
Redo 01-1678 - Осветление за огледало в банята NEPTUNE LED/18W/230V IP44
С IP44
В наличностБезплатна доставкаПолучавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Продукт директно от производителя Redo, който имаме на склад на цена 156.61 и с гаранция от 3 години.
| С ip44 | Да |
|---|---|
| Тип | Осветление за огледало, Осветление за огледало, Осветление за огледало, Осветление за огледало, Осветление за огледало, Осветление за огледало, Осветление за огледало, Осветление за огледало, Осветление за огледало, Осветление за огледало, Осветление за огледало, Осветление за огледало |
| Максимална входяща мощност на лампата | 18 W, 18 W, 18 W, 18 W, 18 W, 18 W, 18 W, 18 W, 18 W, 18 W, 18 W, 18 W |
| Стил | Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други |
| Място | Баня, Баня, Баня, Баня, Баня, Баня, Баня, Баня, Баня, Баня, Баня, Баня |
| Функция | LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия |
| Защита срещу проникване | IP44, IP44, IP44, IP44, IP44, IP44, IP44, IP44, IP44, IP44, IP44, IP44 |
| Цокъл | Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул |
| Максимална входяща мощност на източника | 18 W, 18 W, 18 W, 18 W, 18 W, 18 W, 18 W, 18 W, 18 W, 18 W, 18 W, 18 W |
| Брой крушки | 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1 |
| В опаковката са включени крушки | ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED) |
| Входяща мощност | 18 W, 18 W, 18 W, 18 W, 18 W, 18 W, 18 W, 18 W, 18 W, 18 W, 18 W, 18 W |
| Еквивалент на класическата крушка | 70 W, 70 W, 70 W, 70 W, 70 W, 70 W, 70 W, 70 W, 70 W, 70 W, 70 W, 70 W |
| Температура на светлината | 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K |
| Общ светлинен поток | 982 lm, 982 lm, 982 lm, 982 lm, 982 lm, 982 lm, 982 lm, 982 lm, 982 lm, 982 lm, 982 lm, 982 lm |
| Индекс на цветопредаване (cri) | 85 Ra, 85 Ra, 85 Ra, 85 Ra, 85 Ra, 85 Ra, 85 Ra, 85 Ra, 85 Ra, 85 Ra, 85 Ra, 85 Ra |
| Напрежение | 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V |
| Клас на защита срещу токов удар | 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1 |
| Гаранционен срок | 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца |
| Цвят на светлината | Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло |
| Series | NEPTUNE Redo, NEPTUNE Redo, NEPTUNE Redo, NEPTUNE Redo, NEPTUNE Redo, NEPTUNE Redo, NEPTUNE Redo, NEPTUNE Redo, NEPTUNE Redo, NEPTUNE Redo, NEPTUNE Redo, NEPTUNE Redo |
| Производител | REDO |

С IP44
В наличностБезплатна доставка
С IP44
В наличност
С IP44
В наличностБезплатна доставка
С IP44
В наличностБезплатна доставка
С IP44
В наличност

С IP44
В наличност
С IP44
В наличност
С IP44
В наличност
Стенно осветление
В наличност
Таванно осветление, с IP44
В наличност
Стенно осветление
В наличностБезплатна доставка
С IP44
В наличностБезплатна доставка
Стенно осветление
В наличност
С IP44
В наличност
Таванно осветление, с IP44
В наличностБезплатна доставка
Стенно осветление, с IP44
В наличност
С IP44
В наличностБезплатна доставка

Таванно осветление, с IP44
В наличност
С IP44
В наличност
С IP44
В наличност
Таванно осветление, с IP44
В наличност
Стенно осветление
В наличност
С IP44
В наличност
С IP44
В наличност

С IP44
В наличностБезплатна доставка

Стенно осветление
В наличност
Стенно осветление, с IP44
В наличност


Модерни, стенни огледала
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
⌀ 22 cм, неръждаема стомана, касероли
В наличност


Модерни, мат, от орех
В наличностБезплатна доставка

GU10, LED
В наличност
Модерни, мат, от дъб
В наличност

Стомана
В наличност
Метал
В наличност
Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка
Малък
В наличност


Модерни, мат, от дъб
В наличност
Странично легло, регулируеми
В наличностБезплатна доставка