
3,72 €
7,28 лв.
LED Крушка SPECTRUM R63 E27/8W/230V 6000K
E27, LED
В наличностПолучавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Продукт директно от производителя Wojnarowscy, който имаме на склад на цена 3.26 и с гаранция от 3 години.
| Тип контакт | E27 |
|---|---|
| Тип крушка | LED |
| Тип | LED крушка, LED крушка, LED крушка, LED крушка, LED крушка, LED крушка, LED крушка, LED крушка, LED крушка, LED крушка, LED крушка, LED крушка |
| Функция | LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия |
| Форма | Глобус, Глобус, Глобус, Глобус, Глобус, Глобус, Глобус, Глобус, Глобус, Глобус, Глобус, Глобус |
| Цокъл | E27, E27, E27, E27, E27, E27, E27, E27, E27, E27, E27, E27 |
| Входяща мощност | 8 W, 8 W, 8 W, 8 W, 8 W, 8 W, 8 W, 8 W, 8 W, 8 W, 8 W, 8 W |
| Еквивалент на класическата крушка | 45 W, 45 W, 45 W, 45 W, 45 W, 45 W, 45 W, 45 W, 45 W, 45 W, 45 W, 45 W |
| Температура на светлината | 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K |
| Общ светлинен поток | 630 lm, 630 lm, 630 lm, 630 lm, 630 lm, 630 lm, 630 lm, 630 lm, 630 lm, 630 lm, 630 lm, 630 lm |
| Индекс на цветопредаване (cri) | 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra |
| Ъгъл на лъча | 110 °, 110 °, 110 °, 110 °, 110 °, 110 °, 110 °, 110 °, 110 °, 110 °, 110 °, 110 ° |
| Среден живот на ресурса | 17000 h, 17000 h, 17000 h, 17000 h, 17000 h, 17000 h, 17000 h, 17000 h, 17000 h, 17000 h, 17000 h, 17000 h |
| Брой цикли на превключване | 15000 ON/OFF, 15000 ON/OFF, 15000 ON/OFF, 15000 ON/OFF, 15000 ON/OFF, 15000 ON/OFF, 15000 ON/OFF, 15000 ON/OFF, 15000 ON/OFF, 15000 ON/OFF, 15000 ON/OFF, 15000 ON/OFF |
| Количество в опаковката | 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1 |
| Напрежение | 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V |
| Гаранционен срок | 24 месеца, 24 месеца, 24 месеца, 24 месеца, 24 месеца, 24 месеца, 24 месеца, 24 месеца, 24 месеца, 24 месеца, 24 месеца, 24 месеца |
| Цвят на светлината | Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло |
| Series | SPECTRUM Wojnarowscy, SPECTRUM Wojnarowscy, SPECTRUM Wojnarowscy, SPECTRUM Wojnarowscy, SPECTRUM Wojnarowscy, SPECTRUM Wojnarowscy, SPECTRUM Wojnarowscy, SPECTRUM Wojnarowscy, SPECTRUM Wojnarowscy, SPECTRUM Wojnarowscy, SPECTRUM Wojnarowscy, SPECTRUM Wojnarowscy |
| Производител | Wojnarowscy |

E27, LED
В наличност
LED
В наличност
E27, LED
В наличност
E14, LED
В наличност
LED, енергоспестяващи крушки
В наличност
E27, LED
В наличност
E27, LED
В наличност
E14, LED
В наличност
E14, LED, затъмняващи се
В наличност
E14, LED, ECOlogic
В наличност
E14, LED
В наличност
LED
В наличност
LED, MR16
В наличност
E14, LED
В наличност
E27
В наличност
E27, LED, затъмняващи се
В наличност
E27
В наличност
LED, G13, Тип T8
В наличност
GU10, LED
В наличност
E27, LED
В наличност
G4, LED
В наличност
LED, R7s
В наличност
E14, LED
В наличност
E27, LED, затъмняващи се
В наличност
Флуоресцентни тръби
В наличност
E27, LED
В наличност
E14, LED
В наличност
E14
В наличност

E14, LED
В наличност
E27, LED
В наличност
E14
В наличност
Модерни, стенни огледала
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност

Дърво, без колела, с маса
В наличност
Комплекти
В наличност
Малък
В наличност


Модерни, мат, от орех
В наличностБезплатна доставка
Модерни, мат, от дъб
В наличност
Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка
Странично легло, регулируеми
В наличностБезплатна доставка
Стомана
В наличност
GU10, LED
В наличност

Модерни, мат, от дъб
В наличност
