Препоръчва се
Не е в наличност
Eglo 98746 - Външна LED лампа за стена TREVIOLO 2xLED/2W/230V IP44
66,25 €
История на цените
- 21.05.2026 г. - 65,91 € / 128,91 лв.
- 29.05.2025 г. - 65,91 € / 128,91 лв.
- 30.03.2025 г. - 70 € / 136,91 лв.
- 6.02.2025 г. - 57,72 € / 112,89 лв.
- 2.10.2024 г. - 65,91 € / 128,91 лв.
- 5.09.2024 г. - 70 € / 136,91 лв.
- 5.03.2024 г. - 61,82 € / 120,91 лв.
Описание на продукта
Продукт директно от производителя Eglo, който имаме на склад на цена 66.25 и с гаранция от 3 години.
Спецификации
| Видове външно осветление | Стенни светлини |
|---|---|
| Брой цикли на превключване | 15000 ON/OFF, 15000 ON/OFF, 15000 ON/OFF, 15000 ON/OFF, 15000 ON/OFF, 15000 ON/OFF, 15000 ON/OFF, 15000 ON/OFF, 15000 ON/OFF, 15000 ON/OFF, 15000 ON/OFF, 15000 ON/OFF |
| Стил | Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други |
| Максимална входяща мощност на лампата | 4 W, 4 W, 4 W, 4 W, 4 W, 4 W, 4 W, 4 W, 4 W, 4 W, 4 W, 4 W |
| Тип | Екстериорен аплик, Екстериорен аплик, Екстериорен аплик, Екстериорен аплик, Екстериорен аплик, Екстериорен аплик, Екстериорен аплик, Екстериорен аплик, Екстериорен аплик, Екстериорен аплик, Екстериорен аплик, Екстериорен аплик |
| Място | Градина и пътеки, Градина и пътеки, Градина и пътеки, Градина и пътеки, Градина и пътеки, Градина и пътеки, Градина и пътеки, Градина и пътеки, Градина и пътеки, Градина и пътеки, Градина и пътеки, Градина и пътеки |
| Брой крушки | 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2 |
| Цокъл | Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул |
| Напрежение | 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V |
| Температура на светлината | 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K |
| Общ светлинен поток | 460 lm, 460 lm, 460 lm, 460 lm, 460 lm, 460 lm, 460 lm, 460 lm, 460 lm, 460 lm, 460 lm, 460 lm |
| Функция | LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия |
| Защита срещу проникване | IP44, IP44, IP44, IP44, IP44, IP44, IP44, IP44, IP44, IP44, IP44, IP44 |
| Максимална входяща мощност на източника | 2 W, 2 W, 2 W, 2 W, 2 W, 2 W, 2 W, 2 W, 2 W, 2 W, 2 W, 2 W |
| В опаковката са включени крушки | ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED) |
| Входяща мощност | 2 W, 2 W, 2 W, 2 W, 2 W, 2 W, 2 W, 2 W, 2 W, 2 W, 2 W, 2 W |
| Еквивалент на класическата крушка | 23 W, 23 W, 23 W, 23 W, 23 W, 23 W, 23 W, 23 W, 23 W, 23 W, 23 W, 23 W |
| Индекс на цветопредаване (cri) | 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra |
| Среден живот на ресурса | 25000 h, 25000 h, 25000 h, 25000 h, 25000 h, 25000 h, 25000 h, 25000 h, 25000 h, 25000 h, 25000 h, 25000 h |
| Клас на защита срещу токов удар | 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1 |
| Гаранционен срок | 60 месеца, 60 месеца, 60 месеца, 60 месеца, 60 месеца, 60 месеца, 60 месеца, 60 месеца, 60 месеца, 60 месеца, 60 месеца, 60 месеца |
| Цвят на светлината | Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло |
| Series | TREVIOLO Eglo, TREVIOLO Eglo, TREVIOLO Eglo, TREVIOLO Eglo, TREVIOLO Eglo, TREVIOLO Eglo, TREVIOLO Eglo, TREVIOLO Eglo, TREVIOLO Eglo, TREVIOLO Eglo, TREVIOLO Eglo, TREVIOLO Eglo |
| Производител | Eglo |
Най-добрите продукти от Lampite.bg

2,89 €
5,65 лв.
К-кт 6x чаша за алкохол с дръжка прозрачен с мотив на букет номер 5
Комплекти
В наличност
28,51 €
55,76 лв.
Brilagi - LED електрически уловител на насекоми UV 2xLED/5W/230V 70 m2
В наличност
130,09 €
254,43 лв.
Масичка за кафе NENANI 34x70 см сив/дъб вотан
Модерни, мат, от дъб
В наличностБезплатна доставка
122,2 €
239 лв.
Люлеещо кресло RESTLY бежово
Люлеещи се, регулируем, висока
В наличностБезплатна доставка
71,79 €
140,41 лв.
Библиотека LIVARO бяла
Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка
294,64 €
576,27 лв.
Комод LUE зелен/черен
С вратички, модерни, мат
В наличностБезплатна доставка
138,84 €
271,55 лв.
Solight DY10GSM - Дистанционно управляван контакт GSM
В наличностБезплатна доставка
24,38 €
47,68 лв.
Brilagi - LED външна гирлянда 10xLED/3xAA 3,2m IP44 топла бяла
Светлинни вериги, външно коледно осветление, батерии
В наличност
69,83 €
136,58 лв.
Екстериорен стълб с контакти SYDNEY 4Z SCHUKO 230V IP44
В наличност
115,66 €
226,21 лв.
KINDERKRAFT - Детско столче за хранене ENOCK с възглавнички сиво/бяло
Дърво, без колела
В наличностБезплатна доставка
30,58 €
59,81 лв.
Solight CA01B - Часовник с аларма LED / 5V / 3xAAA 3000mA
В наличност
16,07 €
31,43 лв.
Kliklap - Ретро сериен ключ без рамка № 5, бежов
В наличност
23,14 €
45,26 лв.
Килимче за баня ARYA, Ø 100 см, цветно
⌀ 100 cм, противоплъзгащи, килими за баня
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
131,82 €
257,82 лв.
Brilagi - LED регулируемо грим огледало HOLLYWOOD LED/15W/230V 3000-6500K
С осветление
В наличност
57,72 €
112,89 лв.
Brilagi - Екстериорен вграден под двоен контакт IP55 матов хром правоъгълен
В наличност
64,35 €
125,86 лв.
Библиотека URAN занаятчийски дъб
Модерни, мат, от дъб
В наличностБезплатна доставка
38,36 €
75,03 лв.
Стойка за цветя 130x24 см златист
Модерни, стоящ, метал
В наличност
33,02 €
64,58 лв.
Lamart - К-кт прибори от неръждаема стомана 24 бр.
Лъжици, вилици, комплект
В наличност





























