
Immax NEO 07257L - LED димируемо осветително тяло LUNGO 20W/230V Wi-Fi Tuya бяло
Модерни, LED лампи, дистанционно управление
В наличностПолучавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Модерна LED лампа, подходяща за всекидневнатаДимируема с дистанционно управление (включено)Променлив цвят на светлина от 2700K до 6500KТаймер - изключване след 30 минутиВъзможност за запазване на два любими режима на осветлениеБлагодарение на LED технологията ще спестите до 80% от разходите за енергия
| Дизайн | Модерен |
|---|---|
| Препоръчителна вид крушка | LED крушки |
| Управление на осветлението | С дистанционно управление |
| Захранващо напрежение | 230V |
| Лека форма | Кръгъл |
| Разположение на осветление на тавана | В спалня и дневна |
| Брой светлини | Единичени |
| Функция | Димиране чрез дистанционно управление/LED технолигия/Дистанционно управление, Димиране чрез дистанционно управление/LED технолигия/Дистанционно управление, Димиране чрез дистанционно управление/LED технолигия/Дистанционно управление, Димиране чрез дистанционно управление/LED технолигия/Дистанционно управление, Димиране чрез дистанционно управление/LED технолигия/Дистанционно управление, Димиране чрез дистанционно управление/LED технолигия/Дистанционно управление, Димиране чрез дистанционно управление/LED технолигия/Дистанционно управление, Димиране чрез дистанционно управление/LED технолигия/Дистанционно управление, Димиране чрез дистанционно управление/LED технолигия/Дистанционно управление, Димиране чрез дистанционно управление/LED технолигия/Дистанционно управление, Димиране чрез дистанционно управление/LED технолигия/Дистанционно управление, Димиране чрез дистанционно управление/LED технолигия/Дистанционно управление |
| Стил | Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други |
| Максимална входяща мощност на лампата | 36 W, 36 W, 36 W, 36 W, 36 W, 36 W, 36 W, 36 W, 36 W, 36 W, 36 W, 36 W |
| Тип | Лампа, Лампа, Лампа, Лампа, Лампа, Лампа, Лампа, Лампа, Лампа, Лампа, Лампа, Лампа |
| Място | Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая |
| Брой крушки | 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1 |
| Цокъл | Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул |
| Напрежение | 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V |
| Температура на светлината | 2700-6500 K, 2700-6500 K, 2700-6500 K, 2700-6500 K, 2700-6500 K, 2700-6500 K, 2700-6500 K, 2700-6500 K, 2700-6500 K, 2700-6500 K, 2700-6500 K, 2700-6500 K |
| Общ светлинен поток | 3700 lm, 3700 lm, 3700 lm, 3700 lm, 3700 lm, 3700 lm, 3700 lm, 3700 lm, 3700 lm, 3700 lm, 3700 lm, 3700 lm |
| Форма | Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл |
| Защита срещу проникване | IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20 |
| Максимална входяща мощност на източника | 36 W, 36 W, 36 W, 36 W, 36 W, 36 W, 36 W, 36 W, 36 W, 36 W, 36 W, 36 W |
| В опаковката са включени крушки | ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED) |
| Входяща мощност | 36 W, 36 W, 36 W, 36 W, 36 W, 36 W, 36 W, 36 W, 36 W, 36 W, 36 W, 36 W |
| Еквивалент на класическата крушка | 255 W, 255 W, 255 W, 255 W, 255 W, 255 W, 255 W, 255 W, 255 W, 255 W, 255 W, 255 W |
| Индекс на цветопредаване (cri) | 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra |
| Среден живот на ресурса | 25000 h, 25000 h, 25000 h, 25000 h, 25000 h, 25000 h, 25000 h, 25000 h, 25000 h, 25000 h, 25000 h, 25000 h |
| Брой цикли на превключване | 15000 ON/OFF, 15000 ON/OFF, 15000 ON/OFF, 15000 ON/OFF, 15000 ON/OFF, 15000 ON/OFF, 15000 ON/OFF, 15000 ON/OFF, 15000 ON/OFF, 15000 ON/OFF, 15000 ON/OFF, 15000 ON/OFF |
| Клас на защита срещу токов удар | 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1 |
| Гаранционен срок | 60 месеца, 60 месеца, 60 месеца, 60 месеца, 60 месеца, 60 месеца, 60 месеца, 60 месеца, 60 месеца, 60 месеца, 60 месеца, 60 месеца |
| Цвят на светлината | Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло |
| Series | ZUBIETA-A Eglo, ZUBIETA-A Eglo, ZUBIETA-A Eglo, ZUBIETA-A Eglo, ZUBIETA-A Eglo, ZUBIETA-A Eglo, ZUBIETA-A Eglo, ZUBIETA-A Eglo, ZUBIETA-A Eglo, ZUBIETA-A Eglo, ZUBIETA-A Eglo, ZUBIETA-A Eglo |
| Производител | Eglo |

Модерни, LED лампи, дистанционно управление
В наличност
LED лампи, 230V, кръгъл
В наличностБезплатна доставка
LED лампи, 230V, кръгъл
В наличност
LED лампи, 230V
В наличност
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличностБезплатна доставка
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличностБезплатна доставка
Спалня и дневна, топло бяла светлина, студено бялa светлина
В наличност
LED лампи, дистанционно управление, 230V
В наличност
LED лампи, дистанционно управление, 230V
В наличностБезплатна доставка
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличностБезплатна доставка
Ключ за осветление, дърво, 230V
В наличност
Кръгъл, спалня и дневна, единичен
В наличностБезплатна доставка
Метал, ключ за осветление, 230V
В наличностБезплатна доставка
Ключ за осветление, 230V, кръгъл
В наличностБезплатна доставка
Спалня и дневна, топло бяла светлина, студено бялa светлина
В наличност
LED лампи, 230V
В наличност
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличност
Ключ за осветление, 230V, кръгъл
В наличност
Стъкло, модерни
В наличност
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличност
Ключ за осветление, спалня и дневна, единичен
В наличност
LED лампи, 230V
В наличност
Спалня и дневна, топло бяла светлина, студено бялa светлина
В наличностБезплатна доставка
Ключ за осветление, 230V, кръгъл
В наличностБезплатна доставка
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличностБезплатна доставка
Стъкло, 230V, комплекти
В наличност
LED лампи, 230V, кръгъл
В наличностБезплатна доставка
LED лампи, 230V, кръгъл
В наличност
LED лампи, 230V
В наличност
LED лампи, 230V, спалня и дневна
В наличностБезплатна доставка
LED лампи, 230V
В наличност
Стъкло, 230V, комплекти
В наличност
Комплекти
В наличност
Дърво, без колела, с маса
В наличност

Модерни, стенни огледала
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
Малък
В наличност

Модерни, мат, от орех
В наличностБезплатна доставка
Модерни, мат, от дъб
В наличност
Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка
Стомана
В наличност
Странично легло, регулируеми
В наличностБезплатна доставка

Модерни, мат, от дъб
В наличност
GU10, LED
В наличност

