
Eglo 901287 - LED RGBW Димируем баня осветление REGELLO-Z 12W/230V IP44 черен
С IP44
В наличностБезплатна доставкаПолучавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Светлината поема в нова посока - EGLO connect Регулируема чрез смартфон/таблет или дистанционно управление. Bluetooth с ниска консумация на енергия. Безплатно приложение AwoX Home CONTROL (съвместимо с Android и iOS). Регулируема цветна температура: 2700-6500K. Плавно затъмняване на осветлението (0-100%). Функция RGB. Съвместим с: Google Assistant, Amazon Alexa, Zigbee. Възможност за задаване на време за включване и изключване на осветлението. Осветлението може да се управлява едновременно с дистанционно и мобилен телефон. Дистанционното управление не е включено в комплекта, но може да се закупи отделно.
| С ip44 | Да |
|---|---|
| Място | Баня, Баня, Баня, Баня, Баня, Баня, Баня, Баня, Баня, Баня, Баня, Баня |
| Функция | LED технолигия/Димиране чрез мобилен телефон/RGB, LED технолигия/Димиране чрез мобилен телефон/RGB, LED технолигия/Димиране чрез мобилен телефон/RGB, LED технолигия/Димиране чрез мобилен телефон/RGB, LED технолигия/Димиране чрез мобилен телефон/RGB, LED технолигия/Димиране чрез мобилен телефон/RGB, LED технолигия/Димиране чрез мобилен телефон/RGB, LED технолигия/Димиране чрез мобилен телефон/RGB, LED технолигия/Димиране чрез мобилен телефон/RGB, LED технолигия/Димиране чрез мобилен телефон/RGB, LED технолигия/Димиране чрез мобилен телефон/RGB, LED технолигия/Димиране чрез мобилен телефон/RGB |
| Форма | Правоъгълен, Правоъгълен, Правоъгълен, Правоъгълен, Правоъгълен, Правоъгълен, Правоъгълен, Правоъгълен, Правоъгълен, Правоъгълен, Правоъгълен, Правоъгълен |
| Стил | Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други |
| Тип | Осветление за огледало, Осветление за огледало, Осветление за огледало, Осветление за огледало, Осветление за огледало, Осветление за огледало, Осветление за огледало, Осветление за огледало, Осветление за огледало, Осветление за огледало, Осветление за огледало, Осветление за огледало |
| Защита срещу проникване | IP44, IP44, IP44, IP44, IP44, IP44, IP44, IP44, IP44, IP44, IP44, IP44 |
| Цокъл | Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул |
| Максимална входяща мощност на източника | 12 W, 12 W, 12 W, 12 W, 12 W, 12 W, 12 W, 12 W, 12 W, 12 W, 12 W, 12 W |
| Брой крушки | 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1 |
| В опаковката са включени крушки | ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED) |
| Входяща мощност | 12 W, 12 W, 12 W, 12 W, 12 W, 12 W, 12 W, 12 W, 12 W, 12 W, 12 W, 12 W |
| Еквивалент на класическата крушка | 95 W, 95 W, 95 W, 95 W, 95 W, 95 W, 95 W, 95 W, 95 W, 95 W, 95 W, 95 W |
| Температура на светлината | 2700-6500 K, 2700-6500 K, 2700-6500 K, 2700-6500 K, 2700-6500 K, 2700-6500 K, 2700-6500 K, 2700-6500 K, 2700-6500 K, 2700-6500 K, 2700-6500 K, 2700-6500 K |
| Общ светлинен поток | 1350 lm, 1350 lm, 1350 lm, 1350 lm, 1350 lm, 1350 lm, 1350 lm, 1350 lm, 1350 lm, 1350 lm, 1350 lm, 1350 lm |
| Напрежение | 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V |
| Клас на защита срещу токов удар | 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1 |
| Цвят на светлината | Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло |
| Максимална входяща мощност на лампата | 12 W, 12 W, 12 W, 12 W, 12 W, 12 W, 12 W, 12 W, 12 W, 12 W, 12 W, 12 W |
| Series | REGELLO Eglo, PANDELLA Eglo, REGELLO Eglo, PANDELLA Eglo, REGELLO Eglo, PANDELLA Eglo, REGELLO Eglo, PANDELLA Eglo, REGELLO Eglo, PANDELLA Eglo, REGELLO Eglo, PANDELLA Eglo, REGELLO Eglo, PANDELLA Eglo, REGELLO Eglo, PANDELLA Eglo, REGELLO Eglo, PANDELLA Eglo, REGELLO Eglo, PANDELLA Eglo, REGELLO Eglo, PANDELLA Eglo, REGELLO Eglo, PANDELLA Eglo |
| Производител | Eglo |

С IP44
В наличностБезплатна доставка

С IP44
В наличност
Стенно осветление, с IP44
В наличностБезплатна доставка
С IP44
В наличност
С IP44
В наличностБезплатна доставка
С IP44
В наличност
С IP44
В наличност
С IP44
В наличност
С IP44
В наличност
Стенно осветление
В наличностБезплатна доставка
С IP44
В наличност
С IP44
В наличност
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност

Стенно осветление, с IP44
В наличност
С IP44
В наличност

Таванно осветление, с IP44
В наличност
Стенно осветление, с IP44
В наличност

Стенно осветление
В наличностБезплатна доставка

Стенно осветление, с IP44
В наличност
С IP44
В наличност


Стенно осветление, с IP44
В наличност
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
С IP44
В наличност
Таванно осветление, с IP44
В наличност
С IP44
В наличностБезплатна доставка
Комплекти
В наличност
Дърво, без колела, с маса
В наличност
Модерни, стенни огледала
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност

Малък
В наличност

Модерни, мат, от орех
В наличностБезплатна доставка
Модерни, мат, от дъб
В наличност
Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка
Странично легло, регулируеми
В наличностБезплатна доставка
Стомана
В наличност
Модерни, мат, от дъб
В наличност
GU10, LED
В наличност


Модерни, мат, от дъб
В наличност