
2,85 €
5,57 лв.
Aigostar - LED соларна лампа LED/0,006W/1,2V 29,7 см хром 6500K IP44
Хром
В наличностПолучавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Външна лампа, подходяща за осветление на алеи, тераси, балкони, фасади на сгради и др. Защита срещу пръски вода благодарение на IP44. Изработена от висококачествен алуминий. Лесен и бърз монтаж.Включва пълно оборудване за монтаж и свързване.
| Захранващо напрежение | 230V |
|---|---|
| Основен материал за външно осветление | Метал |
| Тип | Екстериорна лампа |
| Стил | Други |
| Място | Градина и пътеки |
| Защита срещу проникване | IP44 |
| Цокъл | E27 |
| Брой крушки | 1 |
| Максимална входяща мощност на източника | 60 W |
| Напрежение | 230 V |
| Клас на защита срещу токов удар | 1 |
| Гаранционен срок | 36 месеца |
| В опаковката са включени крушки | НЕ |
| Производител | Ledvance |

Хром
В наличност


230V
В наличност
Пластмаса
В наличност
Пластмаса
В наличност

Пластмаса
В наличност
Пластмаса
В наличност



Пластмаса
В наличност

Пластмаса
В наличност


Пластмаса
В наличност
230V
В наличност





230V
В наличност
Пластмаса
В наличност
230V
В наличност


Пластмаса
В наличност
Със сензор за движение, стенни лампи, 230V
В наличност
Пластмаса
В наличност
Детски сгъваеми легла
В наличностБезплатна доставка

Студено бялa светлина
В наличност
Люлеещи се, регулируем, висока
В наличностБезплатна доставка
Модерни, мат, от дъб
В наличностБезплатна доставка
Дърво, метал
В наличност
Малък
В наличност
230V
В наличност

Дърво, от венге, стоящ
В наличностБезплатна доставка
Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка
Среден
В наличност


С пейка, модерни, шкафове
В наличност

С уред за парене на зеленчуци
В наличност
E27, LED
В наличност