1200 lm, 1200 lm, 1200 lm, 1200 lm, 1200 lm, 1200 lm, 1200 lm, 1200 lm, 1200 lm, 1200 lm |
| Ъгъл на лъча | 120 °, 120 °, 120 °, 120 °, 120 °, 120 °, 120 °, 120 °, 120 °, 120 °, 120 °, 120 ° |
| Среден живот на ресурса | 30000 h, 30000 h, 30000 h, 30000 h, 30000 h, 30000 h, 30000 h, 30000 h, 30000 h, 30000 h, 30000 h, 30000 h |
| Напрежение | 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V |
| Клас на защита срещу токов удар | 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1 |
| Гаранционен срок | 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца |
| Цвят на светлината | Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло |
| Максимална входяща мощност на лампата | 17 W, 17 W, 17 W, 17 W, 17 W, 17 W, 17 W, 17 W, 17 W, 17 W, 17 W, 17 W |
| Series | FLAT Leuchten Direkt, FLAT Leuchten Direkt, FLAT Leuchten Direkt, FLAT Leuchten Direkt, FLAT Leuchten Direkt, FLAT Leuchten Direkt, FLAT Leuchten Direkt, FLAT Leuchten Direkt, FLAT Leuchten Direkt, FLAT Leuchten Direkt, FLAT Leuchten Direkt, FLAT Leuchten Direkt |
| Производител | Leuchten Direkt |
Препоръчва се

Ръстичен таванен аплик бял 50 см - Drum Jute
Кръгъл
В наличност
Модерна таванна лампа черна с бяла 50см 3-светлина - Drum Duo
Стъкло, модерни
В наличност
Brilagi - LED димируемо осветително тяло VIRELA LED/86W/230V 3000-6000K Ø 50 cm + дистанционно управление
LED лампи, дистанционно управление, 230V
В наличностБезплатна доставка
Таванна лампа в стил арт деко черна с опушено стъкло - Karel
Стъкло
В наличност
Модерна таванна лампа месинг с кехлибарено стъкло 6 светлини - Ryan
Стъкло, модерни
В наличност
Модерна таванна лампа бяла 25 см IP44 - Walden
Модерни
В наличност
Таванна лампа черна вкл. LED 3-степенно димиране 2700-4000K с DIP превключвател - Keane
Метал, модерни, LED лампи
В наличност
Модерна таванна лампа черна с бяла 25 см IP44 - Walden
Модерни
В наличност
Таванна лампа бяла 30 см с LED - Drum LED
LED лампи, кръгъл
В наличност
Модерна таванна лампа бронз кръгла - Facil
Модерни, кръгъл
В наличност
Таванна лампа в стил Арт Деко черна с опушено стъкло - Busa
Стъкло
В наличност
Таванна лампа в стил арт деко бронзова с кехлибарено стъкло 12-светлина - Bianca
Стъкло
В наличностБезплатна доставка
Модерна таванна лампа черна 60 см вкл. LED с 3-степенно димиране - Morning
Модерни, LED лампи
В наличност
Ориенталски таванен аплик ратан 30 см - Tromma
Ориенталски
В наличност
Japandi плафон бял 3 светлини - Multi Bida
Модерни, кръгъл, в джапанди стил
В наличност
Индустриален плафон тъмно бронз 6 лампи - Сидни
Индустриални
В наличност
Дизайнерски таванна лампа бежова - Bida
Модерни, скандинавски, кръгъл
В наличност
Плафонен полилей LAVA 3xG9/8W/230V бронзов/опушено бежово
230V
В наличностБезплатна доставка
Таванна лампа бяла 40 см с LED - Drum LED
LED лампи, кръгъл
В наличност
Класически плафон златен със стъкло - Медуза
Стъкло
В наличност
Дизайнерска таванна лампа черна с кехлибарено стъкло 4-светлина - Uvas
Стъкло
В наличност
Модерна таванна лампа черна 2-лампи регулируема правоъгълна - Jeana
Модерни, индустриални
В наличност
Таванна лампа черна с орехово дърво, включваща LED 3-степенно димиране 2-светлини - Kane
Модерни, LED лампи, дърво
В наличностБезплатна доставка
Плафон ANTONIO 3xE14/40W/230V дъб, приспособен към таван
Ключ за осветление, дърво, 230V
В наличностБезплатна доставка
Таванна лампа в стил Арт Деко златиста със стъкло - Ayesha
Стъкло
В наличност
Индустриален таванен аплик черен IP44 2-светлина - Charlois
Пластмаса, индустриални
В наличност
Brilagi - LED Плафониера MOLINA LED/24W/230V дъб Ø 29 см
LED лампи, ключ за осветление, дърво
В наличност
Дизайнерски плафон черен с кехлибарено стъкло 6-светлина - Uvas
Стъкло
В наличностБезплатна доставка
Таванно осветление в стил Арт Деко, месинг с кехлибарено стъкло - Busa
Стъкло, модерни, ретро
В наличност
Таванна лампа в стил арт деко черна с кехлибарено стъкло - Bizle
Стъкло
В наличностНай-добрите продукти от Lampite.bg

Lionelo - Пътна кошара SVEN PLUS бежова
Детски сгъваеми легла
В наличностБезплатна доставка
Дигитален седмичен таймер превключвател 16A/230V
В наличност
Aigostar - LED RGBW регулируемо таванно осветление 24W 230V 3000-6500K бяло+DO
Студено бялa светлина
В наличност
Люлеещо кресло RESTLY бежово
Люлеещи се, регулируем, висока
В наличностБезплатна доставка
Масичка за кафе NENANI 34x70 см сив/дъб вотан
Модерни, мат, от дъб
В наличностБезплатна доставка
Sencor - Оризоварка 300W/230V 0,6л черна
Малък
В наличност
Декорация за стена 58x92 см Дървото на живота дърво/метал
Дърво, метал
В наличност
Rabalux 4120 - Солна лампа ROCK 1xE14/15W/230V
230V
В наличност
Модулна етажерка с отделения BOXIFY бяла
В наличностБезплатна доставка
Стояща закачалка 188x49 см венге
Дърво, от венге, стоящ
В наличностБезплатна доставка
Библиотека NAVARO кафява/черна
Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка
Sencor - Уред за приготвяне на ориз 1000W/230V 2,8 л неръждаема стомана
Среден
В наличност
Solight 5B320 - Екстериорен контакт за подово вграждане IP55
В наличност
Solight 5B304 - Контакт за влажна среда IP54
В наличност
Шкаф за обувки VOREN кафяв/черен
С пейка, модерни, шкафове
В наличност
Tefal - Готварска печка за ориз CLASSIC 500W/230V 3 l черен
С уред за парене на зеленчуци
В наличност
Brilagi - соларен LED декоративен гирлянд BUBBLE, 50 LED/8 функции, 7 m, IP65, топла бяла светлина
В наличност














