
Скандинавска стенна лампа бежова полукръг 2 светлини - Plaster
Модерни, скандинавски
В наличностПолучавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Продукт директно от производителя Spot-Light, който имаме на склад на цена 32.64 и с гаранция от 3 години.
| Управление на осветлението | С ключ за осветление |
|---|---|
| Захранващо напрежение | 230V |
| Разположение на стенно осветление | В спалня и дневна |
| Дървен декор | Бор |
| Тип | Аплик |
| Стил | Винтаж/Други |
| Място | Спалня/Всекидневна стая |
| Защита срещу проникване | IP20 |
| Цокъл | E27 |
| Максимална входяща мощност на източника | 25 W |
| Брой крушки | 1 |
| В опаковката са включени крушки | НЕ |
| Напрежение | 230 V |
| Клас на защита срещу токов удар | 1 |
| Гаранционен срок | 36 месеца |
| Series | TRABO Spot-Light |
| Производител | Spot-Light |

Модерни, скандинавски
В наличност
Пластмаса, индустриални
В наличност
Модерни
В наличност
Модерни
В наличност
Модерни, скандинавски
В наличност
Метал, LED лампи, ключ за осветление
В наличностБезплатна доставка
Скандинавски
В наличност
Модерни
В наличност
Индустриални
В наличност
Модерни, LED лампи, ключ за осветление
В наличност
Стъкло
В наличност
Ключ за осветление, спалня и дневна, горните снимки
В наличностБезплатна доставка
Ретро, модерни
В наличност
Индустриални, ориенталски
В наличност
Модерни, LED лампи, ключ за осветление
В наличност
Стъкло
В наличност
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличност
LED лампи
В наличност
В джапанди стил
В наличност
Модерни
В наличност
Модерни, LED лампи
В наличност
Скандинавски, в джапанди стил
В наличност
Модерни
В наличност
Пластмаса, LED лампи, топло бяла светлина
В наличност
Скандинавски
В наличност
Модерни
В наличност
В джапанди стил
В наличност
Индустриални
В наличност
Модерни
В наличност
Модерни
В наличност
Детски сгъваеми легла
В наличностБезплатна доставка
Комплекти
В наличност
Детски люлки
В наличност
Въртележки, от дърво
В наличност
Люлеещи се, регулируем, висока
В наличностБезплатна доставка

Радио будилник, цифрови будилници
В наличност
Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка
Модерни, мат, от дъб
В наличностБезплатна доставка

Студено бялa светлина
В наличност



Модерни, мат, комплекти
В наличностБезплатна доставка
С вратички, модерни, мат
В наличностБезплатна доставка
Ключ за осветление, 230V
В наличност