
Умна външна подова лампа антрацит 30 см IP44 вкл. WiFi GU10 - Baleno
Наземни светлини, 230V, метал
В наличностПолучавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
LED екстериорна лампа с инфрачервен сензор. Ъгъл на засичане на сензора: 180°. Обхват на сензора: 12 м. Времева настройка: 2 сек. - 15 мин. Настройка за здрач: 1 - 1000 lx.
| Видове външно осветление | Стенни светлини |
|---|---|
| Захранващо напрежение | 230V |
| Тип | Екстериорен аплик |
| Място | Градина и пътеки/Пергола/Гараж |
| Функция | LED технолигия/Със сензор |
| Защита срещу проникване | IP55 |
| Цокъл | Вграден LED модул |
| Максимална входяща мощност на източника | 10 W |
| Брой крушки | 1 |
| В опаковката са включени крушки | ДА (LED) |
| Входяща мощност | 10 W |
| Еквивалент на класическата крушка | 70 W |
| Температура на светлината | 4000 K |
| Общ светлинен поток | 1000 lm |
| Индекс на цветопредаване (cri) | 80 Ra |
| Ъгъл на лъча | 50 ° |
| Среден живот на ресурса | 50000 h |
| Брой цикли на превключване | 15000 ON/OFF |
| Напрежение | 230 V |
| Клас на защита срещу токов удар | 1 |
| Гаранционен срок | 36 месеца |
| Цвят на светлината | Неутрално бяло |
| Максимална входяща мощност на лампата | 10 W |
| Стил | Други |
| Series | UPDOWN Ledvance |
| Производител | Ledvance |

Наземни светлини, 230V, метал
В наличност
Пластмаса
В наличност


Стоящи светлини, наземни светлини, 230V
В наличност




Пластмаса
В наличност
Стенни лампи, 230V, пластмаса
В наличност

Пластмаса
В наличност
Пластмаса
В наличност

Със сензор за движение, стенни лампи, 230V
В наличност
Стенни лампи, 230V
В наличност


Пластмаса
В наличност

Стенни лампи, 230V, метал
В наличност
Пластмаса
В наличност
Стоящи светлини, 230V, метал
В наличност

Пластмаса
В наличност
Стоящи светлини, 230V, метал
В наличност
Пластмаса
В наличност


Пластмаса
В наличност

Комплекти
В наличност


Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка

Светлинни вериги, външно коледно осветление, батерии
В наличност


Многофункционален
В наличностБезплатна доставка
Модерни, метал, плат
В наличностБезплатна доставка

Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка
Модерни, от дъб
В наличностБезплатна доставка
Модерни, мат, от дъб
В наличностБезплатна доставка


Тенджери, неръждаема стомана, комплекти
В наличностБезплатна доставка