
Kanlux 38761-Екстериорен аплик с букса DASTEN 1xG9/11W/230V IP44 черен
Стенни лампи, 230V
В наличностПолучавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Продукт директно от производителя Eglo, който имаме на склад на цена 18.18 и с гаранция от 3 години.
| Видове външно осветление | Стенни светлини |
|---|---|
| Тип | Аплик, Аплик, Аплик, Аплик, Аплик, Аплик, Аплик, Аплик, Аплик, Аплик, Аплик, Аплик |
| Място | Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня |
| Брой крушки | 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1 |
| Цокъл | Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул |
| Напрежение | 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V |
| Общ светлинен поток | 410 lm, 410 lm, 410 lm, 410 lm, 410 lm, 410 lm, 410 lm, 410 lm, 410 lm, 410 lm, 410 lm, 410 lm |
| Функция | LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия |
| Защита срещу проникване | IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20 |
| Максимална входяща мощност на източника | 5,4 W, 5,4 W, 5,4 W, 5,4 W, 5,4 W, 5,4 W, 5,4 W, 5,4 W, 5,4 W, 5,4 W, 5,4 W, 5,4 W |
| В опаковката са включени крушки | ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED) |
| Входяща мощност | 5,4 W, 5,4 W, 5,4 W, 5,4 W, 5,4 W, 5,4 W, 5,4 W, 5,4 W, 5,4 W, 5,4 W, 5,4 W, 5,4 W |
| Еквивалент на класическата крушка | 28 W, 28 W, 28 W, 28 W, 28 W, 28 W, 28 W, 28 W, 28 W, 28 W, 28 W, 28 W |
| Индекс на цветопредаване (cri) | 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra |
| Среден живот на ресурса | 25000 h, 25000 h, 25000 h, 25000 h, 25000 h, 25000 h, 25000 h, 25000 h, 25000 h, 25000 h, 25000 h, 25000 h |
| Клас на защита срещу токов удар | 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1 |
| Гаранционен срок | 60 месеца, 60 месеца, 60 месеца, 60 месеца, 60 месеца, 60 месеца, 60 месеца, 60 месеца, 60 месеца, 60 месеца, 60 месеца, 60 месеца |
| Температура на светлината | 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K |
| Цвят на светлината | Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло |
| Форма | Правоъгълен, Правоъгълен, Правоъгълен, Правоъгълен, Правоъгълен, Правоъгълен, Правоъгълен, Правоъгълен, Правоъгълен, Правоъгълен, Правоъгълен, Правоъгълен |
| Максимална входяща мощност на лампата | 5,4 W, 5,4 W, 5,4 W, 5,4 W, 5,4 W, 5,4 W, 5,4 W, 5,4 W, 5,4 W, 5,4 W, 5,4 W, 5,4 W |
| Стил | Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други |
| Series | GALDAKAO Eglo, GALDAKAO Eglo, GALDAKAO Eglo, GALDAKAO Eglo, GALDAKAO Eglo, GALDAKAO Eglo, GALDAKAO Eglo, GALDAKAO Eglo, GALDAKAO Eglo, GALDAKAO Eglo, GALDAKAO Eglo, GALDAKAO Eglo |
| Производител | Eglo |

Стенни лампи, 230V
В наличност
230V
В наличност
Стенни лампи, 230V
В наличност

Стенни лампи, 230V
В наличност

Със сензор за движение, 230V, метал
В наличност
Стенни лампи
В наличност
Стенни лампи, 230V, метал
В наличност
Стенни лампи, 230V
В наличност
230V
В наличност
Стенни лампи, 230V
В наличност
Стенни лампи, 230V
В наличност
Стенни лампи, 230V
В наличност

Стенни лампи, 230V
В наличност
230V
В наличност
Стенни лампи, 230V
В наличност
Стенни лампи, 230V
В наличност
Стенни лампи, 230V, пластмаса
В наличност
Със сензор за движение, стенни лампи, 230V
В наличност
Със сензор за движение, е слънчева
В наличност
Е слънчева
В наличност
230V
В наличност
Стенни лампи
В наличност
230V
В наличност
230V
В наличност
Е слънчева
В наличност
Стенни лампи, 230V
В наличност
Стенни лампи, 230V
В наличностБезплатна доставка
230V
В наличност
Стенни лампи, 230V
В наличност
Комплекти
В наличност
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличност
Дърво, без колела, с маса
В наличност

Модерни, стенни огледала
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
Малък
В наличност

Модерни, мат, от орех
В наличностБезплатна доставка
Модерни, мат, от дъб
В наличност
Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка
Странично легло, регулируеми
В наличностБезплатна доставка
Стомана
В наличност
GU10, LED
В наличност


Модерни, мат, от дъб
В наличност