
Модерна таванна лампа златиста 4-лампа с димно стъкло - Атина
Стъкло, модерни
В наличностПолучавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Продукт директно от производителя Globo, който имаме на склад на цена 113.64 и с гаранция от 3 години.
| Управление на осветлението | С ключ за осветление |
|---|---|
| Захранващо напрежение | 230V |
| Разположение на осветление на тавана | В спалня и дневна |
| Брой светлини | Комплекти |
| Място | Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая |
| Брой крушки | 5, 5, 5, 5, 5, 5, 5, 5, 5, 5, 5, 5 |
| Цокъл | E14, E14, E14, E14, E14, E14, E14, E14, E14, E14, E14, E14 |
| Напрежение | 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V |
| Защита срещу проникване | IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20 |
| Максимална входяща мощност на източника | 40 W, 40 W, 40 W, 40 W, 40 W, 40 W, 40 W, 40 W, 40 W, 40 W, 40 W, 40 W |
| В опаковката са включени крушки | НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ |
| Клас на защита срещу токов удар | 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1 |
| Гаранционен срок | 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца |
| Тип | Полилей за повърхностен монтаж, Полилей за повърхностен монтаж, Полилей за повърхностен монтаж, Полилей за повърхностен монтаж, Полилей за повърхностен монтаж, Полилей за повърхностен монтаж, Полилей за повърхностен монтаж, Полилей за повърхностен монтаж, Полилей за повърхностен монтаж, Полилей за повърхностен монтаж, Полилей за повърхностен монтаж, Полилей за повърхностен монтаж |
| Видове окачване | Повърхностен монтаж, Повърхностен монтаж, Повърхностен монтаж, Повърхностен монтаж, Повърхностен монтаж, Повърхностен монтаж, Повърхностен монтаж, Повърхностен монтаж, Повърхностен монтаж, Повърхностен монтаж, Повърхностен монтаж, Повърхностен монтаж |
| Стил | Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други |
| Series | WOLLI Globo, KRIS Globo, INDIANA Globo, WOLLI Globo, KRIS Globo, INDIANA Globo, WOLLI Globo, KRIS Globo, INDIANA Globo, WOLLI Globo, KRIS Globo, INDIANA Globo, WOLLI Globo, KRIS Globo, INDIANA Globo, WOLLI Globo, KRIS Globo, INDIANA Globo, WOLLI Globo, KRIS Globo, INDIANA Globo, WOLLI Globo, KRIS Globo, INDIANA Globo, WOLLI Globo, KRIS Globo, INDIANA Globo, WOLLI Globo, KRIS Globo, INDIANA Globo, WOLLI Globo, KRIS Globo, INDIANA Globo, WOLLI Globo, KRIS Globo, INDIANA Globo |
| Производител | Globo |

Стъкло, модерни
В наличност
Стъкло, метал, ключ за осветление
В наличност
Ключ за осветление, 230V, атипичен
В наличностБезплатна доставка
Рустик, Провинциални, ключ за осветление
В наличност
Рустик, ключ за осветление, 230V
В наличностБезплатна доставка
Ключ за осветление, спалня и дневна, комплекти
В наличност
230V
В наличност
Ключ за осветление, 230V, кръгъл
В наличностБезплатна доставка
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличност
Стъкло, модерни, индустриални
В наличност
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличностБезплатна доставка
Стъкло, модерни
В наличностБезплатна доставка
Метал, модерни, LED лампи
В наличностБезплатна доставка
Ключ за осветление, 230V, кръгъл
В наличност
Ключ за осветление, 230V, кръгъл
В наличностБезплатна доставка
Стъкло, модерни, LED лампи
В наличност
Ключ за осветление, спалня и дневна, комплекти
В наличност
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличност
Ключ за осветление, 230V, спалня и дневна
В наличност
Ключ за осветление, 230V, атипичен
В наличностБезплатна доставка
Ключ за осветление, 230V, атипичен
В наличност
Индустриални
В наличност
Стъкло
В наличност
Ключ за осветление, 230V, кръгъл
В наличностБезплатна доставка
Метал, LED лампи, ключ за осветление
В наличност
Стъкло, модерни
В наличностБезплатна доставка
Ключ за осветление, 230V, кръгъл
В наличностБезплатна доставка
Ключ за осветление, 230V, спалня и дневна
В наличност
Кристал, модерни, LED лампи
В наличност
Ключ за осветление, 230V, кръгъл
В наличност
Стъкло, кръгъл
В наличност
Кристал, модерни, LED лампи
В наличностБезплатна доставка

Модерни, стенни огледала
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
Комплекти
В наличност
Малък
В наличност


Модерни, мат, от орех
В наличностБезплатна доставка
Дърво, без колела, с маса
В наличност
Модерни, мат, от дъб
В наличност
Стомана
В наличност
Странично легло, регулируеми
В наличностБезплатна доставка
Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка
GU10, LED
В наличност


Модерни, мат, от дъб
В наличност
