
Brilagi - LED Екстериорен аплик LUNA LED/8W/230V IP44
Стенни лампи, 230V
В наличностПолучавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Продукт директно от производителя Eglo, който имаме на склад на цена 57.44 и с гаранция от 3 години.
| Видове външно осветление | Стенни светлини |
|---|---|
| Захранващо напрежение | 230V |
| Максимална входяща мощност на лампата | 4,8 W, 4,8 W, 4,8 W, 4,8 W, 4,8 W, 4,8 W, 4,8 W, 4,8 W, 4,8 W, 4,8 W, 4,8 W, 4,8 W |
| Стил | Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други |
| Тип | Екстериорен аплик, Екстериорен аплик, Екстериорен аплик, Екстериорен аплик, Екстериорен аплик, Екстериорен аплик, Екстериорен аплик, Екстериорен аплик, Екстериорен аплик, Екстериорен аплик, Екстериорен аплик, Екстериорен аплик |
| Място | Градина и пътеки, Градина и пътеки, Градина и пътеки, Градина и пътеки, Градина и пътеки, Градина и пътеки, Градина и пътеки, Градина и пътеки, Градина и пътеки, Градина и пътеки, Градина и пътеки, Градина и пътеки |
| Брой крушки | 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1 |
| Цокъл | Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул |
| Напрежение | 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V |
| Температура на светлината | 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K |
| Общ светлинен поток | 500 lm, 500 lm, 500 lm, 500 lm, 500 lm, 500 lm, 500 lm, 500 lm, 500 lm, 500 lm, 500 lm, 500 lm |
| Функция | LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия |
| Защита срещу проникване | IP44, IP44, IP44, IP44, IP44, IP44, IP44, IP44, IP44, IP44, IP44, IP44 |
| Максимална входяща мощност на източника | 4,8 W, 4,8 W, 4,8 W, 4,8 W, 4,8 W, 4,8 W, 4,8 W, 4,8 W, 4,8 W, 4,8 W, 4,8 W, 4,8 W |
| В опаковката са включени крушки | ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED) |
| Входяща мощност | 4,8 W, 4,8 W, 4,8 W, 4,8 W, 4,8 W, 4,8 W, 4,8 W, 4,8 W, 4,8 W, 4,8 W, 4,8 W, 4,8 W |
| Еквивалент на класическата крушка | 35 W, 35 W, 35 W, 35 W, 35 W, 35 W, 35 W, 35 W, 35 W, 35 W, 35 W, 35 W |
| Индекс на цветопредаване (cri) | 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra |
| Среден живот на ресурса | 25000 h, 25000 h, 25000 h, 25000 h, 25000 h, 25000 h, 25000 h, 25000 h, 25000 h, 25000 h, 25000 h, 25000 h |
| Брой цикли на превключване | 15000 ON/OFF, 15000 ON/OFF, 15000 ON/OFF, 15000 ON/OFF, 15000 ON/OFF, 15000 ON/OFF, 15000 ON/OFF, 15000 ON/OFF, 15000 ON/OFF, 15000 ON/OFF, 15000 ON/OFF, 15000 ON/OFF |
| Клас на защита срещу токов удар | 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1 |
| Гаранционен срок | 60 месеца, 60 месеца, 60 месеца, 60 месеца, 60 месеца, 60 месеца, 60 месеца, 60 месеца, 60 месеца, 60 месеца, 60 месеца, 60 месеца |
| Цвят на светлината | Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло |
| Series | BRIANZA Eglo, BRIANZA Eglo, BRIANZA Eglo, BRIANZA Eglo, BRIANZA Eglo, BRIANZA Eglo, BRIANZA Eglo, BRIANZA Eglo, BRIANZA Eglo, BRIANZA Eglo, BRIANZA Eglo, BRIANZA Eglo |
| Производител | Eglo |

Стенни лампи, 230V
В наличност
Стенни лампи, 230V
В наличност
Стенни лампи
В наличност
Стенни лампи, метал
В наличност
Със сензор за движение, стенни лампи, е слънчева
В наличност
Стенни лампи, 230V
В наличностБезплатна доставка
Със сензор за движение
В наличностБезплатна доставка
Стенни лампи
В наличност
Стенни лампи, 230V
В наличност
Стенни лампи, 230V
В наличност
Със сензор за движение, стенни лампи, 230V
В наличност
Стенни лампи, 230V
В наличностБезплатна доставка
Със сензор за движение, стенни лампи, е слънчева
В наличност
Със сензор за движение, е слънчева
В наличностБезплатна доставка
Стенни лампи, 230V
В наличност
Стенни лампи, 230V
В наличност
Таванни светлини, 230V
В наличностБезплатна доставка
Със сензор за движение, стенни лампи, е слънчева
В наличност
Със сензор за движение
В наличност
Стенни лампи, 230V
В наличност
230V, ECOlogic
В наличностБезплатна доставка
Стенни лампи, 230V
В наличност
Със сензор за движение, е слънчева
В наличност
Стенни лампи, 230V
В наличностБезплатна доставка
Стенни лампи, 230V
В наличност
Стенни лампи, 230V
В наличност
230V
В наличност
Стенни лампи, 230V
В наличност
24V
В наличност
Стенни лампи, е слънчева
В наличност
Стенни лампи, 230V
В наличност
Стенни лампи, 230V
В наличност
Модерни, стенни огледала
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност

Дърво, без колела, с маса
В наличност
Комплекти
В наличност
Малък
В наличност


Модерни, мат, от орех
В наличностБезплатна доставка
Модерни, мат, от дъб
В наличност
Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка
Странично легло, регулируеми
В наличностБезплатна доставка
Стомана
В наличност
GU10, LED
В наличност

Модерни, мат, от дъб
В наличност
