
Globo 54114-2 - Точково осветително тяло TRENT 2xE14/25W/230V
230V, повърхностни светлини
В наличностПолучавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Продукт директно от производителя Azzardo, който имаме на склад на цена 14.43 и с гаранция от 3 години.
| Разположение на осветлението | За вграждане |
|---|---|
| Захранващо напрежение | 230V |
| Тип | Лампа за вграждане, Лампа за вграждане, Лампа за вграждане, Лампа за вграждане, Лампа за вграждане, Лампа за вграждане, Лампа за вграждане, Лампа за вграждане, Лампа за вграждане, Лампа за вграждане, Лампа за вграждане, Лампа за вграждане |
| Място | Баня, Баня, Баня, Баня, Баня, Баня, Баня, Баня, Баня, Баня, Баня, Баня |
| Метод на монтаж | Вграден, Вграден, Вграден, Вграден, Вграден, Вграден, Вграден, Вграден, Вграден, Вграден, Вграден, Вграден |
| Форма | Квадратен, Квадратен, Квадратен, Квадратен, Квадратен, Квадратен, Квадратен, Квадратен, Квадратен, Квадратен, Квадратен, Квадратен |
| Монтажен отвор | 30 mm, 30 mm, 30 mm, 30 mm, 30 mm, 30 mm, 30 mm, 30 mm, 30 mm, 30 mm, 30 mm, 30 mm |
| Защита срещу проникване | IP65, IP65, IP65, IP65, IP65, IP65, IP65, IP65, IP65, IP65, IP65, IP65 |
| Цокъл | GU10, GU10, GU10, GU10, GU10, GU10, GU10, GU10, GU10, GU10, GU10, GU10 |
| Максимална входяща мощност на източника | 50 W, 50 W, 50 W, 50 W, 50 W, 50 W, 50 W, 50 W, 50 W, 50 W, 50 W, 50 W |
| Брой крушки | 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1 |
| В опаковката са включени крушки | НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ |
| Количество в опаковката | 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1 |
| Напрежение | 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V |
| Клас на защита срещу токов удар | 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1 |
| Гаранционен срок | 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца |
| Стил | Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други |
| Series | IKA Azzardo, IKA Azzardo, IKA Azzardo, IKA Azzardo, IKA Azzardo, IKA Azzardo, IKA Azzardo, IKA Azzardo, IKA Azzardo, IKA Azzardo, IKA Azzardo, IKA Azzardo |
| Производител | Azzardo |

230V, повърхностни светлини
В наличност
230V, повърхностни светлини
В наличност
230V, повърхностни светлини
В наличност
230V
В наличност
Модерни
В наличност
LED лампи, скандинавски
В наличност
230V, повърхностни светлини
В наличност
230V
В наличност
Хром, 230V
В наличностБезплатна доставка
230V, повърхностни светлини
В наличност
230V, повърхностни светлини
В наличност
230V
В наличност
230V, повърхностни светлини
В наличност
LED лампи, 230V, повърхностни светлини
В наличност

230V, повърхностни светлини
В наличност
LED лампи, 230V
В наличностБезплатна доставка
230V
В наличност
Модерни, LED лампи, скандинавски
В наличност
LED лампи, 230V
В наличност
Модерни
В наличност
LED лампи
В наличност
230V
В наличност
LED лампи, за вграждане, 230V
В наличност
230V, повърхностни светлини
В наличност
230V, повърхностни светлини
В наличност
Модерни
В наличност
Модерни, LED лампи, скандинавски
В наличност
LED лампи, 230V
В наличностМодерни, LED лампи
В наличност
230V, повърхностни светлини
В наличност
Модерни, LED лампи, скандинавски
В наличност

Модерни, стенни огледала
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност

С чекмеджета, от дъб сонома, комбиниран
В наличностБезплатна доставка
Стомана
В наличност
Студено бялa светлина
В наличност
⌀ 22 cм, касероли, неръждаема стомана
В наличност

GU10, LED
В наличност
Модерни, мат, от орех
В наличностБезплатна доставка

230V
В наличност
Детски люлки
В наличност

Малък
В наличност


Пластмаса, модерни
В наличностБезплатна доставка