
Eglo 99413 - LED Лампа BOYAL 2xLED/12W/230V + LED/12W
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличностБезплатна доставкаПолучавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Продукт директно от производителя Eglo, който имаме на склад на цена 166.25 и с гаранция от 3 години.
| Препоръчителна вид крушка | LED крушки |
|---|---|
| Управление на осветлението | С ключ за осветление |
| Захранващо напрежение | 230V |
| Разположение на осветление на тавана | В спалня и дневна |
| Брой светлини | Единичени |
| Цвят | Сив |
| Стил | Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други |
| Максимална входяща мощност на лампата | 24 W, 24 W, 24 W, 24 W, 24 W, 24 W, 24 W, 24 W, 24 W, 24 W, 24 W, 24 W |
| Тип | Лампа, Лампа, Лампа, Лампа, Лампа, Лампа, Лампа, Лампа, Лампа, Лампа, Лампа, Лампа |
| Място | Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня |
| Брой крушки | 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2 |
| Цокъл | Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул |
| Напрежение | 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V |
| Температура на светлината | 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K |
| Общ светлинен поток | 3400 lm, 3400 lm, 3400 lm, 3400 lm, 3400 lm, 3400 lm, 3400 lm, 3400 lm, 3400 lm, 3400 lm, 3400 lm, 3400 lm |
| Функция | LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия |
| Защита срещу проникване | IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20 |
| Максимална входяща мощност на източника | 12 W, 12 W, 12 W, 12 W, 12 W, 12 W, 12 W, 12 W, 12 W, 12 W, 12 W, 12 W |
| В опаковката са включени крушки | ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED) |
| Входяща мощност | 12 W, 12 W, 12 W, 12 W, 12 W, 12 W, 12 W, 12 W, 12 W, 12 W, 12 W, 12 W |
| Еквивалент на класическата крушка | 120 W, 120 W, 120 W, 120 W, 120 W, 120 W, 120 W, 120 W, 120 W, 120 W, 120 W, 120 W |
| Индекс на цветопредаване (cri) | 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra |
| Клас на защита срещу токов удар | 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1 |
| Гаранционен срок | 60 месеца, 60 месеца, 60 месеца, 60 месеца, 60 месеца, 60 месеца, 60 месеца, 60 месеца, 60 месеца, 60 месеца, 60 месеца, 60 месеца |
| Цвят на светлината | Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло |
| Среден живот на ресурса | 25000 h, 25000 h, 25000 h, 25000 h, 25000 h, 25000 h, 25000 h, 25000 h, 25000 h, 25000 h, 25000 h, 25000 h |
| Series | Boyal Eglo, Boyal Eglo, Boyal Eglo, Boyal Eglo, Boyal Eglo, Boyal Eglo, Boyal Eglo, Boyal Eglo, Boyal Eglo, Boyal Eglo, Boyal Eglo, Boyal Eglo |
| Производител | Eglo |

LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличностБезплатна доставка
LED лампи, 230V
В наличностБезплатна доставка
Пластмаса, LED лампи
В наличностБезплатна доставка
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличност
Модерни, LED лампи, дистанционно управление
В наличностБезплатна доставка
Модерни, LED лампи, ключ за осветление
В наличностБезплатна доставка
Кристал, модерни, LED лампи
В наличност
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличностБезплатна доставка
LED лампи, 230V, спалня и дневна
В наличност
Модерни, LED лампи, дърво
В наличностБезплатна доставка
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличност
Метал, ключ за осветление, 230V
В наличностБезплатна доставка
Модерни, LED лампи, ключ за осветление
В наличностБезплатна доставка
Модерни, LED лампи, ключ за осветление
В наличностБезплатна доставка
Пластмаса, LED лампи
В наличностБезплатна доставка
Модерни, LED лампи, ключ за осветление
В наличностБезплатна доставка
Модерни, LED лампи, дистанционно управление
В наличност
Модерни, LED лампи, ключ за осветление
В наличностБезплатна доставка
230V
В наличност
Ключ за осветление, 230V, кръгъл
В наличност
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличност
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличност
Модерни, LED лампи, дистанционно управление
В наличност
Модерни, LED лампи, дистанционно управление
В наличност
Модерни, LED лампи, дистанционно управление
В наличностБезплатна доставка
Модерни, LED лампи, дърво
В наличностБезплатна доставка
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличностБезплатна доставка
Модерни, LED лампи, дърво
В наличностБезплатна доставка
Модерни, LED лампи, ключ за осветление
В наличностБезплатна доставка
Метал, модерни, LED лампи
В наличност
Модерни, LED лампи, дистанционно управление
В наличностБезплатна доставка
Метал, модерни, LED лампи
В наличност
Малък
В наличност

Модерни, стенни огледала
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
Комплекти
В наличност
Дърво, без колела, с маса
В наличност


Модерни, мат, от орех
В наличностБезплатна доставка
Модерни, мат, от дъб
В наличност
Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка
Стомана
В наличност
Странично легло, регулируеми
В наличностБезплатна доставка
GU10, LED
В наличност

Модерни, мат, от дъб
В наличност
