
Eglo 99408 - LED Лампа BOYAL 2xLED/12W/230V
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличностБезплатна доставкаПолучавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Продукт директно от производителя Eglo, който имаме на склад на цена 257.92 и с гаранция от 3 години.
| Препоръчителна вид крушка | LED крушки |
|---|---|
| Управление на осветлението | С ключ за осветление |
| Захранващо напрежение | 230V |
| Лека форма | Атипичен |
| Разположение на осветление на тавана | В спалня и дневна |
| Брой светлини | Единичени |
| Цвят | Сив |
| Входяща мощност | 12 W, 12 W, 12 W, 12 W, 12 W, 12 W, 12 W, 12 W, 12 W, 12 W, 12 W, 12 W |
| Максимална входяща мощност на източника | 12 W, 12 W, 12 W, 12 W, 12 W, 12 W, 12 W, 12 W, 12 W, 12 W, 12 W, 12 W |
| Максимална входяща мощност на лампата | 36 W, 36 W, 36 W, 36 W, 36 W, 36 W, 36 W, 36 W, 36 W, 36 W, 36 W, 36 W |
| Стил | Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други |
| Тип | Лампа, Лампа, Лампа, Лампа, Лампа, Лампа, Лампа, Лампа, Лампа, Лампа, Лампа, Лампа |
| Място | Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня |
| Брой крушки | 3, 3, 3, 3, 3, 3, 3, 3, 3, 3, 3, 3 |
| Цокъл | Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул |
| Напрежение | 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V |
| Температура на светлината | 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K |
| Общ светлинен поток | 5100 lm, 5100 lm, 5100 lm, 5100 lm, 5100 lm, 5100 lm, 5100 lm, 5100 lm, 5100 lm, 5100 lm, 5100 lm, 5100 lm |
| Функция | LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия |
| Защита срещу проникване | IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20 |
| Еквивалент на класическата крушка | 120 W, 120 W, 120 W, 120 W, 120 W, 120 W, 120 W, 120 W, 120 W, 120 W, 120 W, 120 W |
| Индекс на цветопредаване (cri) | 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra |
| Среден живот на ресурса | 25000 h, 25000 h, 25000 h, 25000 h, 25000 h, 25000 h, 25000 h, 25000 h, 25000 h, 25000 h, 25000 h, 25000 h |
| Клас на защита срещу токов удар | 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1 |
| Гаранционен срок | 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца |
| Цвят на светлината | Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло |
| В опаковката са включени крушки | ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED) |
| Series | Boyal Eglo, Boyal Eglo, Boyal Eglo, Boyal Eglo, Boyal Eglo, Boyal Eglo, Boyal Eglo, Boyal Eglo, Boyal Eglo, Boyal Eglo, Boyal Eglo, Boyal Eglo |
| Производител | Eglo |

LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличностБезплатна доставка
Кристал, модерни, LED лампи
В наличност
Пластмаса, LED лампи
В наличностБезплатна доставка
LED лампи, дистанционно управление
В наличностБезплатна доставка
LED лампи, 230V
В наличностБезплатна доставка
Модерни, LED лампи, дърво
В наличностБезплатна доставка
Модерни, LED лампи, дърво
В наличностБезплатна доставка
Модерни, LED лампи, ключ за осветление
В наличностБезплатна доставка
Ключ за осветление, 230V, кръгъл
В наличност
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличностБезплатна доставка
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличност
Ключ за осветление, 230V, кръгъл
В наличност
LED лампи, 230V, спалня и дневна
В наличност
LED лампи, 230V
В наличностБезплатна доставка
Модерни, LED лампи, дистанционно управление
В наличностБезплатна доставка
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличностБезплатна доставка
Модерни, LED лампи, дистанционно управление
В наличност
Модерни, LED лампи, дърво
В наличностБезплатна доставка
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличност
LED лампи, 230V
В наличност
Метал, пластмаса, модерни
В наличностБезплатна доставка
Модерни, LED лампи, ключ за осветление
В наличностБезплатна доставка
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличностБезплатна доставка
Модерни, LED лампи, дистанционно управление
В наличностБезплатна доставка
Ключ за осветление, 230V, кръгъл
В наличност
Метал, модерни, LED лампи
В наличност
Ключ за осветление, 230V, кръгъл
В наличност
Ключ за осветление, 230V, атипичен
В наличностБезплатна доставка
Пластмаса, LED лампи
В наличностБезплатна доставка
Модерни, LED лампи, дърво
В наличностБезплатна доставка
Модерни, LED лампи, дистанционно управление
В наличност
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличностБезплатна доставка
Малък
В наличност

Модерни, стенни огледала
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
Комплекти
В наличност
Дърво, без колела, с маса
В наличност


Модерни, мат, от орех
В наличностБезплатна доставка
Модерни, мат, от дъб
В наличност
Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка
Стомана
В наличност
Странично легло, регулируеми
В наличностБезплатна доставка
GU10, LED
В наличност

Модерни, мат, от дъб
В наличност
