
Eglo 99621 - LED Лампа VALCASOTTO LED/21,6W/230V
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличностПолучавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Продукт директно от производителя Eglo, който имаме на склад на цена 66.25 и с гаранция от 3 години.
| Стил | Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други |
|---|---|
| Тип | Лампа, Лампа, Лампа, Лампа, Лампа, Лампа, Лампа, Лампа, Лампа, Лампа, Лампа, Лампа |
| Място | Баня, Баня, Баня, Баня, Баня, Баня, Баня, Баня, Баня, Баня, Баня, Баня |
| Брой крушки | 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1 |
| Цокъл | Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул |
| Напрежение | 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V |
| Температура на светлината | 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K |
| Общ светлинен поток | 950 lm, 950 lm, 950 lm, 950 lm, 950 lm, 950 lm, 950 lm, 950 lm, 950 lm, 950 lm, 950 lm, 950 lm |
| Функция | LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия |
| Форма | Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл |
| Защита срещу проникване | IP44, IP44, IP44, IP44, IP44, IP44, IP44, IP44, IP44, IP44, IP44, IP44 |
| Максимална входяща мощност на източника | 11 W, 11 W, 11 W, 11 W, 11 W, 11 W, 11 W, 11 W, 11 W, 11 W, 11 W, 11 W |
| В опаковката са включени крушки | ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED) |
| Входяща мощност | 11 W, 11 W, 11 W, 11 W, 11 W, 11 W, 11 W, 11 W, 11 W, 11 W, 11 W, 11 W |
| Еквивалент на класическата крушка | 70 W, 70 W, 70 W, 70 W, 70 W, 70 W, 70 W, 70 W, 70 W, 70 W, 70 W, 70 W |
| Индекс на цветопредаване (cri) | 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra |
| Среден живот на ресурса | 25000 h, 25000 h, 25000 h, 25000 h, 25000 h, 25000 h, 25000 h, 25000 h, 25000 h, 25000 h, 25000 h, 25000 h |
| Брой цикли на превключване | 15000 ON/OFF, 15000 ON/OFF, 15000 ON/OFF, 15000 ON/OFF, 15000 ON/OFF, 15000 ON/OFF, 15000 ON/OFF, 15000 ON/OFF, 15000 ON/OFF, 15000 ON/OFF, 15000 ON/OFF, 15000 ON/OFF |
| Клас на защита срещу токов удар | 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1 |
| Гаранционен срок | 60 месеца, 60 месеца, 60 месеца, 60 месеца, 60 месеца, 60 месеца, 60 месеца, 60 месеца, 60 месеца, 60 месеца, 60 месеца, 60 месеца |
| Цвят на светлината | Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло |
| Максимална входяща мощност на лампата | 11 W, 11 W, 11 W, 11 W, 11 W, 11 W, 11 W, 11 W, 11 W, 11 W, 11 W, 11 W |
| Series | CARPI Eglo, CARPI Eglo, CARPI Eglo, CARPI Eglo, CARPI Eglo, CARPI Eglo, CARPI Eglo, CARPI Eglo, CARPI Eglo, CARPI Eglo, CARPI Eglo, CARPI Eglo |
| Производител | Eglo |

LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличност

LED лампи, 230V
В наличност
LED лампи, 230V
В наличност
LED лампи, 230V
В наличност
Ключ за осветление, спалня и дневна, единичен
В наличност
LED лампи, 230V
В наличност
Ключ за осветление, спалня и дневна, единичен
В наличност
Ключ за осветление, спалня и дневна, единичен
В наличност
LED лампи, 230V
В наличност
LED лампи, 230V
В наличност
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличност
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличност
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличност
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличност
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличност
LED лампи, 230V
В наличност
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличност

LED лампи, 230V
В наличност
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличност
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличност
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличност
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличност
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличност
Ключ за осветление, спалня и дневна, единичен
В наличност

LED лампи, 230V
В наличност
Дистанционно управление, спалня и дневна
В наличност
Ключ за осветление, спалня и дневна, единичен
В наличност
LED лампи, 230V
В наличност
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличност
Модерни, стенни огледала
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност

Дърво, без колела, с маса
В наличност
Комплекти
В наличност
Малък
В наличност


Модерни, мат, от орех
В наличностБезплатна доставка
Модерни, мат, от дъб
В наличност
Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка
Странично легло, регулируеми
В наличностБезплатна доставка
Стомана
В наличност

GU10, LED
В наличност
Модерни, мат, от дъб
В наличност
