
Jupiter 1754 - Стояща лампа SOFIA 1xE27/60W/230V
Метал, модерни, ключ за осветление
В наличностПолучавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Продукт директно от производителя Eglo, който имаме на склад на цена 137.90 и с гаранция от 3 години.
| Управление на осветлението | С ключ за осветление |
|---|---|
| Захранващо напрежение | 230V |
| Дървен декор | Смърч/Бор, Смърч/Бор, Смърч/Бор, Смърч/Бор, Смърч/Бор, Смърч/Бор, Смърч/Бор, Смърч/Бор, Смърч/Бор, Смърч/Бор, Смърч/Бор, Смърч/Бор |
| Тип щепсел | C, C, C, C, C, C, C, C, C, C, C, C |
| Тип | Лампион, Лампион, Лампион, Лампион, Лампион, Лампион, Лампион, Лампион, Лампион, Лампион, Лампион, Лампион |
| Стил | Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други |
| Място | Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая |
| Брой крушки | 4, 4, 4, 4, 4, 4, 4, 4, 4, 4, 4, 4 |
| Цокъл | E27, E27, E27, E27, E27, E27, E27, E27, E27, E27, E27, E27 |
| Напрежение | 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V |
| Защита срещу проникване | IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20 |
| Максимална входяща мощност на източника | 60 W, 60 W, 60 W, 60 W, 60 W, 60 W, 60 W, 60 W, 60 W, 60 W, 60 W, 60 W |
| В опаковката са включени крушки | НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ |
| Клас на защита срещу токов удар | 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2 |
| Гаранционен срок | 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца |
| Функция | Превключвател върху кабела, Превключвател върху кабела, Превключвател върху кабела, Превключвател върху кабела, Превключвател върху кабела, Превключвател върху кабела, Превключвател върху кабела, Превключвател върху кабела, Превключвател върху кабела, Превключвател върху кабела, Превключвател върху кабела, Превключвател върху кабела |
| Series | LAYHAM Eglo, LAYHAM Eglo, LAYHAM Eglo, LAYHAM Eglo, LAYHAM Eglo, LAYHAM Eglo, LAYHAM Eglo, LAYHAM Eglo, LAYHAM Eglo, LAYHAM Eglo, LAYHAM Eglo, LAYHAM Eglo |
| Производител | Eglo |

Метал, модерни, ключ за осветление
В наличност
Ключ за осветление, 230V
В наличностБезплатна доставка
Ключ за осветление, 230V
В наличностБезплатна доставка

Ключ за осветление, 230V
В наличност
Ключ за осветление, 230V
В наличностБезплатна доставка

Модерни
В наличностБезплатна доставка
Индустриални
В наличностБезплатна доставка
Модерни
В наличностБезплатна доставка
Модерни
В наличностБезплатна доставка
Метал
В наличностБезплатна доставка
Модерни
В наличностБезплатна доставка
Метал
В наличност
Ключ за осветление, 230V
В наличностБезплатна доставка
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличностБезплатна доставка
Ключ за осветление
В наличностБезплатна доставка
Ключ за осветление, 230V
В наличност
LED лампи, 230V
В наличност
Ключ за осветление, 230V
В наличностБезплатна доставка
Модерни


Метал, ключ за осветление, 230V
В наличност
Дърво
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
Ключ за осветление, 230V
В наличностБезплатна доставка
Ключ за осветление, 230V
В наличностБезплатна доставка
Индустриални, с димер
В наличност
Ключ за осветление, 230V
В наличностБезплатна доставка
LED лампи, дистанционно управление, 230V
В наличност
В джапанди стил
В наличност
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличност
Ключ за осветление
В наличност
Малък
В наличност

Дърво, без колела, с маса
В наличност
Модерни, стенни огледала
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
Комплекти
В наличност

Модерни, мат, от орех
В наличностБезплатна доставка
Модерни, мат, от дъб
В наличност
Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка
Стомана
В наличност
Странично легло, регулируеми
В наличностБезплатна доставка
GU10, LED
В наличност
Модерни, мат, от дъб
В наличност


