
40,91 €
80,01 лв.
Brilagi - LED осветление за огледало VESTRA LED/12W/230V 60 cm IP44 хром
С IP44
В наличностПолучавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Осветление за огледало в банята. Може да се монтира на всички видове повърхности.
| С ip44 | Да |
|---|---|
| Тип | Осветление за огледало, Осветление за огледало, Осветление за огледало, Осветление за огледало, Осветление за огледало, Осветление за огледало, Осветление за огледало, Осветление за огледало, Осветление за огледало, Осветление за огледало, Осветление за огледало, Осветление за огледало |
| Място | Баня, Баня, Баня, Баня, Баня, Баня, Баня, Баня, Баня, Баня, Баня, Баня |
| Брой крушки | 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1 |
| Цокъл | Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул |
| Напрежение | 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V |
| Температура на светлината | 4000 K, 4000 K, 4000 K, 4000 K, 4000 K, 4000 K, 4000 K, 4000 K, 4000 K, 4000 K, 4000 K, 4000 K |
| Общ светлинен поток | 1700 lm, 1700 lm, 1700 lm, 1700 lm, 1700 lm, 1700 lm, 1700 lm, 1700 lm, 1700 lm, 1700 lm, 1700 lm, 1700 lm |
| Функция | LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия |
| Защита срещу проникване | IP44, IP44, IP44, IP44, IP44, IP44, IP44, IP44, IP44, IP44, IP44, IP44 |
| Максимална входяща мощност на източника | 14 W, 14 W, 14 W, 14 W, 14 W, 14 W, 14 W, 14 W, 14 W, 14 W, 14 W, 14 W |
| В опаковката са включени крушки | ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED) |
| Входяща мощност | 14 W, 14 W, 14 W, 14 W, 14 W, 14 W, 14 W, 14 W, 14 W, 14 W, 14 W, 14 W |
| Еквивалент на класическата крушка | 110 W, 110 W, 110 W, 110 W, 110 W, 110 W, 110 W, 110 W, 110 W, 110 W, 110 W, 110 W |
| Индекс на цветопредаване (cri) | 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra |
| Среден живот на ресурса | 25000 h, 25000 h, 25000 h, 25000 h, 25000 h, 25000 h, 25000 h, 25000 h, 25000 h, 25000 h, 25000 h, 25000 h |
| Клас на защита срещу токов удар | 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2 |
| Гаранционен срок | 60 месеца, 60 месеца, 60 месеца, 60 месеца, 60 месеца, 60 месеца, 60 месеца, 60 месеца, 60 месеца, 60 месеца, 60 месеца, 60 месеца |
| Цвят на светлината | Неутрално бяло, Неутрално бяло, Неутрално бяло, Неутрално бяло, Неутрално бяло, Неутрално бяло, Неутрално бяло, Неутрално бяло, Неутрално бяло, Неутрално бяло, Неутрално бяло, Неутрално бяло |
| Максимална входяща мощност на лампата | 14 W, 14 W, 14 W, 14 W, 14 W, 14 W, 14 W, 14 W, 14 W, 14 W, 14 W, 14 W |
| Стил | Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други |
| Series | PANDELLA Eglo, PANDELLA Eglo, PANDELLA Eglo, PANDELLA Eglo, PANDELLA Eglo, PANDELLA Eglo, PANDELLA Eglo, PANDELLA Eglo, PANDELLA Eglo, PANDELLA Eglo, PANDELLA Eglo, PANDELLA Eglo |
| Производител | Eglo |

С IP44
В наличност
Стенно осветление
В наличност
С IP44
В наличност
С IP44
В наличност
Таванно осветление, с IP44
В наличност
С IP44
В наличност
С IP44
В наличност
С IP44
В наличност
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
С IP44
В наличностБезплатна доставка
С IP44
В наличност

С IP44
В наличностБезплатна доставка
Осветление на тавана, с IP44
В наличност
Осветление на тавана, с IP44
В наличност
С IP44
В наличност
Таванно осветление
В наличност

С IP44
В наличностБезплатна доставка
С IP44
В наличност
С IP44
В наличностБезплатна доставка

С IP44
В наличност

Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
С IP44
В наличност
Таванно осветление
В наличност
С IP44
В наличност
С IP44
В наличностБезплатна доставка
С IP44
В наличностБезплатна доставка


Малък
В наличност
Модерни, стенни огледала
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
Комплекти
В наличност

Модерни, мат, от орех
В наличностБезплатна доставка
Метал
В наличност

Модерни, мат, от дъб
В наличност
GU10, LED
В наличност
Стомана
В наличност
Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка

Дърво, без колела, с маса
В наличност
Странично легло, регулируеми
В наличностБезплатна доставка
Модерни, мат, от дъб
В наличност