
повърхностно монтиран Полилей FIORINTINO 2xE14/40W/230V
Ключ за осветление, 230V, атипичен
В наличностПолучавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Продукт директно от производителя Light4home, който имаме на склад на цена 139.67 и с гаранция от 3 години.
| Управление на осветлението | С ключ за осветление |
|---|---|
| Захранващо напрежение | 230V |
| Лека форма | Атипичен |
| Разположение на осветление на тавана | В спалня и дневна |
| Брой светлини | Комплекти |
| Стил | Класически, Класически, Класически, Класически, Класически, Класически, Класически, Класически, Класически, Класически, Класически, Класически |
| Място | Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая |
| Защита срещу проникване | IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20 |
| Цокъл | E14, E14, E14, E14, E14, E14, E14, E14, E14, E14, E14, E14 |
| Максимална входяща мощност на източника | 40 W, 40 W, 40 W, 40 W, 40 W, 40 W, 40 W, 40 W, 40 W, 40 W, 40 W, 40 W |
| Брой крушки | 4, 4, 4, 4, 4, 4, 4, 4, 4, 4, 4, 4 |
| В опаковката са включени крушки | НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ |
| Напрежение | 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V |
| Клас на защита срещу токов удар | 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1 |
| Гаранционен срок | 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца |
| Тип | Полилей за повърхностен монтаж, Полилей за повърхностен монтаж, Полилей за повърхностен монтаж, Полилей за повърхностен монтаж, Полилей за повърхностен монтаж, Полилей за повърхностен монтаж, Полилей за повърхностен монтаж, Полилей за повърхностен монтаж, Полилей за повърхностен монтаж, Полилей за повърхностен монтаж, Полилей за повърхностен монтаж, Полилей за повърхностен монтаж |
| Видове окачване | Повърхностен монтаж, Повърхностен монтаж, Повърхностен монтаж, Повърхностен монтаж, Повърхностен монтаж, Повърхностен монтаж, Повърхностен монтаж, Повърхностен монтаж, Повърхностен монтаж, Повърхностен монтаж, Повърхностен монтаж, Повърхностен монтаж |
| Series | FIORINTINO Light4home, FIORINTINO Light4home, FIORINTINO Light4home, FIORINTINO Light4home, FIORINTINO Light4home, FIORINTINO Light4home, FIORINTINO Light4home, FIORINTINO Light4home, FIORINTINO Light4home, FIORINTINO Light4home, FIORINTINO Light4home, FIORINTINO Light4home |
| Производител | Light4home |

Ключ за осветление, 230V, атипичен
В наличност
Ключ за осветление, 230V, атипичен
В наличностБезплатна доставка
Ключ за осветление, 230V, атипичен
В наличностБезплатна доставка
Ключ за осветление, 230V, атипичен
В наличностБезплатна доставка
Ключ за осветление, 230V, кръгъл
В наличностБезплатна доставка
Ключ за осветление, 230V, кръгъл
В наличностБезплатна доставка
Ключ за осветление, 230V, кръгъл
В наличностБезплатна доставка
Ключ за осветление, 230V, спалня и дневна
В наличност
Стъкло
В наличност
Модерни
В наличност
Стъкло, LED лампи
В наличностБезплатна доставка
Стъкло
В наличностБезплатна доставка
Стъкло, модерни
В наличностБезплатна доставка
Ключ за осветление, кръгъл, атипичен
В наличностБезплатна доставка
Ключ за осветление, 230V, кръгъл
В наличност
Дърво, индустриални, кухня
В наличностБезплатна доставка
Дистанционно управление, спалня и дневна, единичен
В наличност
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличност
Метал, кристал
В наличност
Ключ за осветление, 230V, кръгъл
В наличностБезплатна доставка
Стъкло, модерни
В наличностБезплатна доставка
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличност

Рустик, ключ за осветление, кръгъл
В наличност
Стъкло
В наличностБезплатна доставка
Рустик, ключ за осветление, 230V
В наличност
Рустик, ключ за осветление, кръгъл
В наличностБезплатна доставка
Ключ за осветление, 230V, кръгъл
В наличност
Метал, ключ за осветление, 230V
В наличностБезплатна доставка
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличност
Ключ за осветление, кръгъл, атипичен
В наличност
Ключ за осветление, 230V, атипичен
В наличност
Малък
В наличност
Дърво, без колела, с маса
В наличност
Комплекти
В наличност

Модерни, стенни огледала
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност


Модерни, мат, от орех
В наличностБезплатна доставка
Модерни, мат, от дъб
В наличност
Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка
Стомана
В наличност
Странично легло, регулируеми
В наличностБезплатна доставка
GU10, LED
В наличност

Модерни, мат, от дъб
В наличност
